Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Emerytury w Polsce. Od dziś rosną o co najmniej 36 złotych

Emerytury w Polsce. Od dziś rosną o co najmniej 36 złotych

Wyświetlaj:
Ewa170 / 178.36.101.* / 2015-03-01 14:32
To kieszonkowe nazywają podwyżką. To jest zniewaga wszystkich emerytów. Żałuję, że w takim kraju nienormalnym muszę żyć. Wszystkich młodych, wykształconych zachęcam do wyjazdu z tego kraju. Wstyd, ciekawe jakie podwyżki sobie przyznają rządzący.
dowartościowany emeryt / 87.205.138.* / 2015-03-01 14:31
żenada,śmiech ch-j du-a i kamieni kupa,jak mawiał krewny noblisty.Przekazuję te śmieszne pieniądze 36 zł brutto na nagrody dla posłów Najjaśniejszej RP.
zbys2210 / 78.31.137.* / 2015-03-01 14:31
Dali każdemu na flaszkę żeby się uchlał z tego szczęścia że wogóle ma emeryturę :)
NAROZNIAK / 37.128.86.* / 2015-03-01 14:30
TEJ K***** MOGĘ ODDAĆ JĄ W CAŁOŚCI
Obserwator. / 193.34.47.* / 2015-03-01 14:29
Jaką emeryturę,ma Niemiec a jaką,ma Polak. Są wyjątki,od czasów stalinowskich i obecnie to samo. Traktowanie ludzi jak:niewolnik,robot,śmieć. Co się zmieniło,lub zmieni ? Opowiadanie bajek,to metoda,od pradziejów istnienia ludzkości i władca Pan,robi co chce i jak chce. A gdyby tak,zamienić się z kasą i możliwościami.
eon / 82.160.207.* / 2015-03-01 14:27
Kiełbasa wyborcza partii rządzącej, ale nie na wiele to się przyda, ludzie mają już ich dosyć !!!
Czerniak / 37.152.18.* / 2015-03-01 14:24
Nick. A dlaczego nigdzie nie podano, że ta "bajońska" kwota 36,oo zł. to kwota BRUTTO, a biedny emeryt dostanie tylko 28,76 zł!!!!!!!!
turę / 159.205.53.* / 2015-03-01 14:17
rok wyborczy w d... Sobie wsadźcie te marne grosze i tak na was nikt nie zagłosuje za 67 podwyżki powinny byc co roku a nie przed wyborami
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emeryt olny / 178.43.132.* / 2015-03-01 14:17
hura pojada na safari ,ale walnęli mi kasę, żebym tylko nie zgłupiał. tyle kasy ale dam polowe na świątynie opatrzności bożej a druga polowe na ojca dyrektora. a co kto bogatemu zabroni
Będzie pan zadowolony / 81.190.181.* / 2015-03-01 14:16
Może ktoś mi poleci dobrego doradcę finansowego bo nie ogarnę sam co zrobić z taką furą pieniędzy.
xxx767 / 176.111.123.* / 2015-03-01 14:15
Ale zaszaleję. Flaszka z przekąską.......
Labavi / 89.230.212.* / 2015-03-01 14:12
A ile pieniędzy przeznaczono na nagrody, podwyżki dla posłów, senatorów.. wysokich urzędników w państwowych instytucjach?
saswr / 178.43.132.* / 2015-03-01 14:12
ludzie w marcu nie chodzcie do Lidla, Biedronki, Tesco ,bo emeryci dostali podwyzki, bedzie oblezenie sklepów,hahahahahaah maja nas za idiotow, w podziece dajcie im glos przy urnie. nalezy sie im
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-03-01 14:12
Emeryt sobie śpi a emerytura mu rośnie a żaden z nas nie ma prawa do emerytury to matematyka. Czy jest możliwe, że tylko ja się znam na emeryturach jak kiedyś Kopernik znał się na ruchu planet? Żaden obecny emeryt świata nie płaci składek na swoją emeryturę to fakt matematyczny! Zostaje, więc pytanie, na co płaci obecny emeryt jak nie na swoją emeryturę? Dla mnie to jest proste, że dziecko pomocy nie potrzebuje jak kiedyś proste było dla Kopernika, że Ziemia to nie pępek świata! Bo dziecko zapłaci większe podatki jak jego rzekomi darczyńcy! Wróćmy, więc do emerytur emeryt płaci ZUS OFE na swoje dzieciństwo nie na emerytury, bo to jego rodzice korzystają z tych wpłat mając emerytury nie ten emeryt, co płaci to fakt matematyczny. Emeryt jak chce emeryturę to musi wychować dziecko lub oddać innemu dziecku swoje dzieciństwo by to dziecko płacąc ZUS OFE mu emeryturę zapewniło. Durnowaci nie rozumieją, że składki do ZUS są tylko na jeden okres nieprodukcyjny w życiu człowieka, a są dwa dzieciństwo i emerytura. Na co więc płacicie ? Na dzieciństwo ? No to emerytura wam się nie należy, bo skąd ??? Na emeryturę ? No to znaczy, że własne dzieciństwo kradniecie innym !
kaso / 159.205.53.* / 2015-03-01 14:22
widzę ze nic sie nie Zmienia pogląd mojego chrzestnego od lat he he Pozdrowienia od ADAMA DLA CAŁEJ RODZINKI
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Labavi / 89.230.212.* / 2015-03-01 14:18
Ok Ty osiągniesz ten wiek i też na siebie nie będziesz płacił (wg Twojej durnej teorii). Jesteś durny i Twoje myślenie nie ma nic wspólnego z matematyką :) Zauważ że suma okresów nieprodukcyjnych jest z reguły nizsza niż okres produkcyjny... to po pierwsze, po drugie, za pierwszy okres nieprodukcyjny.. to łożą rodzice :)System emerytalny w Polsce jest taki, że obecnie pracujący "finansują" emerytury obecnym emerytom..ale gdy Ci pracowali to finansowali emerytury swoim rodzicom... Tobie też w końcu będzie ktoś finansował emeryturę.. bo na to szły, idą i będą szly składki emerytalne.. + na oszklone biurowce ZUSu ;) Jesteś rzeczywiście odmieńcem.. bo nie znasz podstaw matematyki.. i od lat wklejasz ten sam tekst.. który jest po prostu durny i nielogiczny..
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-03-01 17:49
Widzę że Ty rzekomo znasz matematykę?Nie wiem jak wy, bezpłodni bezdzietni a nawet wychowujący jedynaków inteligentni inaczej, ale ja płacąc ZUS OFE zapewniłem emerytury swoim rodzicom, to oni z tych moich wpłat mieli emerytury. Ja im oddałem za swoje dzieciństwo czyli na swoje dzieciństwo sam zapracowałem a na emeryturę musiałem wychować dzieci, bo wiedziałem że one oddając ZUS OFE na swoje dzieciństwa mi emeryturę zapewniają to matematyka. Wy bezpłodni bezdzietni a nawet wychowujący jedynaków inteligentni inaczej chyba pozabijaliście swoich rodziców bo chcecie emerytur od moich dzieci?
E,MERYT / 37.128.85.* / 2015-03-01 14:16
Ty nie odmiennie pozostałeś czubem ,pieprząc w koło o dzieciach a ilu z emerytów ich nie miało ,tak cię nie widać ale gdy mowa jest o emeryturach i emerytach wyskakujesz jak diabeł z kapelusza ,spadaj zbuku.
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-03-01 17:51
Gdyby mnie tacy złodzieje jak Owsiak

Biedroń Kaczyński Senyszyn Środa (etyk) Szymborska Szczuka Bakuła Jaruzelski L. Kaczyński Cejrowski Petru (ekonomista) Jaworowicz Kwaśniewski, Wojewódzki Czubaszek, która się chwali, że dzieci wyskrobała i wielu jeszcze singli mnie nie okradło to miałbym dwukrotnie wyższą emeryturę i nie musiałbym do 67 lat zaiwaniać!

Gdyby ci złodzieje wychowali dzieci lub dołożyli się na nie(dokładniej spłacili tylko swoje dzieciństwo im by nie kraść) to te dzieci pracowałyby na moją i ich emeryturę to matematyka.

Teraz tylko moje dzieci i innych dzieciorobów pracują na moją emeryturę i na tych złodziei to matematyka.

Ja też płaciłem podatki i to w większości większe od tych złodziei też płaciłem składki rzekomo emerytalne, które z emeryturą nie miały nic wspólnego, ale dodatkowo wychowałem dzieci, do których ci złodzieje się nie dołożyli, ale od tych dzieci będą mieli lub mają emerytury.

Prawda jest taka, że składki emerytalne idą na naszych rodziców a od naszych dzieci jest emerytura to matematyka!

Ale jak to takim durniom z tytułami profesorskimi wyjaśnić?

Najnowsze wpisy