Fortis akcji

kaja102 / 2007-11-11 17:54
Co sie dzieje z tym funduszem? Czy ci ze skarbca są już na nartach?Jak go kupowalam był jednym z najlepszych a dziś na szarym końcu. Czy macie go jeszcze w portfelu czy tylko ja?
Wyświetlaj:
ares3k / 82.47.37.* / 2007-11-24 14:20
dobra rada: jak kupujesz jakis fundusz patrz jak sobi e radzil w ciagu ostatnich paru lat a lnie w ostatnim roku. Polecam arke bzwbk bardzo dobrze sobie radzi ja jeszcze nie stracilem na niej chociaz w przeszlosci mi sie zdarzalo kupic na gorce i po tem bylem nw minusie nawet 8%
pozdrawiam
przewodnick / 2007-11-11 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widocznie kupili spółki, które dobrze zarabiały gdy giełda była zieloniutka, ale równie szybko (szybciej) spadają gdy jest czerwono. Był tutaj taki jeden forumowicz, który wychwalał ten fundusz i ucichł. A mówiąc całkiem poważnie - nie kupuj funduszu, który krótkoterminowo jest na szczycie listy, analizuj wyniki historyczne z roku, dwóch, trzech lat....
zenek 1963 / 2007-11-13 17:04 / Bywalec forum
Wcale bym sie nie zdziwił gdyby superfundusz najlepszy w mediach i w ogóle po dzisiejszym wzroscie giełdy wykazał spadek jakieś 7%.pogratulowac im fachowości.Bracia i Siostry nawet nie patrzcie na reklamy Fortisa oni tylko na to czekaja.Zeby wyciagnac kase i nic z siebie nie dac.
kaja102 / 2007-11-13 21:24
Zenek. No i sie nie zdziwisz,polecial w dol co prawda 0,93% a nie 7 ale...A gdzie ten forumowicz od zachwalania fortisa? Hej odezwij sie i podpowiedz co z nim zrobileś może zrobie to samo
przewodnick / 2007-11-24 13:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
O tego forumowicza chodzi ? Tez bym sobie z nim porozmawiał - krzyczał jak przez chwile Fortis był na szczycie, a teraz milczy....

2007-10-14 15:24:43 | *.*.*.* | tomashek
Do Tych którzy wątpili w Fortis Akcji
Myślę, że podejmując decyzje, lub co gorsze doradzając innym, powinniście wpierw
przeanalizować wyniki w perspektywie długiego terminu. Taki bowiem eksponuje zalety, bądź
braki w zarządzaniu. Ostatnie wyniki Fortis FIO dowodzą, że zarządzający budując swoj
portfel i pozostając przy nim - MIAŁ RACJĘ!!!
To, że zawodowo związany jestem z grupą Fortis, nie ma najmniejszego znaczenia. Wystarczy
bowiem spojżeć na ostatnie wyniki Funduszu, ktore potwierdzają trafna polityką inwestycyjną
zarządzającego.
Krótko mowiąc - mogę być spokojny o sen moich klientow.
zenek 1963 / 2007-11-14 10:46 / Bywalec forum
Okopal sie i boi noska pokazac zeby go nie dopadl koci pazur.To byl Fortisowiec Ubowiec.
Andrzej W. / 85.89.170.* / 2007-11-24 09:34
Jesteście puści jak bęben roling stones'ów!! Lepiej piszcie na forach dla nastek bo tam może kogoś zainteresujecie!!!! Mylicie wiele spraw sprowadzając wszystko do jednego mianownika. Szkoda mi was? Tak dalej ...... Zenek, Ty to pewno z jakiegoś PGR?? Szok, powinni moderować takie fora!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy