Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Fiskus zostawia przestępców w spokoju

Fiskus zostawia przestępców w spokoju

Money.pl / 2007-01-04 09:31
Komentarze do wiadomości: Fiskus zostawia przestępców w spokoju.
Wyświetlaj:
historyk / 87.207.180.* / 2007-01-06 15:52
tak zostało ustawione prawo od 1989 r że nie ma mozliwości przepadku mienia. A przecież chcemy mieć państwo prawa i rzeby Kaczory nie psuli państwa. Przeczytajcie Salon Kłamców Łysiak tam jest odpowiedz.
ss / 83.24.219.* / 2007-01-06 15:44
w PL zawsze najlepiej mieli złodzieje i kombinatorzy !!!!
cesiek / 83.17.92.* / 2007-01-05 11:32
tak nasze kochane państwo ustawiła przez 16 lat Magdalenka. Polska to jedna wielka patologia, nie bez przyczyny ciągle zajmowaliśmy czołowe lokaty w międzynarodowych rankingach korupcyjnych. Spójrzcie na PZPN to samo było wszędzie! I PO z SLD chciała to dalej konserwować.
Anty / 2007-01-05 14:10 / Bywalec forum
a teraz konserwuje to pisoligobrona...
katarakta / 213.76.131.* / 2007-01-05 09:15
Zdaje się, że to jakaś paranoja! Porządny obywatel rozliczający się z fiskusem ze wszystkiego co posiada przy byle potknięciu traktowany jest jak przestępca, a przestępca - jak porządny obywatel. Ot i mamy PAńSTWO PRAWA!!!
x-trade / 198.28.69.* / 2007-01-04 16:19
Łatwiej ścigać zwykłych ludzi. Nie dadzą po mordzie, nie poleją kwasem, nie postrzelą. Z drugiej strony dziwię się co robi policja skarbowa. Podobno takie coś istnieje.
Zuzanna53 / 83.27.246.* / 2007-01-04 12:10
2007-01-04 12:07:32 | 83.27.246.* | Zuzanna53
A ja myslę, że mamy jak ostatnio widać i słychać prawie
we wszystkich mediach tak zdolnych redaktorów śledczych,
popisujacych sie przy " sex aferze", ze teraz maja
ogromne pole do popisu aby wreszcie zajęli się wszystkimi
tymi przypadkami, które wywołały ten temat.
Panowie redaktorzy śledczy!!!!!
Do roboty!
Naczelni powinni Was wynagradzać specjalnymi premiami za
ujawnianie takich finansowych nieprawidłowości!
I spowodujcie takze aby wylatywali z pracy nieuczciwi
urzędnicy, którzy zaniechali pobrania naleznych
podatków.
APELUJĘ do Naczelnych redaktorów GW, Dziennika i Wprost i
GP wypusccie te MŁODE WILKI, tych swoich uzdolnionych
śledczych niech przysporza grosza NAM wszystkim poprzez
ściagnięcie należnych podatków od przestepców, którzy sie
uchylają od ich płacenia!!!
Po co śledzić biskupów, Renaty czy inne Krawczykowskie.
Nalezy śledzić nieprawidłowosci w niepłaceniu podatków to
da wymierne korzysci dla wszystkich a sprawa biskupa
nawet jak jest arcy nie przysporzy grosza.
Huzia na przestepców!
Do roboty zdolni ,młodzi gniewni redaktorzy śledczy!!!!
Kibic / 87.105.39.* / 2007-01-05 08:17
Nie pójdą te mlode wilki z tej samej branży co ci którzy nie płacili podatków.Oni gonią sexaferę bo za to mają profity od mocodawców a kto ci mocodawcy ano na pewno ci sami co nie płacą podatków.
piter1 / 212.2.100.* / 2007-01-04 15:49
nie jestem super zachwycony działaniami dziennikarzy w ostatnim czasie, ale mylisz koleżanko pojęcia od ścigania gangsterów to jest policja, skarbówka i CBA a dziennikarze mimo że ostatnio za bardzo przerysowują to lepiej niech patrzą na ręce politykom
Antek138 / 83.8.129.* / 2007-01-04 19:19
Pewnie. Bezpieczniej pisać o dupie Maryny, niż dobrać się do majątków przestępców. Wtedy można dostać po głowie zamiast nagrody dziennikarskiej
Wapniak / 83.28.96.* / 2007-01-04 12:22
Kochana Zuziu! Oni mają szefów i cenzurę.
LetnikK / 217.76.116.* / 2007-01-04 11:05
Po prostu państwo prawa w wydaniu Kaczyńskich.
wethead / 83.6.105.* / 2007-01-04 17:00
nie jestem zachwycony Kaczyńskimi bo gospodarczo są tak samo nieudolni jak wszyscy przed nimi. Ale przestępcy w Polsce zawsze byli, są i będą bezkarni i tylko skrajnie naiwni mągą w to wątpić.
Oto przykład: od wielu lat kontole wspólne w X wyglądały następująco:
- przyjazd autobusu z kontrolerami US i Policj Gospodarczej,
- wypisanie kilku drobnych mandatów za uchybienia bzdurne uczciwym podatnikom bo jak się nie zgodzą to popamiętają,
- powrót do autobusu i oczekiwanie na zbiórkę łapówki w okolicy,
- wyjazd spracowanych aczkolwiek szczęśliwych kontrolerów.
Analogiczne procedury dotyczą praktycznie wszystkich polskich służb kontrolnych.
Niech ktoś mi powie dlaczego za "stanowisko" kontrolera MZK trzeba zapłacic około 12 tys PLN,
Nie znam stawek w Strazy miejskiej a działaja podobnie ...
pare lat temu mój syn co najmniej 2 razy napadany w centrum W-wy wzywał o pomoc przechodzacych strażników ich reakcja w tył zwrot i po bólu. Ale gdy trzeba się dać skorumpowac to są pierwsi.
Nagminne jest spisywanie przez policjantów młodych spokojnych ludzi wieczorami i po nocy tak na wszelki wypadek ale gdy obok przechodzi okoliczny powszechnie znany bandyta to poza wylewnym powitaniem na pewno innych reeakcji nie możemy oczekiwać.
Drugie dno tego spisywania - gdy zajdzie potrzeba wykazania się wynikami idzie pan policjant do pobliskiego narkomana i za parę działek lub objetnice innego radzaju uzgadnia złożenie zeznań np w sądzie grodzkim na jedną ze spisanych osób. A co to kogo obchodzi, że niewinna.
A sąd grodzki - liczą sie tylko zeznania p. władzy strażnika miejskiego itp. oni przecież muszą wykazać się osiągnięciami....
Przykładów łącznie ze skrajnymi mógłbym podać jeszcze mnóstwo ale szkoda czasu t i tak nic nie da
x-trade / 198.28.69.* / 2007-01-04 16:17
I tych wszystkich co rządzili przez pozostałe 16 lat...
bizon / 83.12.11.* / 2007-01-04 11:01
Prosty wniosek - przenosimy się na drogę szarej strefy, a raczej przestępstwa to nie będziemy mieć kontroli i nękania przez skarbonę.
To jest chore.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-01-04 09:31
Wart Pac pałaca, a pałac Paca. Urzędnik czy to z US czy z policji "dba" o interesy przestępców. W końcu łatwiej ścigać przdsiębiorcę czy pracownika niż przestępcę. Przestępcom, państwo, nie może zabierać pieniędzy, bo przestępcy nie mieli by czym opłacać się urzędnikom. Symbioza urzędnika i przestępcy jest jak symbioza komunistycznej kopalni i huty wynika ze wspólnych interesów. W przypadku urzędnika i uczciwego obywatela mamy do czynienia z układem pasożytniczym.
Wapniak / 83.28.96.* / 2007-01-04 11:16
Zawsze MN1 mówiłem, że najlepiej mieć dużo pieniędzy ale tylko we własnej "kieszeni", nie ważne jakiego pochodzenia!... Ważne aby mądrze nimi dysponować. Nauczył mnie tego pewien z dawnych czasów cinkciarz - dziś jest biznezmenem. Oczywiście na granicy opłacalności! Ma tylko kieszeń pełną kasy!
Komunizm przykro mi, nie ma tu jak Pan widzi; nic do rzeczy.
Zuzanna53 / 83.27.246.* / 2007-01-04 12:07
A ja myslę, że mamy jak ostatnio widać i słychać prawie we wszystkich mediach tak zdolnych redaktorów śledczych, popisujacych sie przy " sex aferze", ze teraz maja ogromne pole do popisu aby wreszcie zajęli się wszystkimi tymi przypadkami, które wywołały ten temat.
Panowie redaktorzy śledczy!!!!!
Do roboty!
Naczelni powinni Was wynagradzać specjalnymi premiami za ujawnianie takich finansowych nieprawidłowości!
I spowodujcie takze aby wylatywali z pracy nieuczciwi urzędnicy, którzy zaniechali pobrania naleznych podatków.
APELUJĘ do Naczelnych redaktorów GW, Dziennika i Wprost i GP wypusccie te MŁODE WILKI, tych swoich uzdolnionych śledczych niech przysporza grosza NAM wszystkim poprzez ściagnięcie należnych podatków od przestepców, którzy sie uchylają od ich płacenia!!!
Po co śledzić biskupów, Renaty czy inne Krawczykowskie.
Nalezy śledzić nieprawidłowosci w niepłaceniu podatków to da wymierne korzysci dla wszystkich a sprawa biskupa nawet jak jest arcy nie przysporzy grosza.
Huzia na przestepców!
Do roboty zdolni ,młodzi gniewni redaktorzy śledczy!!!!
Bernardo / 83.30.208.* / 2007-01-04 16:19
Ten apel jest bezsensowny, bo płacimy podatki na wynagrodzenia i wyposażenie pracowników organów państwa, więc niech robią to, za co biorą pieniądze a redaktorzy niech ujawniają tych opłacanych przez podatników funkcjonariuszy, którzy nie wykonują tego, za co im płacimy. Nie pamiętasz już, że niedawno wydano z budżetu sporo pieniędzy na uzbrojenie i wyposażenie policji skarbowej? Urzędnicy skarbowi zostali uzbrojeni i umundurowani, aby właśnie rozliczyć groźnych uzbrojonych przestępców to niech to wreszcie robią zamiast aresztować z udziałem odziału antyterrystycznego nieuzbrojonego i niewinnego niejakiego Kluskę, lub prezesa Orlenu.
Kibic / 87.105.39.* / 2007-01-05 08:28
Źle mówisz dziennikarze są od wyłapywania przestępców tak samo jak inne organy ale tylko głupota i zaangazowanie polityczne sprowadzają ich na manowce i w pogoni za sensacjami na polu politycznym mieszają w polityce ,które to mieszanie do niczego dobrego nie prowadzi same insynacje i pomówienia bez solidnej pracy dziennikarskiej.Natomiast w walce z przestępcami podatkowymi potrzebne jest zwarcie wszystkich sił i praca dziennikarzy byłaby pożądana.Naprowadzać policję skarbowa na ślad to byłaby dobra rzecz tylko dla nich oczywiście liczą się pieniądze kto im za to zapłaci.
stary frustrat / 81.219.231.* / 2007-01-04 17:44
ja zrozumiałem, że Zuzannie 53 właśnie o to chodzi - o rozliczenie zbrojnego (chyba tylko uzbrojonego) ramienia US i (urzędnicy są uczciwi) służb skarbowych, a to powinni dziennkarze śledczy robić. Nieprawidłowości w tym zakresie powodują olbrzymie straty finansowe dla Skarbu Państwa oraz społeczne (wiarygodność Państwa)
Teresa Jakubowska / 2007-01-15 00:42
W dodatku Gilowska zwolnila tych przestepcow z podatku od spadku i darowizn. To jest wlasnie panstwo solidarne

Najnowsze wpisy