Forum Polityka, aktualnościPolityka

Górnicy: pomostówki albo strajk!

Górnicy: pomostówki albo strajk!

Money.pl / 2007-06-18 20:45
Komentarze do wiadomości: Górnicy: pomostówki albo strajk!.
Wyświetlaj:
xc / 89.174.66.* / 2008-05-14 00:10
Zabrać wcześniejsze emerytury wszystkim pasożytom, które się kręcą koło kopalni. Osobiście znam pseudogórnika, który w życiu nie był pod ziemią, a bierze górniczą emeryturę 2500 zł miesięcznie ...
TaS / 2007-06-19 01:18 / Tysiącznik na forum
górnicy to najwięsze pasożyty w naszym społeczeństwie...

a właściwie nie tyle fedrownicy i kopacze, ale ZWIĄZKOWCY.

Gdzie kasa, którą państwo w Was gamoni wpopmpowalo? Gdzie te przejedzone odprawy po 100tys złotych?

Jak byliscie pod kreską to Wam całe społeczeństwo dopłacało do kopalń, jak wypracowaliście zyski to wszystko na premie dla załóg poszło!

Jestem przeciwny dyktaturze górników, hutników i rolników (dostali wsparcia 100mln,a górka świnska już się skonczyal i znów kasę trzepią).

niech wreszcie nasi rządzący postawią nie na tych, którzy mają związkowe autokary, transarenty, kilofy, młoty i - za przeproszeniem - DRĄ JAPĘ pod ministerstwami i robia zadymy, ale na tych którzy:
1) wypracowują wzrost gospodarczy - PRZEDSIĘBIORCY,
2) rozwijają technologie - NAUKOWCY
3) dbają o bezpieczeństwo - POLICJA, WOJSKO
4) dbają o zdrowie - LEKARZE i PIELĘGNIARKI
5) pomagają społeczeństwu - PRACOWNICY POMOCY SPOŁECZNEJ

a dopiero potem dają kasę na realnych pasożytów...
ale czym jest moje wołanie w tej głuszy!!!


PS wybaczcie, że moj post jest taki emocjonalny, ale sie normalnie wnerwiłem...
bożka / 89.171.146.* / 2007-07-29 16:41
wnerwiłes sie!!!!!! a mnie wnerwiles swoja glupota cymbale !!!!!! jak gornicy i caly Slask dawali pieniadze na warszawe to bylo dobrze !!!!! do gornictwa wszyscy dokladaja bo ten madry rzad prowadzi taka polityke !!!!! kopalnie maja spore zasoby wegla ale na gorze jest ktos kto nie pozwala nam tego wydobyc . i dlatego nie mozemy na siebie zarobic cymbale. zreszta wez sie zainteresuj tym a zrozumiesz jaka polityke w gornictwie prowadzi rzad ten i poprzedni. Tym glupkom na stolkach zalezy zeby caly ciezki przemysl zniszczyc a zwlaszcza kopalnie /bo huty juz poszly/ przyjedz cymbalae na slask i zjedz chociaz raz na dół a potem pogadamy . a czy wiesz ile telekomunikacja dawala odprawy swoim pracownikom? 125.000 !!!!!!!!!!!!!!! tego glupku nie slyszales? a ty wiesz ze przedsiebiorcy to zlodzieje ktorz wykorzystuja ludzi traktuja ich jak bialych murzynow niewolnikow !!! ludzie w prywatnym sektorze pracuja ponad sily i sa lamane przepisy BHP. Moge wielu takich wskazac!!!! TY KUR....... W ŻYCIU NIE PRACOWAŁEŚ!!!!!! TAKIE JEST MOJE ZDANIE PO TYM CO PRZECZTAŁAM !!!!! JASNE DAJ LEKARZOM BO MAJA MAŁO ELEGANCKIE SAMOCHODY I DOMY. Pielegniarka z 15-letnim stażem zarabia 1500 netto i ONA nie bedzie za takie pieniadze robic . ja mam 26 lat pracy i robie za 1100 !!!!! chcesz podyskutować ????
Mlufa / 81.168.173.* / 2007-06-20 15:24
a kto z KGHM do Warszawy zabrał 3 miliardy zysku? Może górnicy?
tyson / 83.27.132.* / 2008-05-11 10:45
tylko ludzie z kghm mysla inaczej zarabiaja bo robia caly miesiac i sie ciesza glupcy
mzejer / 2007-06-18 23:13
Sprywatyzować i nie będzie problemu z górnictwem.

Ale odważnych nie będzie - za dużo głosów a rozróby pod sejmem źle wyglądają w mediach.
jan kowalski / 2007-06-18 20:45 / Tysiącznik na forum
proponuję kupować węgiel w Czechach i na Ukrainie, skoro naszym górnikom nie chce sie pracować. Swoje żale i pretensje niech skierują do spólek węglowych, które rolują ich na każdym kroku. Jeżeli kolesie górnicy życzą sobie emerytur postowych, to należałoby na nie płacić wyższe składki emerytalne, a nie doić resztę uczciwie i cięzko pracującego społeczeństwa.
srthjsrtj / 77.253.173.* / 2008-11-20 10:30
duren jesteś
jerzy1s / 2007-06-18 20:53 / Bywalec forum
tak naprawde to nie mozna miec pretensji do gornikow, ze walcza o swoje lecz ewentualnie do rzadu, ze nie umie wygrac sprawy dla wiekszosci
mlody2 / 89.79.147.* / 2007-06-18 23:13
tylko ze to jest juz warcholstwo, a rzad mamy jaki mamy, to gornicy, rolnicy i inni socjalisci go wybrali, wiele ich jest w kraju. Niestety, powinni to wszystko sprywatyzowac, wprowadzic wyzsze skladki i nie bylo by problemu ehhhhh
GÓRNIK / 217.153.210.* / 2007-06-19 12:13
Takich bzdur nie czytałem jak żyje, skąd wy sie wzieliście .Przyjdżcie jeden z drugim do pracy pod ziemia za1700zł miesięcznie i patrzcie na smutne oczy żon ,które nigdy nie są pewne czy kiedykolwiek wrócicie do domu z pracy.
pietrut / 2007-06-19 15:47 / Bywalec forum
przestań te brednie opowiadać a jak już chcesz zobaczyć wesołe oczy swojej żony to zmień pracę

Najnowsze wpisy