Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska: Oddałam się do dyspozycji premiera

Gilowska: Oddałam się do dyspozycji premiera

Money.pl / 2006-06-23 12:29
Wyświetlaj:
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-23 13:09
Komu ostatnio naraziła się? Prezydentowi PiSu z 50% KUP. Potem w krytyce dołączył nadprezydent - że ulga zostaje. A jeszcze w tym samym czasie Manekin z Gorzowa mówił, że sprawę ulgi musi przemyśleć.
Atakują Klony - to z pewnością ich intryga. A szeregowi żołnierze w Populiźmie&Socjaliźmie jeszcze niedawno na kongresie murem za Gilowską, a teraz krzyczą o dymisję - "Ukrzyżuj!!! Ukrzyżuj!!!". Zaiste przerażająca jest siła Kaczyńskiego - tego co to "lojalek nie podpisał"...
Jeśli Marionetkiewicz to facet z jajami to rozłam PiSu jest bliski.
LP / 83.135.165.* / 2006-06-23 12:48
"Mam mniej praw niż pedofil lub morderca" - nie pozwolono jej zapoznać się z materiałami, na podstawie których ją oskarzono. "
Widocznie to nowe Funkcje -jako wykładnie zasad ROZUMIENIA PRAWA i SPRAWIEDLIWOśCI w tym KRAJU:
CZY takiej formy tworzenia praworządności i "poszanowania Prawa" oczekiwali wyborcy PIsU.
CZY takimi formami jako katolicy tworzymy realizacje zasad "poszanowania bliźniego jak siebie samego"j-ako hołd wartościom etyczno-moralnym człowieka eksponowanych przez JANA PAWŁA II?
Co jeszcze zdepczemy w imie jakich form wartości w tym kraju?
W imię jakiego zaślepienia czy niezrozumiena ?
Milczenie TO.......aprobata istniejącego stanu rzeczy.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-23 12:31
Nie no to że to jest gra wobec niej to akurat jest oczywiste, Kaczki doszły do wniosku że to jedyny sposób aby wyjść z pata dotyczącego podwyższania podatku dla twórców, trzeba ją odwołać.
saul / 2006-06-23 12:40 / portfel / Pan Owca
To nie jest podwyższenie podatku, tylko zmniejszenie "przywileju" (przywilej - taka ładna nazwa dla tworzenia różnic społecznych dla "lepszych").
jk1 / 212.69.71.* / 2006-06-26 11:18
zgadzam się , to jedna z grup przywilejów; grupa "artystów" potencjalnie zagrożona silna medialnie, po co było to ruszać; de facto te 50% to podarunek ; ; na ale jesli sa emerytury górnicze, specjalne dla wojska, swoje bierze kolej itd. to dlaczego "twórcy" mieliby oddawać swoje przywileje; naiwnoscią było zakładac , że nie będzie oporu; taka akcja musi być b. dobrze przygotowana;
a może ktoś podpuścił p. Gilowską; i tak stała się wrogiem n. kultury , edukacji , szkolnictwa wyższego oświeconego; nie powinna być tu tak konsekwenta , po co bronić tak słabych pozycji?
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-23 12:45
Zgadzam sie tylko w tym przypadku nalezy nie podwyzszac podatki tworcom ale obnizyc podatki reszcie, tak jak chciala PO, zrobic 15% dla wszystkich bez zadnych ulg.
jk1 / 212.69.71.* / 2006-06-26 11:10
a ja slyszalem że PO chciało jeszcze nizej, bez kozery 10% , co ja piszę 5 % , jakby nabrali rozpędu a może zaczęło dopłacać obywatelom, a może by obiecali 100 milionów jak Lew Wałęsający luzem? dopiero byłaby radosć dla ludu,
zdenek / 2006-06-23 13:51 / Tysiącznik na forum
To że tak mówili
to nie znaczy że by tak zrobili
saul / 2006-06-23 12:29 / portfel / Pan Owca
Ktoś chce wydymać ostatnią ostoję realizmu w rządzie, a potecjalnych "przyjaciół" jest wielu, jak zawsze kiedy podejmuje się trudne, niepopularne decyzje.

Najnowsze wpisy