Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Eksperci dają nowemu zarządowi PKP SA kredyt zaufania

Eksperci dają nowemu zarządowi PKP SA kredyt zaufania

Wyświetlaj:
pan nietikPOnietak / 89.72.226.* / 2012-04-05 23:39
Sprywatyzują jak stocznie, wycinając kawałek po kawałku na złom.

Zresztą czy Dbaum czy osobiście będą to robili, nieważne.

Ważne, że i z tego nas oszwabią ...

http://sjp.pwn.pl/slownik/2496856/oszwabić
nie dać się oszwabić / 89.72.226.* / 2012-04-05 23:41
dbahn

sry,

BTW przydałaby się możliwość edycji...
Wskazanie z Maripozy / 79.185.68.* / 2012-04-05 21:57
1. Kolej to jest ten obszar gospodarki gdzie dekoncentracja i decentralizacja zamienia monopol zintegrowany w uklad pionowo powiązanych quasi monopli cząstkowych ("od taboru", "od usług na tym taborze", "od infrastruktury szynowej", "od infastruktury zasilającej"; od infrastruktury dworcowe) skutek jest ZNANY: OBNIŻENIE SKALI USłUG FINALNYCH (przewozów np pasażerskich) I PODNIESIENIE CEN NA USłUGI FINALNE.

Tylko ukłdowiec z platformeskiej esbcji Sawickiej od kręcenia lodów może wypisywać głupoty aby:
"wpuścić prywatnych i zagranicznych przewoźników, uwolnić rynek, dopuścić konkurencję".

2. trzeba UPRZĄTNĄĆ PLATFORMĘ
Pilsener / 2012-04-05 21:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Trzeba zmienić system a nie stołki!

1. Oddzielić infrastrukturę od taboru, podzielić ją wzorem dróg, utrzymywać przez prywatne firmy wyłonione w przetargach a za jej używanie nie pobierać opłat, tylko finansować to z podatków! Wg mojej koncepcji podatki powinny iść na infrastrukturę i bezpieczeństwo obywateli.

2. Wpuścić prywatnych i zagranicznych przewoźników, uwolnić rynek, dopuścić konkurencję.

Dosyć już zmian pozornych, które do niczego nie prowadzą.
takitam / 79.191.177.* / 2012-04-06 06:20
Siostra z Irlandii dzwoni do brata: - Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać? - Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. - Zacznij od złej. - Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł, babcia umarła bo nie miała na leki, sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę . Ania więc nie chodzi do szkoły bo nie mają pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii więc szykuje się kolejny pogrzeb - A dobra!? - Na szczęście to PO jest u władzy, a nie PiS!
kl121 / 89.206.57.* / 2012-04-05 21:31
Furgalski to kolejny ekspert od wszystkiego zrobiony przez gazety. Takie ekspertyzy jak ten pan to pani Zosia z kiosku warzywnego też da radę.
PKP - póki koło pędzi / 83.12.132.* / 2012-04-05 21:18
Balcerowicz mi się źle kojarzy...

Najnowsze wpisy