Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska zdymisjonowana

Gilowska zdymisjonowana

Money.pl / 2006-06-23 13:41
Komentarze do wiadomości: Gilowska zdymisjonowana.
Wyświetlaj:
uopek / 83.26.138.* / 2006-06-24 17:02
No cóż, ktos miał interes w wyeliminowaniu mocnego kandydata na sukcesję po ........ Balcerowiczu. Tak, tak - w dzisiejszym zgiełku medialnym jakoś nikt sobie tej opcji nie przypomina. Widocznie są tacy, co planują dalej niż super-taktyk Jarosław Bliźniak, a że archiwów PiS nie chce otworzyć, to słuzby bawią się dalej
r / 212.122.215.* / 2006-06-24 01:28
za niby fałszywe oświadczenie fora ze dwora, za kilka wyroków awans na stołki ministra i wicepremiera ot IV RP godna tych co nazywają się prawem i sprawiedliwością . Ich teczki są sfałszowane inne niestety prawdziwe. Szkoda że jestem o conajmniej 30 lat za stary bo ostatni w mojej rodzinie gasił by światło i by już nas w tym bałaganie nie było.
simanco / 212.76.37.* / 2006-06-24 00:04
polityka jest brudna. To prawdziwa dama na tle całej tej nazwijmy ich : reszty.
Lubie Panią ogladać , uwielbiam słuchać. Obecnie niewiele da sie naprawić w tej naszej Polsce . Pani Zyto szkoda Pani nerw. Ma Pani klasę!!!
alek / 83.27.25.* / 2006-06-23 23:02
"Oj naiwna, naiwna, naiwna, jak dziecko we mgle...." Czego się Pani spodziewała po tych szubrawcach??
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-06-23 19:18
Taka złotoustna kursy na zachodnich uczelniach a działala na dwa fronty przciwko PRL-owi i na modłę zachodu , katoliczka po KUL-u więcej gada niż robi do pięt nie dorastała Kołodce premierowi Belce który znał finnanse.
antymoher / 2006-06-29 09:31 / Bywalec forum
zebys wiedzial, dobra to ona jest tylko w gebie
Beata Gajewska / 82.210.132.* / 2006-06-23 18:57
Pani Premier
Chciałabym przeslac Pani najgoretsze slowa życzliwości i wsparcia w tych ciezkich i niesprawiedliwych chwilach. Wierzymy nadal, ze wkrotce sprawa zostanie pozytywnie wyjasniona. Jest Pani najwieksza nasza nadzieja i zawsze bylam osobiscie Pani sympatykiem i sekundowalam wiernie od kilku lat, chociaz do tej pory nie mialam okazji zadnego kontaktu i nigdy tez nie pisalam w internecie.Jest Pani dla mnie wybitnym i jednym z niewielu prawdziwych autorytetow i bylam wdzieczna ,ze weszla Pani do rzadu pana Marcinkiewicza.Jestem z wyksztalcenia ekonomista, o specjalizacji handel zagraniczny, w ktorym pracowalam przez 16 lat. Mieszkam w Warszawie ale pochodze z Pulaw wiec tym bardziej jest mi Pani bliska.Jestem tez pogladow prawicowych politycznie i etycznie, a moje oczekiwania ekonomiczne sa bardzo zblizone do Pani programu. Ja osobiscie polozylabym tylko wiekszy nacisk na male i srednie przedsiebiorstwa i wsparcie dla nich- czego moze jeszcze kiedys doczekamy.
Pragne zlozyc Pani najlepsze, najgoretsze zyczenia powodzenia i chcialabym miec zaszczyt uczestniczenia w spotkaniu z Pania jak rowniez udzialu w jakichkolwiek inicjatywach regionalnych( konczylam podyplomowe studia funduszy UE) i pisalam o rozwoju regionalnym na przykladzie powiatu pulawskiego.
Jesli bedzie to mozliwe bardzo bym prosila o podanie na jakim adresie mozna sie kontaktowac w przyszlosci gdyz nie moglam go znalezc na Pani stronie.
Trzymam kciuki i wierze w moc prawdy i Pani wygraną.Pozdrawiam,

Beata Gajewska
antymoher / 2006-06-29 09:33 / Bywalec forum
To znaczy ze lubisz styl w ktorym sie duzo gada a malo robi?

tez mam wyksztalcenie ekonomiczne i wystarczy zeby ocenic ze pomysly to ma i dobre, ale jak widac nie realne
LP / 83.135.165.* / 2006-06-23 20:15
To piękny gest że przedkłada się walory wysokiej wiedzy i fachowości nad sympatiami i popularyzacją partyjną.
Nie wielu jednak rozumie że takie walory to wartości nadrzędna która może być siłą autentycznych wsparć w poparciu gospodarki na właściwy KURS.
AAdam / 213.238.97.* / 2006-06-23 18:24
Rzeczywiście Zyta Gilowska wykorzystana została do słusznej czarnej roboty...
Rząd stracił kolejną dobrą Twarz i równierz własną...
Ogólna opiniotwórcza ocena inwestorów zagranicznych pojawi się w raporcie:
http://www.atkearney.com/main.taf?p=5,3,1,140,1

To ostani raz kiedy jesteśmy tak wysoko na 5 miejscu na świecie....!
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-23 15:57
PiS użył Gilowskiej do czarnej roboty ustawowej. Jak coś będzie złego (wzrost podatków, akcyz, cen energii i paliw)to zwalą na Gilowską (no i oczywiście powiedzą, że się z PO wywodzi). Teraz PiS zacznie zgrywać dobrego wujaszka i obiecanki będą szły szerokim potokiem. Pewnie rolników i górników to do rangi świętych krów teraz podniosą i zaczną im jakieś diety wypłacać albo dary rozdawać. Oczywiści wszystko do wyborów samorządowych potem będą cięli wszystkim, bynajmiej nie po równo ale wszystkim!

