Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Jak, przy okazji tragedii, pomóc samemu sobie

Gałązka: Jak, przy okazji tragedii, pomóc samemu sobie

Wyświetlaj:
tempera / 83.16.75.* / 2009-04-15 11:17
No cóż jest także okazja dla tych mieszkających w podobnych budynkach, na poprawę warunków. Szkoda tylko, że do tego aby zainteresowana się inspektorami nadzoru budowlanego i tego typu budynkami, potrzebnajest śmierć dzieci.
acomitam / 83.25.128.* / 2009-04-15 05:53
No wreszcie jakiś tekst, pod którym mogę się podpisać. A myślałem już, że p. Gałązka potrafi tylko walić w PiS.
prawiezaratralala / 77.254.212.* / 2009-04-14 22:08

doradcy wizerunkowi prezydenta nie odpuszczą takiej okazji, do pokazania dobroci głowy państwa.

Byłby niezły tekst ale cham wylazł.
Bo zawsze był?
gadzina / 85.89.162.* / 2009-04-14 17:11
A ja tam się zgadzam z artykułem p.Gałązki.Jasne,że to wielka tragedia i współczuję rodzinom oraz poszkodowanym, ale żeby od razu żałoba narodowa. Wypadki się zdarzają i będą zdarzać. Zginęło 21 osób ale na drogach w ten weekend zginęło znacznie więcej ludzi-czy ktoś z tego powodu ogłosił żałobę?I po co oni tam w ogóle polecieli?Zamiast zajmować się sprawami wagi państwowej woleli popatrzeć się na pogorzelisko tylko dlatego, że były tam kamery i był moment żeby się znów pokazać.Bardziej by się przydali w swoich gabinetach rozpatrując plan pomocy dla poszkodowanych.
Ryś1 / 195.117.255.* / 2009-04-14 12:32
Bardzo trafny tekst. Przy okazji okazało się, że Pan Gałązka potrafi całkiem rozsądnie pisać, jeśli nie porusza tematów ekonomicznych.
wektor / 2009-04-14 12:08 / portfel / Bywalec forum

Bowiem tragedia w Kamieniu Pomorskim jeszcze raz udowodniła, że są tacy, którzy potrafią pomagać sobie w obliczu nieszczęść. I nie chodzi o tych, którzy pomagają innym, zazwyczaj nieznanym i traktowanym wcześniej obojętnie. Raczej o tych, którzy takie sytuacje wykorzystują, by pomóc sobie. Należą do nich politycy.
oraz dziennikarze.Perspektywa zarobienia paru groszy z wierszówek jest przeogromna ! Jak widać Sz Pan Gałązka takiej okazji nie przepuści .
nn009 / 93.105.17.* / 2009-04-14 14:30
Jak pisze z sensem to co za darmo. Pracujesz za darmo frajerze czy zawistniku???. Autor nie startuje w wyborach a ludzie go czytają albo nie, Jak trafia do ludzi z tekstami to go czyają jak nie wylatuje z pisania
wektor / 2009-04-14 15:45 / portfel / Bywalec forum
Nie jestem freier,umiem sobie radzić i nie daję się łatwo oszukać.Zawistny też nie jestem ponieważ zawiść jest destruktywna dla stanu ducha.Natomiast tobie nn009,widzę łatwo przychodzi obrażanie innych ludzi.

Najnowsze wpisy