Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: PiS ćwierka lepiej od Platformy

Gałązka: PiS ćwierka lepiej od Platformy

Money.pl / 2010-01-26 08:07
Komentarze do wiadomości: Gałązka: PiS ćwierka lepiej od Platformy.
Wyświetlaj:
piewca po / 89.77.150.* / 2010-01-27 14:18
PiS ćwierka a PO skowyczy gdyż jej propaganda jest czytelna dla wszystkich i wstyd dla mnie że żyje pod rządami tak nieudolnej partii.
Szczytem wszystkiego jest szczycenie się tym że PO posługuje się metodami piaru, demagogii, krętactwa jak chociażby formalizm watażki Sekuły w komisji hazardowej aż Kłopotek musi wołać to nie Ty Sekuło, nie poznaje cię. A Sekuła sprawia wrażenie jakby skończył szkołe w UB w zakresie prowadzenia śledztw. Jaja Platformo, tak nieudolnych metod czytelnych propagandowo nie było
Handel wyrokami 1 / 79.191.254.* / 2010-01-26 19:52
Łódzki nekrobiznes. Wątki nieujawnione. Dokument BBC zabroniony w Polsce
Zrobcie wszystko aby ten film dotarł do szwrszej publicznosci.

http://www.youtube.com/watch?v=dHXMILwtQTg
Rossi / 91.189.73.* / 2010-01-26 17:31

I choć chciałoby się zawołać brawo, bo PiS-owskie propozycje internetyzacji kraju brzmią atrakcyjnie

Natomiast strategia PełłłO, by zneutralizować SYCYLIJSKIE smaki stawia na MUCHĘ?
Czyżby Mucha ma być opacznością która porwie tłumy i zapewni zwycięstwo w nadchodzacych wyborach?
Maimonides Cebullah / 57.86.133.* / 2010-01-26 12:10
Głunzka czy ty przypadkiem znowu nie próbujesz odwrócić uwagi od cnotliwej partii PełO?? Której to cnota jest niczym kryształ ... gęsto rżnięta. ???

Niech tobie i twojej partyjce sam wasz Azazel to da i tamto dorzuci za wasze "zasługi" dla Polski.
man13 / 2010-01-26 11:58 / Tysiącznik na forum
Opisane przez „niedowiarka ateu......” czasy to nie IV RP, jak można by sądzić, lecz przemiany społeczno/polityczno/gospodarcze zapoczątkowane w czasach upadku PRL-u.
Brakuje w poniższym opracowaniu dodatku, mówiącemu jak to obce wywiady, zagwarantowały sobie wpływy finansowe w konkordacie pomiędzy „magdalenkoą” a stolicą Watykanu, obciążając tym zwykłego podatnika.
Jak wyliczono w 2008 roku obciążenia te wynosiły 6 miliardów złotych polskich.
woman31 / 57.86.133.* / 2010-01-26 12:31
Widzę że jest tu (mito)man13 - naczelnik Urzędu Ochrony Partii. Oczywiście jedynej słusznej PO czyli Platfus Owners.
Z ubolewaniem witamy na forum. Dlatego z ubolewaniem gdyż większość dyskusji z jego udziałem schodzi na poziom PO czyli dno i wodorosty.
Miro&Grzecho&Rycho&Zbycho& ferajna / 79.188.238.* / 2010-01-26 12:45
ten man13 to tragedia i wstyd dla PEŁO. Z jego poglądami zgadza sie tylko Kokonowicz i Hubert H.
mimo tego ten gość wciąz uważa, że ma przed sobą misję do spełnienia, edukacji ciemnogrodu który sam stworzył w swojej wyobraźni jak matrix..
Nie trzeba na niego zwracać uwagi, to taki :wielki Wódz z filmu Lot nad kukułczym gniazdem"
afroman / 57.86.133.* / 2010-01-26 13:03
man13 myśli że jak będzie robił z siebie głupka na forum tak jak się robi głupka w BigBrothrze to też go PO zauważy i tak jak gwiazdę BigBrothera weźmie w swoje szeregi a może nawet po praniu muzgu i do Sejmu wsadzi! No pod tym względem łowcy "talentów" z PO są specjalistami. Łowią głupków miernych, biernyh ale wiernyh. Gdzie Niesiołowski albo Palikot by tak się wybili medialnie jak nie w PełO? man13 tak trzymaj a dołączysz do tego grona.
kaczorek ma motorek / 2010-01-26 17:35 / Tysiącznik na forum
man13 coś Ci się ostatnio obrywa! , a najbardziej mi się podoba komentarz woman31
?????? / 195.35.80.* / 2010-01-26 14:08

muzgu


miernych, biernyh ale
wiernyh.

Czy to jakaś nowomowowa?
afroman / 62.21.25.* / 2010-01-26 16:06
Kto chciał to zrozumiał a kto nie zrozumiał lub nie chce zrozumieć czepia się szczegółów. Prawda w oczy kole, co?
stądtepisiorki / 222.76.210.* / 2010-01-26 15:27
a kto powiedział, że ciotula -man ma mózg, wystarczy, że ma c*****ę.
man13 / 2010-01-26 13:00 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
___________ / 57.86.133.* / 2010-01-26 13:09
man13, skończysz jak Niesiołowski. Pluł na PO teraz pluje na PiS czyli zawsze szczeka na przeciwników sewgo pana. Do chwili aż mu się pan nie zmieni. Jeszcze trochę i spodziewam się ciebie w szeregach PiS jak już rozstrzelają twojego obenego pana czyli PO. Żebyś tylko głosu i energii niestacił bo pies co nie szczeka nikomu nie potrzebny. Zobaczysz na przykładzie Niesiołowskiego. Dlatego mimo sędziwego wieku pluje jadem i warczy, wie ża jak przestanie to po nim.
Pomyśl o tym.
man13 / 2010-01-26 14:10 / Tysiącznik na forum
Jak piszesz pod wieloma nikami to wydaję ci się że jest was tak wielu jak PiS iorów? Daruj sobie to moralizowanie i popatrz na PiS uariat jak dostał w tyłek tylko dla tego że dysponował takimi barankami jak Ty.
_________ / 62.21.25.* / 2010-01-26 16:02
Poczekaj aż zobaczysz jak PełO dostnie w tyłek za to że swoją politykę miłości wyraża za pomocą plujących jadem psów łańcuchowych, które mają odstraszać normalnych obywateli od interesowania się PO-przekrętami a opozycję trzymać z dala od korytka do którego się PO dopchało. Jeszcze tego nie widzisz ?
Posłuchaj dobrej rady, znajdź sobie lepszy wzór do naśladowania niż Niesiołowski.
niewierzący ateusz / 83.10.83.* / 2010-01-26 11:09
bo to zapewne sprzxeczne z regulaminem,ale co tam

"WSZYSCY BYLIŚMY CINKCIARZAMI"
Tagi:
łódzka osmiornica
inne osmiornice
naczelne i centralne




Albo będziemy...

Ale o tym już zaraz (Zaraz to taka wielka bakteria, wiem).

Nie ma sławniejszej ulicy w Łodzi niż ulica Piotrkowska, i nie ma słynniejszych restauracji niż te na ulicy Piotrkowskiej. Dzisiaj są dosyć nobliwe; można zjeść dobry obiad, lancz (nie mylić z lansem, chociaż daje się obie sprawy połaczyć), kiedyś jednak, w barwnych latach dziewięćdziesiatych, kiedy sierpem i młotem, łomem i wytrychem, spisem z esbeckich archiwów, wykuwał się nowy, łódzki kapitalizm, restauracje służyły czemuś więcej niż tylko spożywaniu lanczu połączonego z lansem. Kiedyś załatwiało się tam interesy. No a jeśli interes to za duże słowo, to „interesik” bedzie w sam raz.

Można było, na przykład, odzyskać samochód, jesli przypadkowo nam się zawieruszył. W celu odzyskania samochodu należało udać się do tej z restauracji, gdzie siedzieli „panowie”. Elita znaczy, która nie pracowała, ale biesiadowała, niczym zebranie znudzonych angielskich lordów. Należało przybrać wyraz twarzy durnowaty i z głupia frant zeznać, że autko zniknęło jak sen złoty z parkingu przed blokiem, a że nie było ubezpieczone...

„Wiemy, wiemy, że nie ubezpieczone” mówiły rozradowane oczęta nowej łódzkiej arystokracji, która swoje primogenitury wykuwała w gmachu przy ulicy Smutnej, szlifowała pod Pewexami i w SBeckich gabinetach, ale usta milczały, a tułów wzruszeniem ramion dawał do zrozumienia, że g...o mnie twoje autko obchodzi. Wśród lordów znajdował się jednak zazwyczaj ten bardziej ludzki, który z westchnieniem prosił o podanie numeru rejetracyjnego, bo „on co prawda nie ma z automobilizmem nic wspólnego, ale zawsze może popytać”.

Potem było już z górki. Zostawialismy numer telefonu, pod ten numer dzwonił przypadkowo ktoś, kto przypadkowo coś wiedział o miejscu, gdzie nasze autko się wczasuje, za skromną dwu-, trzykrotność średniej krajowej pensji odzyskiwalismy auto. Bez radia. I grała gitara.

No chyba, że akurat już nic nie dało się zrobić... Nie bądźmy wymagający, w końcu „panowie” nie byli cudotwórcami i jak coś raz zostało rozłożone na części, to wcale nie tak łatwo złożyć do kupy. A poza tym, kto miał to robić? „Temi ręcami?”

„Łódzka ośmiornica” nie była wcale aż tak groźna i potężna, jak pisała prasa lokując tę organizację przestępczą gdzieś na górze w krajowej stawce, choć miała swój charakterystyczny rys.

Taką skłonność do tradycyjnego lódzkiego „handełesu”, znaczy: lepiej „pokompinować” niż zaraz się strzelać ostrą amunicją.

Na przykład tak: znajomy Rycha siedział w ministerstwie i pisał ustawę o tym, kto może, a kto nie może produkować alkohol. My mu tam trochę z Łodzi doradzaliśmy i nie na żadnych cmentarzach, ale po pańsku, w restauracjach, bo nie było jeszcze wtedy tych wszystkich dziwolągów z CBA, a jak się któryś trafił, narwany, to kończył młodo jak Falzmann, albo tragicznie jak Pańko.

Jak już ustawa wyszła, a my przesłuchaliśmy tego z uniwersytetu, który doradzał, jak ma wyglądać ta o VAT-ie, to wynajmowalismy halę.

W hali rysowaliśmy kredą kwadraty na podłodze. Dużo kwadratów o wymiarach dwa na dwa. I taki kwadrat to była firma. To znaczy przestrzeń w naszej hali, którą jedna firma wynajmowała. I potem w tej hali produkowaliśmy sobie hektolitry wina „Sitting bull”, albo „Dead bull”, a właściwie nie my, ale sto firm wynajmujących narysowane kredą kwadraty. My tylko pobieraliśmy czynsz. Wysoki, równy 90% zysków z produkcji. Albo 99%. Przed daninami skarbowymi.

A gdzie akcyza? Podatek VAT, podatek dochodowy?

Ano, nigdzie, po sprzedaży dużej partii towaru kwadraty się zmazywały, a na ich miejscu pojawiały się nowe kwadraty, bo to... nieuczciwe kwadraty były.

Te same, kochani, te same, środowiskowo i mentalnie, ręce od kwadratów handlowały „skórami”. Wy myslicie, że to jakiś pielęgniarz i jakiś lekarz. „Doktor śmierć”... Jak Wam nie wstyd tak nazywać człowieka! Skończycie w sądzie!

Ręcę robiły, znaczy: zwiotczały mięśnie delikwenta, co skutecznie utrudniało czynność oddychania, ale pogrzebowe uroczystości organizował już kto inny. Ktoś, kto w życiu nie skalałby się mordowaniem staruszków! Od tego miał lekarzy i sanitariuszy! On, co najwyżej, miał postępowe, europejskie poglądy na temat aborcji i eutanazji.

A kto?

Niestety nie możecie obejrzeć szwedzkiego filmu o łódzkich łowcach skór, bo główny aktor wyraźnie sobie zastrzegł, że co i jak filmowcom opowie, jesli w Polsce pokazywać nie będzie wolno. Wyguglajcie sobie, koledzy.

Ale po co o tym wszystkim piszę?

Otóż, moi drodzy analitycy polityczni, dokładnie dwa lata temu uznaliście za właściwe wszystkich tych łódzkich lordów, capo di tutti capi band kieszonkowych bandytów, gumowych ośmiorniczek, morderców staruszek i
niewierzący ateusz / 83.10.83.* / 2010-01-26 11:12
ciąg dalszy

"postrach łódzkich dzieci w wieku szkolnym obsadzić w roli Najwyższych i Naczelnych, czym daliście wyraz swojej skrywanej niewierze w prawa ewolucji, która – zapamietajcie, ma prowadzić ku formom coraz bardziej wyprostowanym, a nie pogiętym (ang – crooked, bent).

Nie tylko łódzkich, nie będę przesadnie patriotyczny lokalnie; otwockich, wrocławskich, sierpeckich...

Całą szumowiną, ludzką pianę, która była zbyt leniwa, by robić coś innego niż drobny handełes, a zbyt strachliwa, by prowadzić rzetelną bandyterkę.

Słowem, zwykłych naciagaczy jeleni udanie żerujących na ludzkiej naiwności, głupocie i popularnych mitach.

Dlatego nie piszcie mi dzisiaj, że wszyscy bylismy cinkciarzami, albo że kiedyś będziemy; że polityka wam zbrzydła, że, panie, gdzie nie spojrzeć to jeden wielki syf, i nawet przy budowie boisk dla dzieci trzeba było coś ukraść, a autostrady właśnie znikają w zimowej mgle razem z zaliczkami, gwarancjami i kwadratami narysowanymi kredą u kogoś w hali.

Chcecie odzyskać autko?

Trzeba będzie wybecalować, jak to się w dawnej Łodzi mawiało.

To becalujcie, a nie chowajcie głowy w piasek górnolotnie brzmiących i ogólnych stwierdzeń o globalnym upadku wszystkich wartości!

Pożyczki trzeba przecież kiedyś spłacać. Nawet rodzina ministra musiała, więc i Wy nie liczcie na umorzenie zasłaniając się brakim pamięci!

Pozdrawiam"
MN4 / 217.96.42.* / 2010-01-26 13:11
Że forma fajna? Niezła. Czym się podniecasz i co tutaj usuwać?
Tacy ludzie będą zawsze, nawet pod wszystkowidzącymi rządami PiSu czy innego LPRu.
Ja kupowałem dolary za komuny bo mi były potrzebne, a sprzedawałem bo pracowałem za granicą. No to byłem cinkciarzem.
Podać ci nazwiska "ludzi z innych miast"? Facet, każdy wiedział kto to był Al Capone, problem polegał na tym, aby go wpakować do więzienia.
Na koniec, kogo do więzienia wpakował Ziobro i Kamiński?
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-01-26 11:35
Problrm jest w tym, ze mlodzi i wyksztalcenie z miast nic z tego nie zrozumieja ... Oni wiedza , ze zadnych spiskow nie bylo a z tych oszolomow co takie rzeczy twypisuja/wygaduja to sie nalezy smiac .. Bo tak karze niebieski oltarzyk TVN-u
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-01-26 11:36
sorry - każe (nakazuje) ...
nnn / 83.16.248.* / 2010-01-26 10:24
Panie Gałązka, dlaczego nie mogę odpisać przeuroczej pani, nomen omen, Musze , z okienka obok ( odpowiedź jest przekierowana aut. na "iwoman") ?
Czy to jest to informatyczne NOWE w PO ? Nie mam zamiaru szukać p.Muchy po całym internecie, poza tym słyszałem że piszecie wspólnie , tylko dla picu wystawiacie w dwóch okienkach ( jak to w PO - "premier nie interesuje się komisją hazardową" ). No to ja puszczam też do Pana oko i mówię Pani Musze: nieprawda , że Kopernik była kobietą
dgen / 2010-01-26 10:18 / Tysiącznik na forum
typowy wyborca PO (przyszła elita intelektualna kraju):
młody człowiek z dużego miasta, mieszka u mamy do 35 roku zycia i nie wie ile kosztuje gaz i prąd nie mówiąc o czynszu. Nie interesują go też ceny żywności, oprócz cen cebuli i jabłek o których mówił tusk. Skupia sie raczej na cenie zioła i browara. Wykształcenie licencjackie - zdobyte w tzw. szkole wyższej za 200 zł/mc. Doświadczenie zawodowe: na brytyjskim zmywaku. Kontakt z kulturą: kino oraz dvd na kanapie (z browarem). Kontakt z literaturą: podczas edycji sms-a. Lubi hasło : wybierzmy przyszłość - nie odróżnia więc bitwy pod grunwaldem od bitwy pod lenino. Intelektualni idole: palikot oraz niesiołowski. Preferowany wzrór urzędnika państwowego: chlebowski.
Ciągle czeka na obiecany cud.
man13 / 2010-01-26 11:08 / Tysiącznik na forum
Młody, wykształcony Polak mieszka poza granicami swego kraju i wie ile kosztuje gaz i prąd nie mówiąc o czynszu. Śle zarobione pieniądze swej rodzinie w Polsce utrzymując zarówno rodziców, dziadków jak i władzę wszelakich szczebli.
Ciągle czeka na cud wolnej i przyjaznej wszystkim obywatelom ojczyzny.
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-01-26 12:05
a czemu nie słuch aTuska i nie wraca do kraju - tam jest kryzys a my mamy podobno wzrost gospodarczy?
man13 / 2010-01-26 13:02 / Tysiącznik na forum
http://wiadomosci.onet.pl/1595153,2679,1,kioskart.html
To tal dla wiadomości PiSiorka.
raf73 / 89.171.138.* / 2010-01-26 10:57
Takie stereotypy ma wyborca PiS na temat wyborców PO? Nic dziwnego, że ma stereotypy, skoro osobiście żadnego nie zna. To powyżej to mieszanka nastoletniego hiphopowca z robotnikiem w średnim wieku. Żadnego z nich nie kojarzyłbym z PO, ale widocznie dla wyborców PiS ludzie w wieku 15-50 lat i mieszkający w miastach są jednolitą grupą. Krótko mówiąc: świat dzieli się na PiS i nie-PiS.
3xnie PO / 77.254.121.* / 2010-01-26 11:30
mam nadzieję, że MAN13 i raf73 ( jak by nie było to ta sama osoba) niedługo dostaną wypowiedzenie z UOP - PO ( czytaj - Urząd Ochrony Partii - Platformers Ouer). Wtedy nastąpi koniec podpieprzania na forach i "cisza logiczna" oraz słowa prawdy o aktualnie panującym rządzie. Idzie nowe i to czuć we wszysztkich "kościach" Polski. komisji sejmowych do spraw nadużyć będzie cała masa a Naród poznał się sam na Tusk-polityce: sprzedać wszytko co Polskie i nie "NASZE".
Mam nadzieję, że wtedy będziemy mogli wrócić do naszej kochanej Ojczyzny i odkupimy wszystko co sprzedaliście PeOwiacy.
A nawiązując do młodych podpłacanych pseudo wyborców PeŁO.... do szkoły...a raczej ...ogolić jajka i do przedszkola...potem do szkoły ... a potem do roboty abyście odpracowali to co przez niezrozumienie i przekupność oddaliście okupantom europejskim i amerykańskim. Naród z za granic polskich widzi więcej!! 3 razy więcej !!
Pan Gałązka do przeszczepu...(mózgu) jeszcze przed wiosną !!
lewinleski / 79.185.235.* / 2010-01-26 12:18
Zapomniałeś o Prawda która boli. To dopiero odlot. Takiego cepa to tylko w klatce po cyrkach obwozić.
man13 / 2010-01-26 12:01 / Tysiącznik na forum
The Guardian
Polacy na Wyspach: młodzi, niezależni i wykształceni
http://wiadomosci.onet.pl/1595153,2679,1,kioskart.html
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-01-26 10:07
Panie Gałazka! Nie rob pan z siebie kompletnego idioty ... nie godzi sie!
W zeszlym roku oddano 1,3 mld zlotych do uni (nie wykorzystano na budowe sieci - brak nawet projektow, mialo byc dla polakow) a wtym roku to:
Szybki internet ma już pół roku spóźnienia - http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/szybki;internet;ma;juz;pol;roku;spoznienia,252,0,580604.html
To sa efekty dzialania takich jak pan ipanskich "fahofcuf"...
Oszołom / 212.14.45.* / 2010-01-26 09:59
I to jest profesor ..? Takich mamy teraz profesorów w Tuskolandii ... ?
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-01-26 12:07
a co ? zasłużony dla ustroju tak poprzedniego jak i obecnego.
by żyło mu sie lepiej
janiszek72 / 2010-01-26 09:40 / Tysiącznik na forum
Gałązka identyfikując się z tymi nędznymi szopenfeldziarzami stacza się do rynsztoku palikotyzmu i schetynizmu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-01-26 12:07
nigdzie się nie stacza on nawet się z tego rynsztoka nie wychyla.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-01-26 09:39
Po pierwsze, nikt o zdrowych zmysłach, będąc Polakiem, nie może być fanem okrągłostołowego, chazaro-bolszewickiego gangu, który niszczy Polskę i Polaków. nieprzerwanie od 1944 roku!
Po drugie, łatwiej zniosę, nie tylko na Twitterze, ćwierkanie czy kwakanie od RERANIA! Owo RERANIE może być efektem tego, że rerający w domu nie używają języka polskiego!
Ponadto, już towarzysz Doluś H, fundował kiedyś Niemcom, radia za darmo a towarzysz Bierut, fundował Polakom tzw. kołchoźniki - głośniki! Wniosek?
Obecni komuno-faszyści, spadkobiercy Józia S i Dolusia H, będą fundować komputery i internet za darmo, to znaczy za uprzednio zabrane nam w sposób zuchwały, pieniądze! Znaczy to, że internet będzie nie tylko cenzurowany, ale będzie także pełnił tubę propagandową ówczesnych spadkobierców Józia S i Dolusia H.
Na koniec rada do Wiesia Gałązki. Ja, chcąc być bardzie poprawnym politycznie, aby mnie dostrzeżono, ogolił bym się, potem pomalował bym się pastą kiwi, wiadomo na jaki kolor a z tyłu na spodniach, tuż pod paskiem, napis - NIE ODMAWIAM NIKOMU! Kariera w GazWyb - murowana!
man13 / 2010-01-26 11:11 / Tysiącznik na forum
Nikt przy zdrowych zmysłach nie może być fanem państwa wyznaniowego jakim jest RP od czasu konkordatu. Wszystkie inne „moża” są mniej znaczące.
jurry grypser politic / 79.188.238.* / 2010-01-26 09:14
platformersy sa niedościgłe, riplay:
10 marca 2009 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia ze Zbigniewem Chlebowskim:
Ryszard Sobiesiak: Grześka zarazić tą sprawą, bo oni r*******...
Zbigniew Chlebowski: Ja ci powiem szczerze, Rysiu... ja już nie mam siły sam walczyć z tym wszystkim... jakby Grzegorz, Mirek trochę pomogli mi... przecież wiesz, biegam z tym sam... blokuję tę sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa.
10 marca 2009 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia z Mirosławem Drzewieckim:
Ryszard Sobiesiak: Ten idiota podpisał rozporządzenie, które kładzie hazard na łopatki. Możecie zapomnieć o dopłatach 180 euro, bo nikt nie będzie płacił podatku, jak nie zarobi na ten podatek... to jest w was strzał.
10 marca 2009 r. Ryszard Sobiesiak rozmawia z Janem Koskiem:
Ryszard Sobiesiak: Oni chcą dopłaty wprowadzić w kwietniu.
Jan Kosek: To trzeba blokować na wszystkie możliwe sposoby... ty się zajmij tymi dwoma... powiedz im, że to jest poważna sprawa.
R. S.: Zbyszek nic nie może, jeśli go nie wesprą Grzesiek i Mirek.

gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <
r.51 / 62.121.76.* / 2010-01-26 09:13
arogancja,ubliżanie przegrało w 2007r-wygrała miłość i wiara w "cuda"-ktorych doswiadczamy każdego dnia-nieuctwo,lenistwo,zaniechania,ustawianie kolesi na stanowiskach,przepychanie ustaw wygodnych dla zlodzieji itd.itp.A ja pytam kiedy bedzie normalnie i szacunek do prawa?-skoro nawet Premier namawia np.do niepłacenia abonamentu RTV o zgrozo!
rosser / 79.188.238.* / 2010-01-26 09:17
nigdy nie będzie, bo to państwo zostało w Magdalence sprzedane za 30 srebrników !
man13 / 2010-01-26 11:12 / Tysiącznik na forum
Zostało sprzedane za konkordat.
nnn / 83.16.248.* / 2010-01-26 08:58
Dziwię się bardzo , że Pan w ramach znanej powszechnie bezstronności nie został do tej pory ojcem założycielem jakiejś strony typu "nie dopuścimy PIS do władzy" na Twitterze. Jedynym wyjaśnieniem zdaje się być niechęć dublowania pomysłu PO - szacuneczek . Tak więc pozostaje więc Pana autorski program w tym okienku . Moim zdaniem powinien Pan jednak połączyć, przynajmniej dzisiaj, siły z Panienką Muchą z okienka obok . Moglibyście razem suflować np. temat o oczywistej urodzie Pani, nomen omen, Muchy - co jak wiadomo wynika z przynależności partyjnej .
Oważ Pani skomplementowała by z kolei Pana wyjątkową inteligencję - tak przynajmniej wynika z parytetu .
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy