Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Francja w szoku. Polacy przez pomyłkę wyburzyli pałac z XVIII wieku

Francja w szoku. Polacy przez pomyłkę wyburzyli pałac z XVIII wieku

Wyświetlaj:
pola989930 / 62.152.138.* / 2012-12-06 06:00
Jakoś nie bardzo wierzę w te doniesienia.Czytam prasę i widzę,jak w niemal każdym kraju rosną antypolskie nastroje i działania.Dzisiaj przybiera to formę jakiejś skomasowanej i sterowanej akcji przeciwko Polakom.Anglia,Irlandia,Holandia,Belgia,Francja urządziły niemal wyścigi w tych oskarżeniach.Ponieważ miałam okazję poznania różnych środowisk,różnych nacji, nie wierzę tym doniesieniom.Pozostaje pytanie- komu i czemu ma to służyć i kto tym steruje.Może redakcje polskich mediów,polujących głównie na sensacje,zajmą się tym problemem.Ostracyzm wobec Polaków nasilił się w okresie obrad unijnych nad podziałem środków na lata 2014-20.Nie wiem,czy to ma właśnie związek z Unią,czy z globalnym kryzysem,czy sami pokazujemy światu naszą wykrzywioną twarz,opluwając siebie samych na licznych marszach,na których jest coraz więcej nienawiści,podłych haseł,debilnych wypowiedzi.Jak można patrzyć spokojnie,na duchownych uczestniczących w tych demonstracjach,dających swą obecnością przyzwolenie na takie ekscesy.Jakie wnioski wysuwają młodzi ludzie i jaki ma to wpływ na rozumienie przez nich świata.Jakim szczytem głupoty są demonstracje pod ambasadą Rosji i palenie kukły Putina.Po takich akcjach nigdy Polska nie otrzyma wraku samolotu,Rosja będzie pogrywać zdjęciami w internecie,windować ceny gazu itp.Z Kremlem tak się nie rozmawia,bo Rosja do perfekcji opanowała sztuczki prowadzenia rozmów i zawsze trzyma "coś" w zapasie,by chronić swoje interesy i rozmawiać z pozycji siły.Więc zagryzajcie się Polacy w sejmie,na ulicach,w kościołach,mediach i dziwcie się nadal,że jesteśmy deptani,poniżani,ośmieszani na świecie!!!!!
ron2000 / 46.169.148.* / 2012-12-06 00:13
Pewnie wszystko było z góry zaplanowane i teraz w tym miejscu właściel postawi sobie taki sam pałac, ale już z basenem :)
reinardinho / 87.205.98.* / 2013-08-21 09:37
Ogrzewanie podłogowe tym razem będzie.
krzys89 / 2012-12-06 11:36 / Bywalec forum
ja można pzrez pomyłke wyburzyć pałac? może mi to ktoś wytłumaczyć? bo nie za bardzo potrafię sobie t wyobrazić, pzrez pomyłkę to można wyrzucić śmieci nie do tego kontenera, ale nei wyborzyć jakiegos kolosa
lorak / 151.40.30.* / 2013-08-21 11:17
dokładnie, przez pomyłkę to można zamek z piasku zdeptać...
lorak / 151.40.30.* / 2013-08-21 11:17
dokładnie, przez pomyłkę to można zamek z piasku zdeptać...

Najnowsze wpisy