Forum Polityka, aktualnościKraj

Europoseł PiS: Wybory mogły być sfałszowane

Europoseł PiS: Wybory mogły być sfałszowane

Wyświetlaj:
ździcho / 77.255.229.* / 2011-04-13 08:07

ta wielka liczba głosów nieważnych może dowodzić, że wybory zostały sfałszowane, a ofiarą fałszerstwa mogły być głosy oddane na PiS.

Kiedy były wybory samorządowe? Dawno, dawno temu!!! Trzeba było je wtedy unieważnić i powtórzyć a nie teraz gęgać. I takich śpiących pamiętom...A teraz raban.
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-04-13 03:57
Mogą być sfałszowane?
Takich pytań, albo stwierdzeń bez dowodów ( hej, panie były Prezes NIK ) może być mnóstwo!
Sprzedajesz Pan swoją dawną niby fachowość i dobrą opinię?
zqa / 83.26.120.* / 2011-04-08 23:39
to nie PRL gdzie oprócz "KACYKÓW" nikt nie miał głosu- teraz demokracja i każdy może zabrać głos
to nie PRL i święto 1 maja,gdzie była obecność obowiązkowa i listy obecności- to kolejny dzień żąłoby NIE w JEDNYM MIEJSCU,ale SOLIDARNOŚĆ ŻAŁOBY z przyjacółmi -demokracja pozwala, na to,że każdy spędza ŻAŁOBĘ jak chce i z KIM CHCE... WYNIKI WYBORÓW (zachować i sprawdzić) : PIS-43%,PO-27%,SLD-6%,PSL-4%,PNJ-1%,nie pójdzie-19% - UPARTYJNIONY PRZEZ PO? -wszyscy z posłowie z PO mówili ,że podpisze-czy partyjny namiestnik?- chociaż mógł posłuchać 3/4 przeciwnego społeczeństwa i odesłać ustawę do trybunału ,aby zachować twarz? - ustawa NIEKONSTYTUCYJNA-DOŚĆ KŁAMSTW?-prezydent -prezydentem tylko (NIE)rządu: PO,PSL -nie słuchał ponad 10 ml. ludzi ,którzy na niego nie głosowalioraz opini mądrych ludzi - 3/4 społeczeństwa domaga się ujawnienia przez prezydenta RZEKOMYCH opini o OFE? - jedyne GODNE rozwiązanie to POMNIK,jeżeli nie KRZYŻ - czy tak samo jak: UMORZENIE wątku zamachu KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (protest 119 naukowców w Poznaniu AKO -" "stawia pod wielkim znakiem zapytania zarówno ich profesjonalizm, jak i determinację w dochodzeniu do prawdy". - Wyrażamy sprzeciw wobec takiego postępowania i oczekujemy od niezależnej prokuratury respektowania wysokich standardów badawczych, kultury prawnej i nieuczestniczenia w doraźnych rozgrywkach politycznych" ) - rozpatrywano aferę hazardowa? przez prokuraturę? -następne cuda -wg.Tuska: AFERA BYŁA,ale DWA TRUPY AFERY HAZARDOWEJ UTOPIONE W ROSOLE wypadły z szafy i PRZEMÓWIŁY- jesteśmy niewinni-kompromitacja prokuratury?-społeczeństwo domaga się upoblicznienia wszystkich dokumentów z prokuratury o AFERZE HAZARDOWEJ-dziennikarze powinni się domagać ujawnienia wszystkich materiałów .Następny cud-Tusk,który zauważył ZBYT PÓŻNO,że jego i prezydenta" przyjaciele Rosji" po raz drugi "WYKIWALI ICH w sprawie katasrofy Smoleńskiej"-poszedł następny sygnał w ŚWIAT "opluwający" POLSKĘ,że to nie Rosja,ale POLSKA opóżnia dostarczanie dokumentów-tym samym UNIEMOŻLIWIA dochodzenie-czy to normalne??? - Panie premierze z całym szacunkiem ale to pan i pana partia przy pomocy pseudo-mediów prowadzicie właśnie do skłócania Polaków i rozbicia państwa na dzielnice, żeby było słabe. Trudno zgadnąć jaki cel panu przyświeca, czy jest to tylko wynik wyznawanej przez pana ideologii neoliberalizmu po polsku , czy coś jeszcze. Postawa pana Kaczyńskiego jest tu jak najbardziej na miejscu, to dobrze , że hamuje wasze zapędy, bo wy sami nie macie żadnego umiaru i opamiętania. Wam trzeba koniecznie władzę odebrać raz na zawsze .Najważniejsze dla Polski jest żeby was przy władzy nie było. Tylko KACVZYŃSKI i jego wyborcy mogą to ZAPEWNIĆ. Kuc :"prezydent popisał się niewiedzą...,państwo polskie trzeba ujarzmić...,w spisie narodowym wpisałem ślązak...,Kalisz staje się zaprzeczeniem wiedzy...,chce wydzielenia narodowości Ślązaków,a oni sami zdecydują czy chcą być POLAKAMI czy NIEMCAMI -czy dąży do kolejnego rozbioru POLSKI? -wtyka pseudo-mediów,PJN poza sejmem-zdrajcy wyborców PIS,kłamcy,hipokryci,cynicy,złodzieje-TO PJN ZNIKNIE ZE SCENY POLITYCZNEJ -jak samoobrona i LPR - mówią,piszą,plotkują, dyskutują nie tylko w mediach: TOTALNA NAGONKA na Kaczyńskiego i około 9 MILIONÓW wyborców PIS-u trwa prawie we wszystkich mediach.10 kwietnia sie zbliza,Polska sie odradza.Tchorze i zdrajcy trzesa POrtkami!!!! POmyslec,ile jeszcze badziewia i klamstw uslyszyszą od PObolszewi,pseudo-mediów,Sld,Pnj,Psl? oraz ich kłakierów?teraz zapomnieli o:OFE,(NIE)rządzie,bublach i braku ustaw, NAJWIĘKSZEJ i NIESPOTYKANEJ dotąd drożyżnie,braku możliwości leczenia,postępującym ubustwie 90% POLAKÓW Dubienieckim,...,a MANIPULUJĄ NARODOWOŚCIĄ "Ślązak"(takiej nie ma) i UŻYWAJĄ jej do WALKI z KACZYŃSKIM i PIS- ludzie dyskutują -czy postradali rozum?-co z etyką pseudo-dziennikarzy,posłów,ludzi zapraszanych do mediów,...? -choć większość mówi,że nie przeczytała 116 stron "Raportu o stanie państwa" ,bo dla nich za OBSZERNY -zatem WYRAŻA o nim JEDYNIE PLOTKI,więc NIC dziwnego, że NIC Z NIEGO NIE ROZUMIEJĄ ,a paranoją? jest podanie KACZYŃSKIEGO do prokuratury-POLACY tej manipulacji i GŁUPOTY POligłupów? nie KUPIĄ. czy Blida popełniła samobójstwo,aby nie sypać KOLESI?- WYNIKI WYBORÓW (zachować i sprawdzić) : PIS-43%,PO-27%,SLD-6%,PSL-4%,PNJ-1%,nie pójdzie-19% - czy PObolszewia i PSL będą przynosić narkotyki do sejmu?- Jeden senator UCZCIWY w całej Pobolszewi? odszedł z parti PO ponieważ uważa,że ZMIANY W OFE są NIEKORZYSTNE dla POLAKÓW. -jeżeli prezydent jest prezydentem wszystkich POLAKÓW to powinien skierować ustawę do trybunału bo tak chce 4/5 społeczeństwa ,nie powinien jej podpisać-bo jeżeli okaże się w przyszłości w trybunale ,że ustawa jest niezgodna z konstytucją- to będzie POWAŻNA WPADKA PREZYDENTA i nie będzie mógł się zasłaniać EKSPERTYZAMI ludzmi wiernych PO przed czym ostrzegało wielu NIEZALEZNYCH doskonałych prawników,profesorów , konstytucjonalistów,... -czy za zadłużani
emerytka super / 83.23.77.* / 2010-11-29 15:05
do sejmiku ja nie zakreśliłam nikogo bo nie znałam nikogo i pustą kartę wrzuciłam .głosy oddałam tylko na burmistrza ,radndego i do powiatu. a wiem też że moi znajomi tak samo zrobili ..
michacel2 / 2010-11-28 13:04 / Tysiącznik na forum
Nie do wiary, czy my zyjemy faktycznie w bananowej republice zielonej wyspy cudów, tozto mafia? To nie tylko oszustwo ale rebelia i spisek. Ponad 3 mln. glosów wyborów samorzadowych uniewazniono - dlaczego? Wszyscy wiedza, ze komisje wyborcze POstawila PO, na wzór komisji hazardowej Sekuly, sedzia we wlasnej sprawie, glosowanie stolków. Tutaj wystarczylo tylko na kazdej karcie oddanego glosu na PiS dopisac drugi krzyzyk i glos niewazny. Te wybory powinny byc niewazne i powtórzone, chybaze Platforma przeciez niby Obywatelska ze standardami przeglosuje w sejmie na sobie znany sposób ich waznosc.
http://wing2009.salon24.pl/253140,ponad-3-miliony-glosow-niewaznych http://romanzaleski.salon24.pl/253113,1-744-609-glosow-niewaznych-do-sejmikow
http://wybory.gazeta.pl/wyborysamorzadowe2010/1,110302,8711907,12_proc__glosow_do_sejmikow_wojewodzkich_niewaznych.html
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-samorzadowe/komentarze/news/wojciechowski-partia-glosow-niewaznych,1563839,7116
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/wybory-samorzadowe-2010/artykuly/311094,europosel-pis-dowodzi-wybory-zostaly-sfalszowane.html,1,3
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/4017
http://wybory.wp.pl/sr01,rss,kat,122354,title,PiS-ofiara-sfalszowanych-wyborow-samorzadowych,wid,12893086,wiadomosc.html?ticaid=1b52d
michacel2 / 2010-11-28 13:02 / Tysiącznik na forum
Falszerstwo wyborcze oczywiste, bo dlaczego podliczanie tych glosów trwalo az 3 dni, czyzby czekano na stosowny moment falszerstwa np. w nocy, kiedy ktos z kontroli wychodzil do toalety czy wreszcie w przerwach na posilki. Dlaczego prokuratora nie wkracza do zbadania tej patologii, bo nigdy w historii polskich wyborów, tak ewidentnych niby bledów nie doznano...
R.. R.. / 194.169.228.* / 2010-11-27 18:23
To ludzie porzednich władz zasiadali w komisjach - niemal wyłącznie z nadania POgrobowców.
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-27 16:24
Janusz Wojciechowski (polityk) – Wikipedia, wolna encyklopedia
Od 1977 do 1980 pracował jako asesor w Prokuraturze Wojewódzkiej w Skierniewicach. W latach 1980–1993 orzekał jako sędzia.

ma wprawę w dostawianiu, dopisywaniu.
Praktyka w komunistycznych instytucjach.
Za komuny jak nie należał do PZPR
to nawet brygadzistą nie został
bo był niepewny ideologicznie
a co dopiero
Won z Bo(PO)lszewią / 79.163.72.* / 2010-11-27 16:48
Mów za siebie bolszewicki Trollu.
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-27 16:58

Mów za siebie bolszewicki Trollu.

Tak tylko potrafi odpowiedzieć Warszawiak- od miesiąca Mieszkający w czterech w wynajętym pokoju
i sprzątający pod marketem.....
Twoje możliwości intelektualne są w stanie to pojąć.
A skód to żyś przylozł chopie?
łowca żuli / 89.79.219.* / 2010-11-27 19:09
Niestety ale ma racje, jesteś bolszewickim trollem, skoro próbujesz dyskredytować człowieka który bedąc politykiem od bardzo wielu lat jest jednym z nielicznych prawych obywateli. A tacy ludzie drażnią bolszewików i hieny komunistyczne gdyż obnażają bez znieczulenia wasze podłe i zdradzieckie POstępowanie.
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-27 22:43

, skoro próbujesz dyskredytować człowieka
który bedąc politykiem od bardzo wielu lat jest jednym z nielicznych prawych obywateli


prawy obywatel i takie insynuacje


Europoseł Janusz Wojciechowski wysuwa hipotezę, że wybory samorządowe mogły zostać sfałszowane.

Podkreśla, że spowodowanie nieważności wcześniej ważnego głosu jest dziecinnie łatwe. Można to zrobić, usuwając i niszcząc kartkę z głosem, zastępując ją czystą kartką, lub też można podczas liczenia głosów dostawić jeden krzyżyk i w ten sposób unieważnić głos oddany na jednego kandydata.

hieny,podłe,zdradzieckie ok
tylko mi nie ubliżaj nazywając mnie komunistą, bolszewikiem
lepiej już h- jujem mnie nazwij
łowca żuli / 89.79.219.* / 2010-11-27 22:55
To nie było do Ciebie sorry lecz ogólnie do tych hien, które z przyprawiania gęb ludziom prawym, uczynili sobie dobrą zabawę i sposób na życie.
ach jak miło / 87.118.126.* / 2010-11-27 15:49
patrzcie ludziska i podziwiajcie! rodzi się nowa świecka tradycja, Otóż bojkotowanie wyborów nie polega juz li tylko na nie chodzeniu do urn. Teraz się tam bojkotujący udają z poświęceniem i owszem, żeby postawić z premedytacją dwa krzyżyki. Jak łykniecie ten rodzaj argumentacji, to zdobędziecie się na taki poziom abstrakcji, że będzie wam danym szlusem pokonanie kilka szczebli drabiny awansu społecznego i tak oświeceni będzie już z tej wysokości spoglądać z pogardą na czytających instrukcje jak wypełnić kartę do głośowania.
motajba / 89.76.56.* / 2010-11-27 15:45
Dziwne gdyby było inaczej
rembert2 / 2010-11-27 14:47 / Tysiącznik na forum
To juz Wojciechowskiego ponioslo-a moze wyborcy maja serdecznie dosc oszukanczych politykow
aadrian / 89.76.56.* / 2010-11-27 14:42
SB I FSB MOGŁY TU POMÓC, Podobne wrażenie miałem przy wyborach prezydenckich.
velandil / 2010-11-27 14:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z pewnością niski wynik PiS jest efektem fałszerstwa, Jarek wybory prezydenckie przegrał z powodu sabotażu i "czarnej groteski", a Leszek zginął w zamachu i za wszystkim z pewnością stoi PO.
Czy oni nie widzą jaką paranoję szerzą? Tworzą swoją własną alternatywną rzeczywistość.
W taki sposób to każde niepowodzenie można sobie wytłumaczyć. I teorie spiskowe się mnożą, a "ciemna masa łyka to jak młode pelikany".
Podczas tych wyborów mówiło się bardzo dużo o bojkocie, sam mam naprawdę bardzo wielu znajomych, którzy twierdzą że mają dość polityków i oddali nieważne głosy. Swoją drogą ciekawe ile głosów zdobył Król Julian z filmu Madagaskar, bo była to chyba najczęściej dopisywana postać na kartach, na którą ludzie głosowali :)
Tornado F5 / 2010-11-27 15:09 / Bywalec forum
"Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy" – Józef Wisarionowicz Stalin.
bohun35 / 79.163.72.* / 2010-11-27 13:39
Doskonała uwaga Pana Marszałka Wojciechowskiego o 27% wynikach sondażowni w zderzeniu z ostatecznym wynikiem niższym o 4% w przypadku kiedy jak dotychczas wyniki sondaży zawsze wskazywały wartość zaniżoną. Jeżeli kiedykolwiek było inaczej i ktoś o tym pamięta proszę o przytoczenie takiego przykładu. Rzeczywiście w tej sytuacji można było spodziewać się wyniku o kilka procent lepszego, a tu przykra niespodzianka.

Dokładnie te same spostrzeżenia miałem razem ze znjomymi w dzień po wyborach. I chyba nie tylko my. Już wtedy byłem przekonany, że dokonano fałszerstwa. Po kilku dniach kiedy podano procent głosów nieważnych byłem tego pewien na 100 %. Czy jest to niespodzianka - raczej nie, biorąc pod uwagę składy zasiadające w obwodowych komisjach wyborczych. Od lat siedzą tam te same twarze reprezentujace z grubsza była nieboszczkę PZPR i jej satelity.

Wiem bo odkąd głosuję to jest od wyborów kontraktowych w tych samych komisjach sa ci sami ludzie. Starzy wyjadacze dobrze obeznani w możliwościach na zrobienie przewałki. Z koleji reprezentanci PiS-u to z reguły ludzie z łapanki chcący zarobić te parę złotych. Wiem jak prowadzono nabór w moim mieście (27 tys. Mieszk.). Tacy ludzie nie mają szans ze starą gwardią zahartowaną w bojach o słuszne wyniki.
Sam oceń / 83.27.245.* / 2010-11-27 13:59
.
http://www.youtube.com/watch?v=QKbGpfT3cBg

SMOLEŃSK = ZAMACH
.
janiszek72 / 2010-11-27 12:23 / Tysiącznik na forum
po to ferajna i zbieranina najgorszego gatunku obiboków i nieudaczników, którzy zabiją i zgnoją każdego, kto nie będzie wierzył w serwowaną przez media zieloną wyspę szczęśliwości i wszechogarniającego dobrobytu. W dupie mam wasze pogróżki i dam każdemu w mordę, który spróbuje mi wejść w drogę. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
maly kazio / 2010-11-27 14:29 / Bywalec forum
Siła argumentów?Dać po pysku żeby kredki z piórnika wyleciały.
Ech, kto nie ma wiary w naszą sprawe to zdrajca,żyd,ścierwo ,antyklerykał albo gej.Janiszek ale jak sam zbierzesz po buzi to będzie bolało.
łowca żuli / 89.79.219.* / 2010-11-27 16:05
A jak długo można znosić te kłamstwa i okradanie nas przez spadkobierców komunizmu, którzy uważają się za prawowitą władzę w tym kraju ? ....no powiedz Kazek bywalcu forum ? jak długo jeszcze ?
maly kazio / 2010-11-27 19:54 / Bywalec forum
A co ci skradli?
Spece od przestrzeni kosmicznej zajumali księzyc i to fakt historyczny, a ci "oni" to co zjumali, ale tak konkretnie bo od takich "ogólnych sytuacji" to była Marysia w filmie Barei "Nie lubie poniedziałku"
łowca żuli / 89.79.219.* / 2010-11-27 23:04
Kaziu takie chwyty poniżej pasa to nauczyłeś się stosować na służbie w komisariacie MO w Koziej-Wólce ? bo ta grypsera więzienna (zajumali,zjumali) na to by wskazywała.
Kazimierzu Pan obraża moją inteligencję.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy