Forum Forum finansoweKredyty

Gdzie mam szukać najlepszego kredytu gotówkowego?

Gdzie mam szukać najlepszego kredytu gotówkowego?

Kabanosik / 2011-04-26 12:11
Witam serdecznie!! Potrzebuję waszej pomocy , szukam dobrego kredytu gotówkowego na sfinansowanie nowych maszyn do mojego zakładu, czy moglibyście mi doradzić gdzie najlepiej wziąć kredyt?
Wyświetlaj:
Kasia B-k / 93.105.100.* / 2012-04-05 14:21
Witam serdecznie!

Proszę skorzystać na stronie www.kredyty.az.pl - oferty kredytów firmowych. Ewentualnie www.InvestPuls.pl - porównywarka kredytów. Wyszukuje Pan kredyty według własnych parametrów.

Pozdrawiam!
Gogumił12 / 2012-04-05 15:07
Jha polecam Alior Bank, Moim zdaniem jeden z lepszych banków na rynku polskim.
Marcin Kaczmarski / 195.116.32.* / 2012-04-05 00:53
Szanowni Państwo,

Chciałbym Wam przedstawić ofertę eBroker. Jest to firma, która pośredniczy w udzielaniu kredytów, pożyczek gotówkowych i nie tylko. Wybiera ona spośród 265 instytucji, najtańsze i najlepsze rozwiązania dla potencjalnego klienta. Pomimo natłoku reklam oraz afiszy i bilbordów, tak naprawdę nie wiemy, który bank ma najkorzystniejszą w danym czasie ofertę na rynku. Proszę mi wierzyć, że nie jest możliwe sprawdzenie tylu ofert jednocześnie. W tym momencie wkracza eBroker. Codziennie wyszukuje setki najtańszych produktów. Porównuje je z innymi. Mówimy tu o największych bankach, ubezpieczycielach jak i tych trochę mniejszych. Oto przykładowa oferta:
KREDYTY GOTÓWKOWE
kredyt gotówkowy 10tys – rata w najdroższym banku – 392zł/mc, w najtańszym banku – 175zł/mc
kredyt gotówkowy 20tys – rata w najdroższym banku – 785zł/mc, w najtańszym banku – 349zł/mc
kredyt gotówkowy 1tys – rata w najdroższym banku – 39zł/mc, w najtańszym banku – 19zł/mc
kredyt gotówkowy 5tys – rata w najdroższym banku – 87zł/mc, w najtańszym banku – 87zł/mc
KREDYTY HIPOTECZNE
kredyt hipoteczny 250tys – rata w najdroższym banku – 1875zł/mc, w najtańszym banku – 734zł/mc
kredyt hipoteczny 500tys – rata w najdroższym banku – 3718zł/mc, w najtańszym banku – 1468zł/mc
kredyt hipoteczny 100tys – rata w najdroższym banku – 775zł/mc, w najtańszym banku – 294zł/mc
KREDYTY SAMOCHODOWE
kredyt samochodowy 35tys – rata w najdroższym banku – 929zł/mc, w najtańszym banku – 682zł/mc
kredyt samochodowy 50tys – rata w najdroższym banku – 1327zł/mc, w najtańszym banku – 974zł/mc
Oferta obejmuje również:
oddłużanie
ubezpieczenia
AC/OC
kredyty firmowe do 3mln/zł
lokaty
inwestycje
konta
Jeżeli jesteś zainteresowany jednym z produktów, to wystarczy że wejdziesz w poniższą stronę i zostawisz nam swoje dane tj; imię, numer telefonu, e-mail. W bardzo szybkim czasie zadzwoni do Państwa konsultant. Oczywiście nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Za darmo wybierze on najlepszy produkt z tych które Państwa interesują. Podaje link do strony:


http://nieprzeplacaj.ebrokerpartner.pl/kredyty,gotowkowe,super-oferta

Zapraszamy !!!
Dobrusia01 / 2011-04-26 14:24 / Bywalec forum
W nordea bank maja dosyć ciekawe oferty , warto się zapoznać , albo przejść do odziału!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: