Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze odwróciły się od akcji

Fundusze odwróciły się od akcji

Money.pl / 2008-04-28 14:05
Komentarze do wiadomości: Fundusze odwróciły się od akcji.
Wyświetlaj:
aqaz / 83.29.127.* / 2008-04-30 20:49
oby tak dalej moje pienidze na lokatach czekają aż jeszcze troche spadnie a nawet więcej niż troche
oscarek / 2008-05-06 14:52 / portfel
co racja to racja... ja sobie systematycznie co miesiąc odkładam kasę w fundusze akcji i pomimo straty 10% po 2 latach, to cieszy mnie że z miesiąca na miesiąc kupuję jednostki coraz taniej...
Perspektywę "wypłaty" mam dopiero za jakieś 5 lat, więc tegoroczne spadki dadzą mi jeszcze niezły zysk. tak trzymać :)

BTW> ktoś kiedyś powiedział, że na giełdzie zyskują jedynie cierpliwi ;)
opolanin / 77.253.71.* / 2008-05-29 16:47
czasami snic to dobra zabawa
mm3m / 2008-04-28 14:05 / Bywalec forum
W kolejnych miesiącach dalej będziemy odchorowywać zbyt naiwne i chciwe zachowanie Polaków, którzy nieświadomi ryzyka, masowo nabywali jednostki uczestnictwa agresywnych funduszy inwestycyjnych lub bezpośrednio inwestowali na rynku akcji. Cały czas istnieje jeszcze bardzo duży margines tych inwestorów, którzy pod wpływem bieżących wydarzeń są skłonni wycofać się z inwestycji. To dzięki nim podaż akcji na rynku może przeważać nad popytem- napisano w raporcie.

A KTO ICH NIE TAK DALEJ JAK ROK TEMU GORĄCO ZACHĘCAŁ ?
pchelek / 2008-04-28 14:09 / Tysiącznik na forum
chciwosc wzbudzily agresywne reklamy.
tak jak teraz agresywne reklamy i wprost debilne namawiaja do lokat terminowych na zabojcze i oszalamiajace szesc procent.
Toz to bandytyzm.
Zmamieni ludzie wycofuja sie z fundow. krwiozercze banki pochlaniaja ich kase jak zglodniale rekiny. A te szesc procent to sie okazuje potem wierutna bzdura. Bo pod umowa jest milion malenkich gwiazdek okreslajacych warunki tej paskarskiej umowy. Za rok ludzie zerwa te zlodziejskie umowy i wplaca na fundy.
jak zawsze banki najlepiej na tym wyjda.
e.gon / 198.28.69.* / 2008-04-29 12:24
Lokaty terminowe to jeszcze pół biedy, ale ostatnio lansuje się (niezrozumiałe dla większości klientów banków) lokaty strukturyzowane. Niestety większość ludzi jest podatna na propagandę i pozbawiona zdolności analitycznych, że się na to nabiera.
pchelek / 2008-04-30 11:45 / Tysiącznik na forum
to taki tzreci filar lub lancuszek swietego Antoniego
Pilsener / 2008-04-28 23:19 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie mówiąc już o tym, że inflacja na pewno osiągnie 6%.
Malaga2008 / 212.106.191.* / 2008-04-29 14:07
Jeśli ktoś nie rozumie produktów strukturyzowanych to dorabia sobie filozofię.
e.gon / 198.28.69.* / 2008-04-30 16:52
Produkty strukturyzowane ostatnio sąreklamowane i sprzedawane ludziom, którzy nie odróżniają akcji od opcji, obligacji od lokaty, zysku od przychodów itd. Dla przeciętnego "inwestora" jest to bardzo nieprzejrzysty instrument i banki to wykorzystują. Sam przyznasz, że fundusze akcyjne są prostsze do zrozumienia.
II zmiana w mordę niestety / 83.22.99.* / 2008-05-06 18:00
Sęk w tym, że np. lokaty strukturyzowane, które oferuje Wealth Solutions są proste i przejrzyste w konstrukcji niczym budowa cepa.
Nie wiem czym można się jaśniej wyrazić niż zostało to przedstawione na stronach Wealth?
Moim zdaniem - krótko, jasno i na temat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy