Forum Polityka, aktualnościKraj

Firmy nie mają przymusu zatrudniać strażaka

Firmy nie mają przymusu zatrudniać strażaka

Money.pl / 2009-01-19 08:06
Wyświetlaj:
sceptyk / 2009-01-19 10:19 / Tysiącznik na forum
Ludzie,
czy wy nie rozumiecie, że tu nie chodzi o jakieś bezpieczeństwo, czy inspektorów!
Chodzi o to, że tuskowniarze, w ramach frymarczenia Polską i Polakami, wydali licencję na rozbój strażakom dowodzonym przez niejakiego Waldemara Inżyniera Premiera Generała Pawlaka.

I niech nikt mnie nie przekonuje, że POwszczycy to jakieś gospodarcze LYberały.
Tusk i jego wesoła ferajna, razem z pawlakowym słomianym PESELEM rozkradają Polskę w temoie dotychczas niespotykanym.
I mogą to robić bezkarnie, bo Tusk_Vision_Network i inne posłuszne służbom merdia (czyli wszystkie mainstreamowe z publiczną, żeby nie nazwać jej po imieniu, telewizją) dostały rokaz MILCZEĆ o przekrętach władzy.

"Wójt pana wini,
Pan - księdza,
a nam biednym zewsząd nędza"

że zacytuję wieszcza.
POmożecie? no! / 81.190.219.* / 2009-01-19 09:41
Rząd fachowców, akurat, chyba od zapychania kasy swoim znajomym, bo to chyba Pawlak jest naczelnym strażakiem?
TABU / 79.185.167.* / 2009-01-19 11:57
Premier Pawlak powinien zarzadzić zatrudnienie strażaka w każdym gospodarstwie rolnym. W niejednym gospodarstwie zagrożenie pożarowe jest wieksze niż w małej rodzinnej firmie. Wstyd panie Pawlak że po kilkunastu latach pełnienia kluczowych stanowisk w panstwie niczego się pan się nauczył, tylko pan rzuca kłody pod nogi ludziom. Powinien pan stanąć przed komisją Przyjazne Państwo w charakterze oskarżonego.
SLAWPOL / 2009-01-24 22:54
PRZYJAZNE PAŃSTWO I TOLERANCYJNE MA BYĆ TYLKO DLA .......PALIKOTA

A RZĄD DONALDA TUSKA PEWNIE CHCIAŁ W TEN SPOSÓB ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ NOWYCH MIEJSC PRACY W RZECZPOSPOLITEJ I DLATEGO POSŁOWIE W SEJMIE RP POZYTYWNIE PRZEGŁOSOWALI USTAWĘ O NOWYCH MIEJSCACH PRACY DLA ......STRAŻAKÓW.W KAŻDEJ POLSKIEJ FIRMIE.

PROFILAKTYKA PRZECIWPOŻAROWA TEŻ PEWNIE BYŁA BRANA W SEJMIE POD UWAGĘ ,GDYŻ DZIWNYM TRAFEM W ZESZŁYM ROKU SPŁONĘŁO WIELE HURTOWNI I FIRM POWODUJĄC ZMNIEJSZENIE TAM MIEJSC PRACY.

OBECNIE MAMY "POŻAR" BANKOWY I MINISTER SKARBU ZAMIERZA GO GASIĆ NACJONALIZACJĄ TYCH UPADAJĄCYCH PRYWATNYCH JUŻ PRZECIEŻ INSTYTUCJI.
KTO OSTUDZI TE STRAŻACKIE ZAPĘDY NASZEGO MINISTRA - BO NIBY TO DLACZEGO POLSCY PODATNICY MAJĄ DOFINANSOWYWAĆ TYCH ,KTÓRZY TAK NAPRAWDĘ SWOJĄ NIEGOSPODARNOŚCIĄ I BEZWZGLĘDNOŚCIĄ W EGZEKWOWANIU SWOICH NALEŻNOŚCI WYKOŃCZYŁY JUŻ NIEJEDNĄ PRYWATNĄ FIRMĘ LUB OBYWATELA W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ......

ZAPRASZAM NA WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU

KONTAKT :prezydent@fundacja-slawpol.eu

PREZYDENT
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
gringoo1969 / 79.186.87.* / 2009-01-19 08:31
I w ten sposób rząd Donalda załata dziurę budżetową w wys ponad
4 mld zł.
Brawo Tusku Donaldu, brawo
myślnik / 217.98.20.* / 2009-01-19 08:06
PO obiecywała, że podejmie działania na rzecz ułatwień dla przedsiębiorców,
szczególnie drobnych. PO obiecywała, że wyczyści dotychczasowe buble prawne i zadba o jakość stanowionego prawa. Nowe przepisy w zakresie BHP są najlepszą recenzją poziomu pracy i wiarygodności PO. PO ma 51% poparcia w sądażach. Jak tu podważyć słowa p.Tymochowicza, że wyborcy są debilami, którzy nie rozumieją otaczającej rzeczywistości ?
aga78963s / 79.189.223.* / 2009-01-20 12:11
a co tu się dziwić dwie partie u władzy, a suma musi być 100%, więc jedna ma 51 a druga 49, co raczej wynika z niezdecydowania wyborców, ja to bym ich wszystkich na syberię na roboty wygoniła, a nie glosowała na nich, ale nie ma na kogo głosować, to taki specyficzny kraj, że na polityków pchają się najwięksi debile, ci co do żadnej uczciwej pracy sie nie nadają.....
wiem / 194.181.104.* / 2009-01-19 09:40
A kto to ten p.Tymochowicz?
sceptyk / 2009-01-19 10:23 / Tysiącznik na forum
Facet, który postawił słuszną diagnozę.
Na jej podstawie grupa cwaniaków doi Polaków, którzy jak bydło prowadzone na rzeź głosuje na wskazanych kandydatów Frontu Jedności Złodziei (PO + PSL + SLD).
Obowiązuje teoria jedynego wroga - kaczyzmu, i to ona jednoczy NIE_bydło, które w odróżnieniu od bydła spija śmietanę i konfitury.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-19 10:44

Obowiązuje teoria jedynego wroga - kaczyzmu, i to ona
jednoczy NIE_bydło, które w odróżnieniu od bydła spija
śmietanę i konfitury.

Właśnie dlatego nigdy nie będę głosować na PIS...Nie dołączę dobrowolnie do grupy takich "kulturalnych" inaczej...
sceptyk / 2009-01-19 23:53 / Tysiącznik na forum
No przecież piszę, że wy, tuskowniarze, to NIE_bydło, w odróżnieniu od bydła, które na POwszczyznę NIE głosuje.
Tak was (NIE_bydło) i nas (bydło) nazwał tak wasz Wielki Autorytet, honorowy agitator na rzezcz przywództwa Bundesrepublik Deutchland, wybitny bojownik o poddanie Polski brukselskiej dominacji, niejaki absolwent matury Bartoszewski, ksywa profesor Schmaisser.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-23 11:54

agitator na rzezcz przywództwa Bundesrepublik Deutchland, wybitny bojownik o
poddanie Polski brukselskiej dominacji, niejaki absolwent matury
Bartoszewski, ksywa profesor Schmaisser.

Ale masz tupet...Jarosław ksywa "najwiekszy bohater narodowy" zażądził obrażanie bohaterów narodowych a wy jak stado baranów idziecie ślepo w przepaść...Pan Jarosław wydał już wyrok na Wałęsę, Bartoszewskiego, Czumę i wielu innych którzy w przeciwieństwie do niego walczyli o wolność...Pan Jarosław nie szanuje ludzi i dlatego nie wygra już nigdy...I dobrze.
A ostatnio widziałam w TV fajną migawkę z wręczania nominacji rządowi AWS-u przez Kwaśniewskiego. Obok Bałca w pierwszym rzędzie do prezydenckich nominacji (do najgorszego rządu w historii wolnej Polski) stał nie kto inny ja sam Jarosław Kaczyński...Cóż za fryzura i młody dziobek...WOW!
Natter / 2009-01-19 09:39 / Tysiącznik na forum
Przepraszam bardzo, to trochę mało powiedziane.To kompromitacja całego Sejmu {jak w PRL jeden głos przeciw ].Tam się nie pracuje tylko się bierze kasę i głosuje.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-19 09:28

wyborcy są debilami, którzy nie
rozumieją otaczającej rzeczywistości ?
[/cytat
Przykro mi że obrażasz ponad połowę społeczeństwa...To akurat świadczy o tobie nie o wyborcach PO...
I wierz mi, jesli wybór będzie między PO i PIS, zawsze pójdę głosować na PO...Może nie są idealni ale jak patrzę na zaciętą twarz Jarosława Kaczyńskiego, jego chęć zemsty, rozliczania i szał w oczach na słowo Wałęsa, nie dopuszczanie do głosu ludzi w swojej własnej partii dążenie po tupach do celu to mam odruch Pawłowa skreślenia krzyżyka na PO...Poza tym wierzę że Tusk rozsądnie poradzi sobie z kryzysem (ma dobrych fachowców w przeciwieństwie do PIS-u w którym nie ma żadnych, no chyba że od lustracji...) i powoli wszystko wróci do normy...
Nie chcę wywoływać polemiki i nie chcę żeby ktoś zaczął mnie przekonywać że nie mam racji, bo to po prostu nie ma sensu...
Pozdrawiam.
Realista / 77.254.147.* / 2009-01-19 23:14
Droga trzydziestolatko, to sadaże mówią o połowie społeczeństwa, które niby popiera PO, przypominam i proponuje sprawdzić frekfencje w ostatnich wyborach i odsetek głosujacych na PO. Co do rozliczeń, ludzie walczyli o wolność w czasach komuny i ODDAWALI ŻYCIE!!!, a ich oprawcy dziś się śmieją. Dzięki tym co zgineli za wolność możesz pisać co chcesz. Na tym forum należy komentować bzdurne przepisy wprowadzone przez rząd PO.
kaczordonald / 86.140.169.* / 2009-01-19 11:24
Nikt ci nie kaze glosowac na PIS.Nie glosuj tylko na tych co wszystkich oklamali.Wierzysz ze Tusk rozsadnie poradzi sobie z kryzysem a przeciez pare dni temu Tusk mowil Tobie ze kryzysu nie ma.Takie podejscie ze polemika i argumentacja nie ma sensu bo twoje zdanie pozostanie niezmienne nie wrozy dobrze przyszlosci kraju.W przyszlym roku w Polsce setki tysiecy ludzi straci prace i wiele rodzin stanie na skraju ubostwa.Wiele malych firm padnie lub zostanie zamknietych a mlodzi pouciekaja za granice.Winny jest nie tylko kryzys ale rowniez opieszalosc i polityka rzadu.A ty w dzien wyborow na dzwiek slowa Platforma postawisz krzyzyk.Czyzby odruch Pawlowa ?
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-19 14:26

86.140.169.* | kaczordonald


W przyszlym roku w Polsce setki tysiecy ludzi straci prace i wiele rodzin
stanie na skraju ubostwa.Wiele malych firm padnie lub zostanie zamknietych a mlodzi
pouciekaja za granice.Winny jest nie tylko kryzys ale rowniez opieszalosc i
polityka rzadu.

To jest jeden powodów mojego odruchu...Ty naprawdę widzisz co napisałeś? Przedstawiłeś jakiś czarny straszliwy scenariusz zagłady Polski! Kto ci taką ciemnotę wciska?
Uwierz mi (a jestem ekonomistą i to od wielu lat) rząd postępuje właściwie jak na sytuację w jakiej zostawił kraj PIS czyli: mały wkład w udogodnienia dla przedsiębiorstw, zero wykorzystanych funduszy europejskich, pogorszone stosunki z sąsiednimi państwami i inne, a jest ich sporo)...Nawet nie chce mi się dyskutować z bandą nieuków, którzy poniżej i powyżej próbują sobie i innym wmawiać, że w momencie, "geniusz" Jarosława wyniósł Polskę na szczyty dobrobytu... uwierz mi nie chciałbyś aby w czasie ciężkich czasów dla ekonomii premierem był Kaczyński i jego "kompetentna" ekipa...
sceptyk / 2009-01-20 00:03 / Tysiącznik na forum
Trzydzietolatka ekonomistką od "wielu lat"?
Moja droga, zakładając, że pilnie pobierałaś nauki, uzyskałaś dyplom powiedzmy jakieś 6 lat temu.
Zakładając dalej, że NIE zajęłaś się p********* typu rodzina, dzieci, tylko robisz karierę i się "samorealizujesz" narzędziami palikotowymi, twój 6-cio letni staż pracy w żaden sposób nie upoważnia cię do autorytetyzowania się "wieloma latami" ekonomiowania.
Po 6 latach to może kończysz terminować w zawodzie.

A co do pogorszonych stosunków...
Określ własnymi słowami (o ile potrafisz nie cytując KosherZeitung) na czym maja polegać te "stosunki" np. z Niemcami.
Czy na tym, że Aniela Merkel będzie wyznaczać swoich namiestników na Generalne Gubernatorstwo?
ALbo że terrorysta Cohn-Bendit będzie nam dyktował co Polsce wolno, a co nie (tak jak zrobił to w Czechach)?
k194508 / 83.30.223.* / 2009-01-29 00:41
chorzy ludzie -chore przepisy-chore decyzje

to jak zdrowo ma się żyć
kaczordonald / 86.140.171.* / 2009-01-19 20:30
Nazywasz forumowiczow banda nieukow.Przechodzisz do PIS.To ze jestes z wyksztalcenia ekonomistka nie oznacza ze znasz sie na ekonomii.
dorota_100 / 79.186.227.* / 2009-01-26 13:15
Masz racje kaczordonald.
Staram się nie reagować zbyt emocjonalnie na coraz to bardziej nieprawdopodobne sytuacje polityczne w naszym kraju, zwłaszcza że nie dzieja się one od wczoraj!
Pracuje w średniej firmie, z ciekawości zaczęłam czytać o "Strażakach" i przez przypadek weszłam na to forum. Zaciekawiły mnie komentarze ale bardziej dyskusja Trzydziestolatki. na poczatku wydawało mi się że to naprawdę mądra i inteligentna osoba (i nie chodzi o to jakie mam poglądy polityczne i kogo popiera) ale po jej ostatnim komentarzu niestety "czar prysł".
Wiecie co Kaczordonald i Sceptyk... Ja myślę, że być może Trzydziestolatka jest wykształconą i zdolną ekonomistką o długim stażu... jednak posiadać wiedzę a być madrym i inteligentnym to dwie różne rzeczy, które naprawde niewiele maja ze sobą wspolnego! Widac to na zalaczonym komentarzu Trzydziestolatki
Nawet nie chce
mi się dyskutować z bandą nieuków

I moze wlasnie dlatego nie warto wdawac sie z nia w dyskusje... bo miec wiedze w zakresie jednej dziedziny to zadna dzisiaj sztuka.
Nie lubie ludzi ktorzy mylac wiedze z inteligencja uwazaja sie za lepszych od innych tylko dlatego ze maja wyksztalcenie!!!!
Droga Trzydziestolatko... mam dla ciebie propozycje - idz do szkoly stosunków międzyludzkich... tam przekaza ci wiedze o dobrych manierach, kulturze i zachowaniu, m.in. na forum!
Podejrzewam ze inteligencji i madrosci nikt ciebie juz nie nauczy
...pozdrawiam wszystkich!
Ps. chcialam dodac ze komentarz ten dotyczy tylko wypowiedzi Trzydziestolatki zacytowanej przeze mnie powyzej i nie ma nic wspolnego z zadnego rodzaju pogladami i poparciem politycznym.
kaczordonald / 86.140.171.* / 2009-01-19 21:21
I jeszcze jedno.Ten straszliwy czarny scenariusz i ciemnota ktora mi wciskaja o setkach tysiecy tracacych prace to juz oficjalne komunikaty na ten rok.Mozesz poczytac dla przykladu na money pl
sceptyk / 2009-01-19 10:28 / Tysiącznik na forum
Super tekst!
Szczególnie deklaracja, że głównym powodem głosowania na PO jest
zaciętą twarz Jarosława Kaczyńskiego


Rozumiem, że drugim powodem jest nadzieja, że albo jesteś strażakiem (i już dostajesz haracz) albo należysz do innej hucpiarskiej grupki, dla której za chwilę POWSZCZYZNA i TUSKOWNIARSTWO uchwali prawo do dokonywania grabieży innych obywateli nakładając kolejne przymusowe daniny w imię ich bezpieczeństwa, anty_terroryzmu, ekologizmu, antyseksizmu, feminazizmu, aborcjonizmu, eutanazizmu albo zwykłego bolszewizmu.
rex12 / 145.237.93.* / 2009-01-19 10:45
Lepiej wywalać kasę na walkę z układami, które roją się w chorych umysłach Kaczyńskich i ogladać co w Polsce wyprawiają takie kreatury jak Ziobro , Gosiewski czy ten piękny Jacuś. Ostatnio takie schizy to miał Stalin tez wszędzie widział układy.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-19 10:42

zaciętą twarz Jarosława Kaczyńskiego

Jest jednym z powodów, istotnych, bo nie zyjemy sami w Europie i trzeba umieć dogadać się z kazdym, zwłaszcza w ciężkich czasach, zreszta nie ważne i tak tacy zacietrzewieńcy jak ty przekonują mnie za każdym razem, że mam rację...
A co do ustawy o strażakach (bo całej reszty twojego czarnowidztwa jeszcze nie uchwalono) to nie zapominaj że PIS także głosował za "strażakami" a prezydent ochoczo podpisał...To co, pan Kaczyński tez jest strażakiem?
sceptyk / 2009-01-20 00:08 / Tysiącznik na forum

nie zyjemy sami w
Europie i trzeba umieć dogadać się z kazdym


Powiedz to Putinowi, Merklowej, Cohn-Benditowi i całej lewackiej bandzie z Brukseli.
I wynagaj od nich dogadania się z NAMI, a nie tylko dyktowania Polsce i Polakom, co nam wolno, a czego nie.
Bo taką uległość wobec naszych sąsiadów prezentuje rząd wnuka dziadka z Wehrmachtu. Co zresztą niespecjalnie dziwi.
kaczordonald / 86.140.169.* / 2009-01-19 11:43
Nikt tobie nie kaze glosowac na PIS.nie glosuj tylko na tych co wszystkich oklamali.Wiesz 50% Polakow wedlug zeszlorocznych badan UE zyje na skraju ubostwa.W tym roku dojdzie 2-3%.A teraz wez choragiewke idz zobacz moze akurat bedzie przejezdzal premier i ochoczo pomachaj.A moze auto sie zatrzyma i premier wyjdzie do luda a nawet strzeli sobie z toba fotke..Oprawisz sobie w ramke.Powiesisz na scianie.Usiadziesz wygodnie.Ze dwa lata w portrecik popatrzysz a potem siegniesz po choragiewke i wybiegniesz na ulice.A tam juz nikogo nie bedzie bo bedziesz ostatnia machajaca Ale to co.Przeciez twoje zdanie jest niezmienne.
maxymili / 2009-01-19 09:24 / Tysiącznik na forum
Na twoim przykładzie a zakładam, że jesteś wyborcą, słowa "Pana" Tymochowicza potwierdzają się.
qba31 / 83.12.220.* / 2009-01-19 09:01
O co chodzi w polityce? O to, żeby obiecywać! I tyle. :)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy