Fantastyczny pomysł

wojtek "żarówa" :) / 78.8.159.* / 2009-05-20 22:18
Witam,

mam świetny pomysł na świetny sprzęt, którego na polskim rynku nigdzie jeszcze nie znalazłem, a na stronkach zagranicznych również się z tym nie spotkałem. Wiem jak powinien zostać skonstruowany i jak użyteczny powinien być. Po zebraniu wielu opinii widzę zapotrzebowanie i zainteresowanie tego typu sprzętem. Nie wiem co zrobić, aby taki pomysł dobrze wykorzystać i pewnie również zastrzec, aby nikt mnie nie uprzedził. Jak pozyskać kapitał, znaleźć firmę która to zrobi, wykreuje albo kupi pomysł?

Pozdrawiam serdecznie
i proszę o odpowiedzi na e-mail
Wojciech Walkowiak
aktywa.biz / 2009-09-06 00:30 / Bywalec forum
Wiesz co, sprawdź najpierw, czy wcześniej taki biznes nie powstał i nie upadł. Czasami właśnie dlatego nigdzie indziej nie ma "tak świetnego produktu/usługi", czyli konkurencji.

Pytasz się, odpowiadam. Do Polski przylatuje w październiku Tad WItkowicz, nasz rodak, który na Zachodzie wprowadził dwie firmy na NASDAQ, trzecią sprzedał w inny sposób. Jest warto trochę ponad 1 mld dolarów, a w Polsce założył Otago Capital i inwestuje w dobre biznesy IT.

Zapraszam na Seminarium Alternatywne, na którym spotkasz gościa, może uda CI się kilka słów zamienić - a jak się postarasz, to się uda :). Prowadzi cały dzień konferencji dot. przedsiębiorczości na własnym przykładzie.

Informacje znajdziesz na mojej stronie.

Pozdrawiam,
Michał Toczyski, http://sukcespro.pl

Najnowsze wpisy