Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusz nieruchomsci

Fundusz nieruchomsci

Dukke / 87.194.86.* / 2007-04-28 16:37
Witam mam strasznie nagloce pytanie otuz panna ma do zainwestowania około 10 tys funtów i chilibysmy te pieniodze zainwestowac w fundusz nieruchmosci.Najlepiej by było w fundusz inwestujocy w nieruchomosci lub akcyjny spulek budowlanych na bałkanach,Przeglodalem oferte polskich funduszy ale wygloda to nieciekawie ..Czy ktos z was zna jakies fundusz nawet zagraniczne operujoce na tych rynkach.Po pobierznej analize googla zostal mi tylko metlik w glowie....Za wszelkie sugestie serdcznie dzienkuje.Pozdrawiam Dominik
Wyświetlaj:
lilo / 81.15.249.* / 2007-04-29 20:07
ababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababababab
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaa
radziej / 2007-04-28 20:45 / Bywalec forum
wyjedz na bałkany i zainwestuj w ogród działkowy, zaproponuj to też swojej pannie...bo wasz zasób wiedzy, "pobierznej" wiedzy jest tak samo niskiej jakości jak twoja wiedza z zakresu ortografii, pozdrawiam cie Dominiku.
Dukkke / 87.194.86.* / 2007-04-29 17:14
No cuż przyznaje mój post nie wygląda najlepiej pełen błędów i rzeczywiscie gryzie w oczy.Natomiast twój jest po prostu złośliwy i nieskładny proponuje na 2 raz napisać po prostu że nie wiesz ,zgodnie zresztą z prawdą....P.s przypuszczam ze korekta na giełdzie zabolała .....No nic psy szczekają karawana jedzie dalej.
radziej / 2007-04-30 16:44 / Bywalec forum
złośliwy ze swej natury, fakt. a o korekcie jakiej mówisz? o jakim bólu mowa? a propos bałkanów, fakt, nie wiem, jesteś pierwszy który uderzył z tym pytaniem na polskim rynku, będziesz chłopie pionierem w tym zakresie, uderz do jakiegoś biura i zapodaj im swój pomysł, może niebawem opakują ten produkt i ci go wcisną, panna pewnie chętnie w to wejdzie, ale efekty zbierze za lat uuuuu, a tym czasem wracać na zmywak i dokładać funciaki, pozdrawiam Dominiku, a propos korekty, to fakt była w zesżłym roku, w maju, poważna była:).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy