Forum Forum inwestycyjneFundusze

Fundusze zagraniczne

Fundusze zagraniczne

mazigall / 2007-03-04 23:51
Witam
Postanowiłem zainwestować w fundusze zagraniczne, jako dywersyfikacja funduszy kupowanych w mBanku i jako że posiadam dolary.
Pytanie me dotyczy waszych doświadczeń z tym związanych. Jeśli będę kupował to przez Open Finance - to chyba jedyne miejsce o takiej liczbie funduszy.
Kupilibyście te produkty pod wrażeniem ostatniego tygodnia? Jeśli tak to jakie?
Co w ogóle o tym myślicie?
Bardzo proszę o odpowiedź,z góry gorąco dziękuję i pozdrawiam.
Mariusz
Wyświetlaj:
Arturowie / 80.251.161.* / 2013-05-20 16:09
jeśli chodzi o fundusze zagraniczne, to polecam zapoznać się z funduszami ETF. Są to inaczej mówiąc fundusze zarządzane pasywnie. Ich wyniki odzwierciedlają wyniki indeksu.

Cały świat dostępny jest na platformie DIF Freedom, Dif Broker.
nowoczesne podejscie
prof_fin / 195.150.76.* / 2007-03-08 16:26
sprawdz tez oferte global finance, ja tam zakupilem udzialy a z tego co wiem to oferte funduszy zagranicznych maja szersza niz open finance. Takze dysponuja aegon-em ale nie tylko. Choc głowne firmy na rynku proponujace te usługi to aegon i skandia to jezeli chodzi o fundusze zagraniczne to czołówka nalezy do innych.
jak chcesz wiecej info, pisz na: prof_fin@o2.pl to moge podac kontakt do mojego doradcy
mazigall / 2007-03-05 16:21
Bardzo proszę o jakieś komentarze.
jertom / 2007-03-05 17:41 / portfel / Bywalec forum
zapoznaj się z ofertą aegon ma dość ciekawe fundusze dolarowe a open finance właśnie je oferuje
gdybym kupował to skupiłbym sie na rynkach azjatyckich i ameryki południowej ryzykowne ale dadza na pewno nieżle zarobić w pewnej perspektywie czasowej
mazigall / 2007-03-13 14:41
Dziękuję za te nieliczne komentarze.
Jakie fundusze zagraniczne kupowalibyście teraz Wy - Templeton, Merrill Lynch czy może
WIOF - jeśli chodzi o Towarzystwa oraz które fundusze?
Czy fundusze tych towarzystw działają na zasadzie funduszy parasolowych?
Bardzo proszę o opinie na temat poszczególnych funduszy.
Dziękuję i pozdrawiam, Mariusz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy