Forum Forum inwestycyjneForex

Gdzie sens,gdzie logika?

Gdzie sens,gdzie logika?

Arii / 2009-08-20 08:29
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych forumowiczow. Wczoraj przez chwile po poludniu sledzilem artykuly w necie o gospodarce.Dowiedzialem sie,ze w polsce produkcja gwaltownie spadla,mamy ogromy dlug publiczny,rosnie bezrobocie, kolorowi z Kataru olali (do przywidzenia) polskie stocznie.Dzisiaj, skoro ranne wstaja zorze czytam:F.T."Ciemne chmury odsuwaja sie...nad polska swieci slonce", inny: w polsce zyje sie dobrze chociaz malo sie zarabia...:-))))) Przespalem sie i budze sie w innej polsce! USD w dol, gold do gory. Cuda jakies.Moze jestem nielogiczny,ale dla mnie dziwny jest ten swiat.Wiem tylko jedno moj kocur wykazuje sie wieksza logika niz F.T czy onet czy gielda i konsekwencja tez, jesli nie dam mu o 6.20 mleka na zewnatrz do michy do dokladnie "obszczywa" mi buty. Moze gospodarka powinna wziac przyklad z niego?Pzdr Forumowiczow :-)))
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-08-20 08:54 / Pogromca jeleni
Drogi Arii.jeżeli moge tak się zwrocic.........proszę się nie obawiać o losy Polski Ma bardzo silne, odwazne kobiety. One nie daja się zwieść takim nagłówkom w prawsie.typu bierzcie nowe kretyty i kupujcie inwestycje w fuduszach iwest. Wiedza, ze każde fałszywe teorie nie mają szans na przetrwanie. Zadnych odkupów w funduszach nie bedzie......bo one inwestują uczciwie. Takze Arii........konsekwencja i zdrowy rozum:)) w dzialaniu............
as1410 / 78.108.145.* / 2009-08-20 08:44
Styuacja nie zmienila sie oczywiscie a pismaki sieja dezinformacje i nalezy bardzio starannie wybierac kogo i co sie czyta bo 98% sieje dezinformacje.
zbynek99 / 2009-08-20 08:44 / Bywalec forum

dokladnie "obszczywa" mi buty

dlatego lepiej mieć psa!.......... pozdrawiam serdecznie :)
asWKozeWlazl / 78.108.145.* / 2009-08-20 08:42
Zapewniam Cie nic sie nie zmienilo przez ostatnie 2 dni. Generalnie sytuacja jest taka sama. A artykuly w wiekszosci pisza jacys pozyteczni idioci badz zwykle hu..je
Maks_ / 2009-08-20 08:41 / Tysiącznik na forum
Witam,

sprawa jest prosta - kończymy właśnie supercykl w trendzie spadkowym (cyt. Sierota), który charakteryzuje się nadmiernym optymizmem (wręcz euforią) i olewaniem złych danych makro oraz nadmiernych rozdmuchiwaniem "dobrych" danych makro.
Do tego dochodzą jeszcze wiadome instytucje, które specjalnie podsypują paliwa do ogniska, bo mają jeszcze nie załatwione interesy (pompowanie indeksów giełdowych, ceny ropy itd.)

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy