Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Finansowanie mediów publicznych. Braun: Opłata od gospodarstw to najlepszy sposób

Finansowanie mediów publicznych. Braun: Opłata od gospodarstw to najlepszy sposób

Wyświetlaj:
Kradnazlodzieje / 83.3.242.* / 2012-10-22 08:34
Odwal sie od pieniedzy znajdz sobie klientow ktorzy ci zaplaca a nie plec farmazony, ja produkuje chleb powszechnego uzytku i potrzeby zrzucmy sie po 150 zl kazdy obywatel zeby wam nie zabraklo chleba a moja linia produkcyjna mogla miec pelne przeroby.... Co za debile komuna chce okradac obywateli
Z poważaniem ja / 83.5.142.* / 2012-10-22 08:19
Jestem porządnym człowiekiem,proszę o zbiórkę na mnie kasy w całej Polsce,bo jestem leniwy i nadużywający alkoholi z górnej półki.
asderwt / 212.182.117.* / 2012-10-22 08:18
Jak firmy mają problemy to ograniczają wydatki, redukują zatrudnienie, zmniejszają fundusz płac. A TV wręcz odwrotnie - nadal tworzy programy z wielomilionowymi budżetami i wynagrodzeniami prezenterów idącymi w setki tysięcy złotych. Czy to jest normalne, że byle prezenter w TV zarabia więcej niż prezydent czy premier państwa. Czy tak to ma wyglądać, że gaża gwiazdeczki z reklamy jest wyższa niż średnie łączne wynagrodzenie polaka z 50 lat pracy - urealnijcie koszty funkcjonowania do wynagrodzeń Polaków to nie będziecie mieć problemów z finansami. A tak ogólne TVP to kanał za który nie warto płacić.
ert / 89.76.196.* / 2012-10-22 08:16
akurat tvp to nalezaloby sprywatyzowac ,niech sobie z reklam utrzymuja te bande nierobow.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy