Forum Forum finansoweBanki

Fuzja Pekao z BPH: Za tydzień koniec sporu?

Fuzja Pekao z BPH: Za tydzień koniec sporu?

Money.pl / 2006-03-29 15:16
Komentarze do wiadomości: Fuzja Pekao z BPH: Za tydzień koniec sporu?.
Wyświetlaj:
Rafal1237 / 87.206.66.* / 2007-01-21 14:07
Posiadam ROR karte kredytową oraz kredyt mieszkaniowy w wys. 48.000 CHF na 30 lat (marża banku 1,25%). ROR i karte kredyt. mam w oddziale Olkusz a Kredyt w Krakowie. Czy powinienem przenieś te produkty do innego odziału BPH (który pozostanie w BPH)aby pozostać po fuzji w BPH czy przejść do PKO. Obecnie mam wrażnie że PKO to złodzieje - ich oferty to jakieś nieporozumienie. Mają najniżse oprocentowanie lokat i najwyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych (tak było gdy porównywalem oferty kredytowe). Marże dla kredytu oferowali mi ok 1,5% wyższa niż BPH z drugiej strony BPH też bedzie przejęty przez jakiś inny bank - nie wiadomo jaki?
Cosmic / 83.8.89.* / 2006-03-29 19:29
FT nie wspomina o innej opcji rozważanej w trakcie spotkań MSP i UCI - włączenia do Pekao części banku wraz z klientami indywidualnymi a sprzedanie części z klientami korporacyjnymi i biznesowymi. Z wielu względów to rozwiązanie jest mniej kosztowne i pozwala w zasadzie na bezproblemowy podział (klienci nie muszą wyrażać zgody na przeniesienie do Pekao lub pozostanie w BPH gdyż odbywa się to "z klucza" dla kazde) bazy klientów
A / 212.244.189.* / 2006-03-29 15:16
A w czyim posiadaniu będzie majątek BPH - to chyba ważniejsze od marki, bo jeśli rząd toczył boje tylko o swój honor...

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: