Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Elektrownia atomowa pilnie potrzebna? Minister martwi się o koszty

Elektrownia atomowa pilnie potrzebna? Minister martwi się o koszty

Wyświetlaj:
ADRIANA JAVIER / 197.210.225.* / 2016-01-29 20:06
Witam, mam na imię Adriana Javier, ofiarą oszustwa w rękach fałszywych kredytodawców. Zgubiłem o 45,000PLN bo potrzebne duży kapitał 200,000PLN. i prawie umarł, nie miałem dokąd pójść. moja firma została zniszczona, a w procesie ja straciłem syna. nie mogłem znowu stanąć takiej sytuacji. w grudniu 2014 roku, spotkałem znajomego, który wprowadził mnie do dobra matka, pani camila Pedro, który ostatecznie pomógł mi zabezpieczenia kredytu w firmie. dobra matka chcę skorzystać z tej okazji dziękuję i niech Bóg błogosławi was. Chciałbym również skorzystać z tej okazji i porady kolegów Polishs, że jest wielu oszustów tam, więc jeśli potrzebujesz pożyczki, i chcą zabezpieczyć pożyczkę szybko, zarejestruj tylko przez panią camila Pedro poprzez e-mail: camilapedro93@gmail.com~~HEAD=pobj. można również skontaktować się ze mną poprzez ten e-mail: javieradriana93@gmail.com~~HEAD=pobj. jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. należy ona jest jedyną osobą, niezawodne i godne zaufania.
Dziękuję Ci.
fakty / 88.156.226.* / 2016-01-21 11:57
jaka elektrownia... lepiej dac po 500 na plodzenie sie zuli i niech kradna swieczki z nagrobkow...
as633 / 78.10.177.* / 2016-01-21 09:25
elektrownia atomowa na ciekłym metalu to by było super rozwiązanie, od atomu nie ma odwrotu EU skazało już gaz i ropę jako paliwa nie ekologiczne
Zwolennik nowoczesnego atomu / 83.16.129.* / 2016-01-20 19:10
Jak się pisze takie artykuły to proszę podać ile będą kosztowały identyczne wysoce sprawne i konieczne elektrownie szczytowe opalane gazem. Po to m.in. wybudowano GAZOPORT. Polacy nie gęsi i wiedzą kto lobbuje za energetyką atomową w Polsce i ile na tym chce zarobić. Nie zwalajcie tego na PiS - ON tylko posprząta.
iktorn989 / 94.254.193.* / 2016-01-20 21:59
Pis i Po próbowali sprzątać konkurencję do koryta. Lobby o czym pan mówi gaz z gazoportu jest droższy od rosyjskiego ale sama alternatywaoraz udział w rynku zbija ceny rosyjskiego w dół. Atomowa o długo za późno. Mamy 27 lat po upadku komunizmu i na co poszły kredyty na przemysł Czy na wypchane kieszenie rabusuow. To jest pytanie Pis nikogo nie rozliczy aby później nie zostać rozliczony. Do niektórych spraw wystarczy chłopski rozum a nie doktoraty
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polacy nie gęsi i swoje zasoby mają / 84.40.211.* / 2016-01-20 18:44
To jest bzdura jakich mało.
mamy własne zasoby energetyczne największe w UE, a tu nam dalej chcą wcisnąć drogą i niebezpieczną elektrownię atomową, kiedy nie mamy ani technologii, ani surowca, ani sprytu, do tego uran na świecie się kończy i dlatego Niemcy już z tego wychodzą, likwidują do 2020 roku a budują nowe kopalnie węgla.

Trzeba zlikwidować bzdurę pakietu klimatycznego, a nie likwidować sobie własną gospodarkę drogą energią. Mamy też ogromne zasoby wód geotermalnych i energię gorących skał, co daje możliwość produkcji energii elektrycznej i pozwoli zatrudnić dzięki temu 5 mln ludzi i eksportować energię.

Mamy najlepszych na świecie specjalistów, takich jak profesorowie Henryk Kozłowski i Jacek Zimny.

Wystarczy wejść na ich stronę i posłuchać ich rewelacyjnych wykładów w YouTube.

Polska jest potęgą w dziedzinie energii, potrzeba tylko mądrych ludzi w rządzie, co to potrafią wykorzystać, a nie słuchać dyktatu zagranicy, która obawia się konkurencji,

Najnowsze wpisy