Jedno jest pewne PiS i rząd PiSu nie kryje się już i tak jak Samo i LPR pokazuje swoją twarz rządnych WŁADZY i stanowisk.
Kero / 2006-06-23 15:56 / -
Taki jest los ":honorowych": dwulicowców, którzy na potrzebę chwili potrafią zmieniać partie jak rękawiczki nie bacząc na to, że następna partia ma zupełnie inne pryncypia niż sama zainteresowana.
Tak postępują sprzedawczyki ale i ich się sprzedaje.
j23 / 85.219.140.* / 2006-06-23 15:35
Była fachowcem pokroju Belki.Zarozumiałe ,butne i niekumate.
kolega / 213.52.175.* / 2006-06-23 15:12
ta kobieta bya i kumata i dobra, zupelnie tak jak lubinska z ktora mialem zajecia zreszta, ale z tego co widze te gierki sie nie skoncza. nie wiem dokad to wszystko prowadzi. widac nie ma miejsca dla miekkich. tyle, ze tu problem polega nie tylko na tym do czyjej w ogole bramki sie gra, tylko w co, w pilke, odrobine szachow to na pewno patrzac na trudne do uprzedzenia ruchy, albo w..palanta.tak, w ta gre gra sie tu na pewno. zreszta patrzcie na ta fotke jak ta kobieta jest ueczona ta gierka.zalosne, zalosne.
saul / 2006-06-23 14:59 / portfel / Pan Owca
Ciekaw jestem czy pan wierzejski maczał w tym swe tolerancyjne paluszki. Ktokolwiek za tym stoi będzie dziś oblewał wielki sukces. Kolejne przegrane mistrzostwa. Dla Polski.
Antypisiak / 83.31.17.* / 2006-06-23 15:07
To WSI, zamieszane po uszy w afery gospodarcze!
Klawerczuk / 213.199.225.* / 2006-06-23 14:57
Należy odsunąć od władzy stare pokolenie 50 i 40 latków, którzy pełnili jakiekolwiek kierownicze funkcje w PRL-u. Przecież te funkcje były tylko dla ludzi zaufanych władzy a więc po dzień dzisiejszy ubabranych. Minęło ponad 15 lat, wykształcono nowe pokolenie nie powiązane z SB a nadal nie dopuszcze się ich do funkcji kierowniczych w państwowych instytucjach i firmach. Jedynie co dopuszczą młodego to takiego, któremu tatuś-wysoki funkcjonariusz SB załatwił podadę.
Inna sprawa to to, że ci kierownicy i nauczyciele akademiccy ukształtowani w PRL-u cierpią na nieuleczalną chorobę -kleptomanię. Powinni być na rencie a pracują szkodząc Polsce.
XZY / 71.106.139.* / 2006-06-23 20:25
Napewno jestes taki niedopuszczony!Prawda?A umiesz Ty cokolwiek poza gadaniem wydumanych bzdur i pomowien bo tak sobie wydumales albo uslyszales od rownego sobie.Boze bron nas od tych wszystkich wedlug ktorych jedyna wystarczajaca kwalifikacja do wypowiadania sie na kazdy temat jest to ,ze maja 30 lat
bb / 83.27.115.* / 2006-06-23 15:39
to może nas od razu zutylizowac hurtem? i
Twoja mamę i tate na wszelki wypadek!
urodzeni przed rokiem 80 na przemiał! ..bo
nawet Ci co w latach 70-tych się urodzili
mogli już umieć pisać!!! a co mogli
naopowiadać?!!!
Ty Klawerczuk pomyśl zanim napiszesz!! To nie boli!!!
Klawerczuk / 213.199.225.* / 2006-06-23 16:16
Nie, tylko tych to pełnili funkcje kierownicze z nadania sekretarzy PZPR.
T.W. / 83.31.17.* / 2006-06-23 15:05
Mam 54 i zawsze byłem przeciwnikiem komuny. Widziałem też jakim manipulacjom byli poddawani aktywni działacze opozycji. Dziłali, czesto w dobrej wierze i nie wiedząc o tym na rzecz "systemu".
Najłatwiej "przepadali" fanatycy wszelkiej maści, bo ideologia przesłaniała (niektórym do dzisiaj) rozsądek.
saul / 2006-06-23 15:04 / portfel / Pan Owca
Gilowska z tego co mi wiadomo nie pełniła kierwoniczych funkcji w PRL'u. Co do młodych, są w prowadzani, np. minister gospodarki morskiej (nie jestem pewien czy tak to się nazywa) ma bodaj 28 lat. Co z tego, że jest niekompetenty? Co z tego, że jeszcze do niedawna był pseudo kibicem?
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-23 14:53
Po co się męczyłaś z tymi ustawami pod dyktando, nader głupimi pomysłami, aby cię teraz wysiudali "murzyn zrobił swoje murzyn może odejść"
Teczkę z pewnością masz czystą w to wierzę.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-23 14:57
A z pewnością bardziej czystą od tej Kaczyńskiego.
Oczywiście: TEJ ORYGINALNEJ.
PL / 83.135.165.* / 2006-06-23 14:32
Siła złego na JEDNEGO! tak mówi przysłowie!
Każdy pretekst jest dobry aby.............................. "wyjść "na... Sądy KAPTUROWE TO Też " wyjście na............... System -PIsU.
A może testy sondaży społecznej co myślą o takiej formie lustracji i LUSTRATORóW w stosunku do OCZEKIWAń opini SPOŁECZNEJ !!!!!!
T.W. / 83.31.17.* / 2006-06-23 14:59
Trzeba było wszystko ujawnić 17 lat temu, tak jak w niemczech.
Nie byłoby wtedy gierek i manipulacji...
jok / 62.233.214.* / 2006-06-23 17:04
czarna krech to byłył biznes plan{ nie karac żeby nie byc karanym -to proste } glepa i kiszczaka w Magdalence ,przed obradami okrągłego stołu. zgrabic złupic pod osłoną sukienkowych ,którzy i tak są zwiazani umowa o współpracy jeszcze za stalina ,ukrytą pod ustawą o nazwie ;FUNDUSZ KOSCIELNY;dz.u.z 20.03.1950r.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy