Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Gdzie wcięło Prokuratora?

Gdzie wcięło Prokuratora?

zaciekawiony / 77.114.63.* / 2008-01-07 21:32
Jak w temacie
Wyświetlaj:
Prokurator / 2008-01-08 20:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,zaniepokojony'", ,,joj", ,,debil".
Nic złego się ze mną nie stało. Jakiś czas temu podałem komunikat, że będę analizował kursy akcji wszystkich spółek notowanych w systemie notowań ciągłych. Moja nieobecność na forum w ciągu ostatnich dni związana jest z koniecznością reorganizacji mojej pracy nad analizą tych kursów. Najbliższe rekomendacje, o ile otrzymam jakieś sygnały ( kupna lub sprzedaży) podam w dniu 11.01.2008r.

Prokurator.
rozczarowany prokuratorem / 83.15.185.* / 2008-01-09 13:49
Chciałbym wszystkich przestrzec przed panem prokuratorem. Nie dajcie się naciągnąć. W hossie nie trudno jest ustalić kurs których akcji pójdzie w górę. Niestety bessa panu prokuratorowi nie służy. Giełda jest nieobliczalna i żadne analizy pana prokuratora nie pomogą Wam ulokować pieniędzy. Ja muszę osobiście podziękować. Ponieważ kupiłem zgodnie z rekomendacją pana prokuratora Synthos po 1.40 sami policzcie jak teraz jestem w plecy a zainwestowałem kilkanaście tysięcy. Oszczędności mojego życia. Mam nadzieje, że pan prokurator zdaje sobie sprawę co dzieje się z człowiekiem jak widzi że jego oszczędności poszły w dal. Człowieku zastanów się nad tym co robisz . Nie naginaj bo w tej chwili nie jesteś w stanie niczego przewidzieć. Giełda to ruletka.
Prokurator / 2008-01-10 20:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,rozczarowany prokuratorem".
Drogi kolego.
To prawda, że jakiś czas temu rekomendowałem zakup akcji spółki ,,Synthos". W swoim e-mailu piszesz, że kupiłeś te akcje zgodnie z tamtą moją rekomendacją i prosisz innych, aby policzyli ,,jak teraz jesteś w plecy". Jesteś w plecy tylko w wypadku jeśli sprzedałeś te akcje. Ja po tamtej rekomendacji kupna nie podawałem rekomendacji sprzedaży dla akcji spółki ,,Synthos", a więc jeśli je sprzedałeś, zrobiłeś to tylko na własną odpowiedzialność i ryzyko. Poza tym pod każdą swoją rekomendacją zamieszczam uwagę, że ,,Nie ponoszę odpowiedzialności ...". Pamiętaj też, że dopóki nie sprzedasz akcji spółki ,,Synthos" Twoje straty są tylko stratami ,,papierowymi". Ze względu na niskie ostatnio notowania akcji tej spółki nie wykluczam podania kolejnej rekomendacji kupna dla jej akcji w najbliższym czasie. Kończąc,proszę o podejmowanie przemyślanych decyzji inwestycyjnych w przyszłości i uważne czytanie do końca moich wszystkich rekomendacji. Pozdrawiam.

Prokurator.
Rafal83 / 2008-01-09 17:12
sam jesteś sobie winien!nikt Ci nic nie kazał kupować...jak coś Ci zostało to zainwestuj w ksiażki..moze Ty bedziesz lepszy...
monikaa13 / 85.237.180.* / 2008-01-09 14:58
Prokurator nikomu nic nie każe kupować, wiadomo ciężko jest przewidzieć co będzie, bo skąd on ma to niby wiedzieć, gdyby wiedział która spółka wzrośnie, a która spadnie i to jeszcze ile procent to by był pewnie jakimś milionerem i reszta też co idzie za nim, ale giełda to ruletka jak napisałeś. Prokurator opiera swoje rekomendacje na pewnych analizach, pewnie tylko mu znanych a nie ma chyba takiej analizy, która dawała by 100% pewności, że pójdzie tak jak ma pójść, nie uważasz, że byłoby to za proste.
Giełda jest nieprzewidywalna tak jak dziś np. i na pewno teraz jest trudniej niż w momencie wzrostów, ale co zrobić.
Nie chcesz nie inwestuj, prowadź własne analizy i według nich obracaj pięniędzmi, a jak już dużo zarobisz to pochwal się.
Nie widzę tu żadnej winy Prokuratora, choć nie znam gościa w ogóle i jeszcze nic według jego rekomendacji nie kupiłam a może szkoda
I jeszcze jedno ty się dziwisz, że straciłeś, zobacz co się dzieje z giełdą, tego nikt nie mógł przewidzieć, dziś chyba każdy stracił, nie tylko ty więc o co chodzi.
No jak będzie wyglądała danego dnia giełda amerykańska od której tyle zależy to chyba nawet Prokurator nie umie przewidzieć
Jac_ek / 2008-01-09 14:38
dopoki nie sprzedales akcji to nic nie starciles ani nic nie zarobiles, gra na gieldzie to ryzyko i trzeba sie z tym liczyc - trzeba bylo wplacic na lokate w BZWBK i mialbyc gwarantowane 5% bez rzadnych nerwow, albo poprostu samemu analizoac spolki GPW zarowno AT jak i AF i miec jedynie do siebie pretensje!,

tez kupilem synthosa po 1.4 ale dzis sobie jeszcze dokupilem po 1,11 ;-) - taka promocja jest ;-)
Jac_ek / 2008-01-09 14:50
a i jeszcze jedno... kupiles moze tez FON'a po 0,41 - bo ja tak niestety nie wytrzymalem do konca i sprzedalem _jedynie_ z 60% zyskiem... moze jeszcze skoczy wiec jak ktos kupil i trzyma to ma szanse na trzy cyfrowy zarobek (%) - nigdy nie inwestuj w jedna spolke - zawsze trzeba dywersyfikowac inwestycje
zaciekawiony / 77.114.129.* / 2008-01-08 20:43
Dzieki Prokuratorzee !
Będę czekał :-)
zaniepokojony / 83.3.76.* / 2008-01-07 22:00
Może zainteresował się Nim Prokurator.
joj / 82.160.43.* / 2008-01-08 10:52
Naganial na sprzedaż Fona po 0,58

a Fon poszedł na 0,8 ;)
fiko-miko / 77.114.27.* / 2008-01-10 14:40
a dzis o,05 smutne
debil / 85.221.178.* / 2008-01-08 14:26
pojechal na narty, jutro wraca.........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy