fundusze Arki

miki69 / 83.21.77.* / 2008-01-03 18:48
Z okazji rozpoczętego właśnie 2008r wyrazy podziwu dla zarządzających Arką. Jak się was porównuje z innymi funduszami to .........................krew mnie zalewa. Tym co się zastanawiają nad wyborem funduszu stanowczo odradzam Arki. Róbcie tak dalej...
Wyświetlaj:
max1224 / 195.117.209.* / 2008-01-04 00:25
zgłaszam sprzeciw
po pierwsze w dalszym ciągu to czołówka krajowa
po drugie w tym roku nie był najlepszy ale o tym zdecydowało I półrocze ostatnie spadki znosiłaarka bardzo dzielnie wiem bo mam
po trzecie jeszcze arka będzie na topie dlatego trzymam kupiłem po 35 z hakiem teraz po spadkach gdy wig20 jest na poziomach sprzed roku cena 50 jest naprawdę niezła
malgosia123 / 83.21.77.* / 2008-01-03 22:03
Jaka arka jest każdy widzi ...... http://www.arka.pl/31333 a wy tu gadacie coś o zaciągniętych kredytach. Kiedyś może tak było ale teraz to chyba nikt już tak nie inwestuje.Faktem jest że te wyniki nie są powodem do dumy
przewodnick / 2008-01-03 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Im wyższe były wzrosty w przeszości tym ryzyko wiekszych spadków.... wystarczy popatrzeć nie tylko na Arke, ale np. na DWS czy Fortis, który jakieś 2-3 miesiące temu był na szczycie rankingu Money..
jan kowalski / 2008-01-03 20:12 / Tysiącznik na forum
nie bardzo Ciebie rozumiem, skąd ta niechęć skoro fundusze Arki niemal w każdej kategorii należą do ścisłej czołowki. Może nie zawsze są na pierwszych miejscach, ale na krytykę na pewno nie zasługują, chyba, że prezentujesz tu czysto .....polski sposób rozumowania tzn, że jak sąsiadowi powodzi się lepiej, to należy go spalić, a nie probować mu dorownać.
klubbe25 / 87.205.42.* / 2008-01-03 19:46
jeszcze pokaza klase
Bartosz Milewski / 2008-01-03 20:57 / Bywalec forum
Zwycięzcy się zmieniają, a jeżeli jesteś inwestorem to postaraj się w każdej chwili odszukac lidera i w niego inwestować, jeżeli natomiast należysz do konkurencji to twoja ocena jest mało warta, mało istotna i świadczy tylko o Tobie.


PS..
klubbe25, ale ty masz dużo polotu w swoich wypowiedziach, błyszczysz poprostu błyszczysz.........
przewodnick / 2008-01-03 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Polak taki jest - jak inni zgarniali krocie na DWS MiŚSp to narzekali, ze nie mogą wpłacać, teraz że spadki :-). Współczuję tylko tym, którzy bez żadnej wiedzy zaciągali kredyty, bo fundusze akcji to pewny zysk....
Bartosz Milewski / 2008-01-03 21:52 / Bywalec forum
to juz wybitna głupota,inwestować pożyczone pieniądze w akcje, też się śmieje z tego,ale też naprawdę w takich przypadkach wychodzi nierzetelne podejście doradcy...
przewodnick / 2008-01-03 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
NIe potrzeba doradcy gdy wyniki (historyczne) w reklamach do niedawna zachecaly do inwestowania....
To tak jak z reklamą tej firmy pożyczkowej na "P", która codziennie zastanawia sie jak moze Ci pomoć...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy