Euro 2008 nie dla TVP

Money.pl / 2007-11-16 21:44
Komentarze do wiadomości: Euro 2008 nie dla TVP.
Wyświetlaj:
rolfo / 90.156.125.* / 2008-06-08 14:13
A czy przypadkiem na EUROSPORT nie będzie transmisji??
Kibic / 83.21.69.* / 2008-06-08 20:20
Ludzie to jest euro i powinno to być na chociaż dwóch programach.......!!!!!! swietnie no i humory popsute!!!!!!!
wielbicielka pilki noznej / 89.78.114.* / 2008-06-08 15:54
bedzie tylko euro 2008 show ktore bedzie trwalo 15 min wiec cokolwiek to jest nie bedzie to mecz .... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hypno123 / 83.8.106.* / 2008-06-07 11:51
no i super ... jutro pierwszy nasz mecz na euro a ja nie posiadam polsatu więc lipa !!!! w polsce wszystko jest do góry nogami ... Po takim długim czasie gramy na euro a tu taka niespodzianka że nawet w tv nie bede mógł oglądnąć meczu !!! gratulacje :[:[
Jacek323 / 79.184.231.* / 2008-06-05 23:25
Jest narodową hańbą, że mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej, finansowanej w dużej części z podatków polskich podatników, nie będą mogły być transmitowane w telewizji publicznej.

Jeśli Polsat ma zamiar stroić fochy i komercyjnie szantażować TVP wygorówaną stawką, to może lepiej niech założy własną kadrę piłkarską i jej mecze będzie miał święte prawo transmitować tylko na swoich kanałach.

Ale póki co, to kadra NARODOWA, więc uważam za moralny obowiązek ze strony polskiego państwa doprowadzić do tego, aby mecze kadry były pokazywane w publicznej. Co w tej prestiżowo-patriotycznej sprawie zrobiło ministerstwo sportu? Co zrobili sami piłkarze, idole ludu? Moim zdaniem, to wstyd, że choćby oni sami nie wymusili, poprzez odpowiednią presję, na telewizjach i ministerstwach obowiązku (a tym samym świętego prawa polskich widzów) w zakresie transmitowania w TVP przynajmniej ich własnych meczów. Nabierając wody w usta przyzwolili na kolejny już podział Polaków wg kryterium finansowego: tych "uprzywilejowanych", mających kasę na prywatny abonament Polsatu, i tych "zrobionych w bambuko", płacących niczego nie gwarantujący (poza filmami, gdy już i tak wszyscy śpią) abonament publiczny.

Jestem całą tą sytuacją tak zdegustowany, że postanowiłem sobie, że jeśli mecze naszych nie będą pokazywane w publicznej, to nie będę ich oglądał. Ostatecznie, mam to gdzieś. Tym bardziej, że przecież świat nie kończy się na spektaklach piłki kopanej. Są rzeczy o wiele przyjemniejsze i ważniejsze.
hANDLE WYROKAMI / 83.21.11.* / 2007-11-16 21:44
ALE ZA TO MOZEMY Z PRZYJEMNOSCIĄ PŁĄCIC ABONAMENT NA MISYJNA tvp HIHIHIHI
Floyd / 2007-11-16 22:40 / Tysiącznik na forum
Do kogo masz pretensję chłopku?
Połowa Polaczków nie płaci abonamentu, ale wymagania ma, że ho ho.
Rybuś / 82.145.72.* / 2007-11-17 10:19
Nie bądź śmieszny. Osobiście płace abonament i żałuje. Są to chore sumy. Nie dość, że płace miesięcznie za kablówkę to jeszcze za odbiornik. A co dostaje od TVP? Jedne-dwóch filmów rocznie, które mogę oglądać i sponsoruje seriale dla tych co nie płacą, typu m jak miłość. Poza tym mam dość oglądania tych samych filmów na każde święta. Ale kogo to obchodzi, ja mam tylko płacić.
Floyd / 2007-11-17 11:17 / Tysiącznik na forum
W prywatnych telewizjach to dopiero są powtórki, na okrągło i to wielokrotnie. Trzeba mieć bardzo złą wolę by tego nie widzieć. Przez 10 lat obejrzałem tylko jeden film z Polsatu,a który wcześniej widziałem w kinie o tytule: "Stowarzyszenie umarłych poetów". To był horror,15 minut filmu i 15 minut przerwy na reklamy. Żałowałem, że w ogóle oglądałem. Być może doczekamy się w przyszłości pokolenia któe podobnie jak USA na pytanie: Co najbardziej lubisz oglądać w TV, odpowiadają: reklamy.
Filmy i programy rozrywkowe lecące w prywatnych telewizjach to dopiero jest badziewie nastawione ze wględu na reklamy pod określony typ widza.(Jeżeli ma się zamiar reklamowąć podpaski to trzeba dać program dla młodocianych widzów, a nie taki który chętnie ogłądały by 60latki :). W kablówce ma się 50 kanałów i przypuszczam, żw większości też się nie ogląda, też można by powiedzieć: Dlaczego za nie płacę?
Oczywiście można sobie zamówić kanał kodowany, bez reklam tylko cena jest wówczas wielokrotnie wyższa. Wydaje mi się, że niektórym polskim nowobogackim o to właśnie chodzi aby było jak z samochodami: Kupuję samochód lepszej klasy aby pokazać sąsiadowi jaki to ze mnie Pan. Dla takich ludzi mieć to samo co inni jest dyshonorem, socjalizmem i przeciwko temu tak protestują. Wstyd Panowie.
Płacę za kablówkę i abonament.na telewizję publiczną Nie mam nic przeciwko temu, tak jak nie ma nic przeciwko temu przeciętnie rozgarnięty Anglik, Francuz czy Niemiec.
Jest jeszcze wiele innych argumentów by uważać, że takie rozwiązanie jest właściwe.
mnfsdhvsd / 78.8.0.* / 2008-05-25 11:57
Polsat jest naziemną telewizją, dostępną dla wiekszości ludzi (nie dla mnie)
ja mam cyfre + i powiem że są powtórki, ale jakby nie było tych powtórek to by się 1/100 tych wszystkich filmów nie obejrzało, same nowości lecą na HBO i canał+, a tam nie ma żadnych reklam, się płaci się wymaga, ale i tak nie mam czasu na oglądanie TV, ale jak znajde chwile to na jakim kanale bym nie był i nie ważne o której porze dnia to jest coś ciekawego,
Floyd / 2008-05-25 12:33 / Tysiącznik na forum
Proszę łaskawie zwrócić uwagę, że w telewizjach prywatnych brak całkowicie np. programów dla dzieci. Po prostu są nieopłacalne - brak reklam. Co najwyżej dzieci mogą sobie pooglądać na specjalnych kanałach przygłupie kreskówki lecące na okrągło i to wszystko. Są i inne grupy społeczne całkowicie wykluczone przez nadawców prywatnych..
No, ale to już liberałów całkowicie nie obchodzi bo ich wzrok nie sięga dalej niż koniec własnego nosa.
piskorzemu / 79.186.139.* / 2007-11-17 09:45
a czy Polaczek Floyd płaci abonament?
Floyd / 2008-05-25 12:38 / Tysiącznik na forum
Polaczek Floyd płaci abonament, bo to jest w interesie całego społeczeństwa, a nie tylko jego.
ll / 83.7.14.* / 2007-11-17 05:05
skoro mam płacic abonament to nie życzę sobie żeby mi emitowali reklamy. jak narazie to tv mi powinna płacić za to że ten chłam oglądam
Kupowanie wyroków / 83.21.19.* / 2007-11-17 10:58
Ja w ogóle nie oglądam tego smiecia w TVP. Za co ja płace ???
Kibic Polski / 80.51.122.* / 2008-06-04 16:11
Polsat jak i Tvp sa p*******!!!!!!!! Nie mam Polsatu a mecz Polski to gdzie niby mam ogladnac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????? K****!!!!!
Krzysztow / 83.18.201.* / 2008-06-09 10:06
nie jest tak żlle nie wszyscy zawsze muszą wygrać, ja jednak nie wątpie w naszych nie we wszystkich dyscyplinach musimy zwyciężać w piłce nożnuj nemamy akurat takiego szczęścia ale musimy w naszych wierzyć pamiętajmy o tym wspierajmy Polskię

Najnowsze wpisy