Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Bernanke nie zawiódł inwestorów

GPW: Bernanke nie zawiódł inwestorów

Money.pl / 2012-01-26 06:03
Komentarze do wiadomości: GPW: Bernanke nie zawiódł inwestorów.
Wyświetlaj:
Szlaumbaum / 31.11.206.* / 2012-01-30 09:48
Ogłaszam kryzys, giełda pada, ogłaszam koniec kryzysu i giełda w górę. Ale jaja...
synonim / 2012-01-26 23:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Aby amerykańskie akcje mogły dalej rosnąć z dzisiejszych poziomów, potrzebny jest już bardzo pozytywny scenariusz powrotu koniunktury, w tym definitywne rozwiązanie kryzysu w strefie euro. Jednakże w przypadku negatywnego scenariusza, czyli pociągnięcia przez Europę i resztę świata Ameryki w stronę płytkiej recesji, akcje szczególnie w USA i pozostałych krajach rozwiniętych mają sporo miejsca do spadków, co może też spowodować podobne spadki w Polsce

http://www.parkiet.com/artykul/34,1184712-Jak-duzo-pozytywnego-scenariusza-jest-w-cenach-.html
synonim / 2012-01-26 23:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tyle mówi się, że wszystkie negatywne scenariusze są już "w cenach" ale jest to bzdurą bo to co jest teraz w cenach nadmuchanych indeksów to POZYTYWNY scenariusz - mega poprawa, optymizm i koniec kryzysu w Europie

Wystarczy więc, że to się nie ziści lub pojawi się jakiekolwiek rozczarowanie i zwała
dr_dreyfus / 2012-01-26 23:10 / Tysiącznik na forum
kto wierzy w bessę jak EBC rozdaje nisko-oprocentowane pożyczki a Janki coś bąkają o QE3,... kto chce grac przeciw systemowi od samego początku skazany jest na porażkę :)

..i tyle, besiarze walczcie nie ze mną tylko z FED-em i EBC :)
synonim / 2012-01-26 23:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Janki coś bąkają o QE3


Po co QE3 skoro w USA się "poprawia"? To pokazuje, że te wszystkie gadki o poprawie to pic na wodę

W sumie mają niskie stopy od 2008 i chcą je utrzymać do 2014. Wcześniej mówili o 2013. Od 2008 do 2014 jest 6 lat. Widać, że są w stagnacji i stają się powoli drugą Japonią,
dertek / 188.147.208.* / 2012-01-26 22:26
Synonim i dr dreyfus - super dyskusja, wiele argumentów, starcie dwóch przeciwstawnych opinii... to lubię ;-)

i tego na tym forum w mojej skromnej opinii trzeba...

I żeby jeszcze mniej tych uszczypliwości - byłoby naprawdę extra

z pozdrowieniami
Navarro1989 / 2012-01-26 22:18 / portfel
No i teraz spadki... 6% w ciągu 10dni w górę to przy naszej gospodarce oznacza mocną realizację zysków na akcjach, a otwieranie krótkich na indeks i spółki, które zwyżkowały najbardziej.
5424 / 2012-01-26 21:17 / Fan Linuxa Ubu
janlew miał racje na euro/$ jak narazie piękny nagrobek wyrysowali .. i ta dzisiejsza euforia kupna spadamy
5424 / 2012-01-26 21:47 / Fan Linuxa Ubu
I jeszcze ta paskudna dzisiejsza świeczka będzie się działo .... szkoda gadać trzeba spadać pozdrawiam
dr_dreyfus / 2012-01-26 21:32 / Tysiącznik na forum

nagrobek wyrysowali

nie na tym poziomie, to jest dojdi jak już :)
5424 / 2012-01-26 21:41 / Fan Linuxa Ubu
to nagrobek dodzi jak już kto bierze walor na jego szczycie staje się duchem a kapiatał mu wyparuje..... po sporych wzrostach postawiony i bardzo wyrażmy
dr_dreyfus / 2012-01-26 21:52 / Tysiącznik na forum

po sporych wzrostach postawiony i bardzo wyrażmy

poziomy zawieszenia na wykresie tej świecy negują jej wartość prognostyczną,... na tyg. jedna świeca :)

zobaczymy :)
5424 / 2012-01-26 22:00 / Fan Linuxa Ubu
dr drajfus mam prośbę szanujmy się wzajemnie i nie wciskajmy sobie kitu za długo siedzimy w tym bajzlu pozdrawiam
dr_dreyfus / 2012-01-26 22:06 / Tysiącznik na forum

szanujmy się wzajemnie i nie wciskajmy sobie kitu

rynek zweryfikuje nasze rozumienie tej świecy
dr_dreyfus / 2012-01-26 22:16 / Tysiącznik na forum
ps.

cyfra zobacz sobie 'nagrobek ' po wzroście o ok 100pkt na W20 [17.01] czy miał jakaś wartość prognostyczna, ciągnąc kurs do zamknięcia luki itd.
zulux_tradex2 / 188.33.64.* / 2012-01-26 22:03
gwoli scislosci...ten chlopiec przyglada sie gieldzie od konca 2008 roku...nie licz na zbyt wiele:)

poziom wypowiedzi...podobnie:)

takie liceum
5424 / 2012-01-26 21:44 / Fan Linuxa Ubu
następny przystanek 1,22
synonim / 2012-01-26 20:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Spread na niemieckich i portugalskich papierach dłużnych pobił dziś rekord - 129 pkt

Skoro Grecji można odpisać nawet 75% strat to czemu i nie Portugalii a potem komu się zechce

A wszystko wezmą na siebie banki i Niemcy - typowa hossa
dr_dreyfus / 2012-01-26 20:54 / Tysiącznik na forum

Spread na niemieckich i portugalskich

w cenach :)
synonim / 2012-01-26 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w cenach :)


wszystko w cenach

od 2900
synonim / 2012-01-26 20:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I tak sobie bez żadnego powodu zaczyna spadać w USA - a przecież tyle było gadek o ożywieniu, optymizmie, hossie, wszyscy już w to uwierzyli i niemal wszyscy kupili

a tu się okazuje, że to był tylko kolejny spekulacyjny rajd jakich wiele odkąd tylko istnieje giełda i znów chodziło o nabranie idiotów na wzrosty żeby im sprzedać drogie akcje. I teraz już sami idioci zostali z akcjami no i któryś z idiotów, który był mniejszym idiotą od innych, zaczął sprzedawać. Lawina wisi na włosku

i będzie jeszcze tysiące takich rajdów i jeszcze więcej idiotów
dr_dreyfus / 2012-01-26 20:49 / Tysiącznik na forum
20 wzrostowych sesji, nasdaq nowe szczyty a TY dalej ślepcu siedzisz w besiarskiem amoku.


Lawina wisi na włosku

jasne 1 dzień po 20 dniach wzrostów,... korvva nie rób z siebie idioty
synonim / 2012-01-26 21:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nasdaq nowe szczyty


no to co

w 2007 bessa zaczęła się w sierpniu a potem były jeszcze nowe szczyty we wrześniu i co z tego. jesteś naiwny i dlatego rynek cię znów ogoli z kasy


jasne 1 dzień po 20 dniach wzrostów,... korvva nie rób z siebie idioty


to, że rośnie tyle sesji bez żadnych korekt tez dobrze pokazuje, że to tylko krótkotrwały rajd
dr_dreyfus / 2012-01-26 21:34 / Tysiącznik na forum
nie masz żadnych racjonalnych argumentów, zwykłe wypociny sfrustrowanego besiarza co w dołku gra na krótko.
synonim / 2012-01-26 21:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w dołku


"dołek bessy" z najwyższym optymizmem na giełdach od 6 lat, z ropą po 100USD i benzyną po 6 zeta, he he he he

oj, będą cię golić do reszty już niedługo
dr_dreyfus / 2012-01-26 21:55 / Tysiącznik na forum
dołek to nie jest dołek bessy bo jej nie ma - zrozumiałes
synonim / 2012-01-26 23:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

bessy bo jej nie ma - zrozumiałes


ja wiem - "nie ma bessy" bo nie spadło poniżej sierpniowych dołków - znamy yen bełkot

gdyby sierpniowe dołki były na 1200 i nie spadlibyśmy poniżej nich to też "nie byłoby bessy" he he he he he
cvhmghmhg / 194.15.124.* / 2012-01-26 19:24
http://deeuss.wordpress.com/2012/01/26/acta-podpisano-anonymous-do-rzadu-zostaniecie-odsunieci-od-wladzy-zostan-anonymousem-potrzebujemy-cie/#more-146
synonim / 2012-01-26 18:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
rzemas 80 / 80.53.38.* / 2012-01-26 08:24
Witam.

Synonim , jakie przewidywania na okres około miesiąca na rynkach finansowych ?
"Hossa", uważasz że zostanie przerwana ?
-----------------------------------------

Oczywiście, że tak, jeśli indexy w USA robią 20% rajdu w kwartał na najmniejszych obrotach od 1999 roku to nie jest to żadna "hossa" tylko robienie w balona naiwnych. W normalnej hossie potrzebowały na taki wzrost 2 lata (patrz choćby wzrosty z lat 2009-20011)

Strefa euro wpada w recesję, do bankrutującej Grecji dołącza Portugalia, problemy Włoch i Hiszpanii w żaden sposób nie zostały rozwiązane, ani żaden inny problem w strefie euro - nie patrz na indeksy, patrz na gospodarkę. To do niej giełda musi się dostosować a nie na odwrót

Wielka uciecha, że odbiliśmy z 2100 na 2300 - przypominam, że na wiosnę byliśmy na 2900 i nie możemy tam wciąż wrócić, mimo "hossy" w USA, co jest bardzo wymowne

Przypominam też, że w lutym 2009 spadliśmy w kilka sesji z 1900 na 1253 więc jeśli ktoś jest teraz happy to niech uważa, bo rynek potrafi bardzo boleśnie zweryfikować naiwny optymizm

Optymizm na giełdach jest obecnie największy od 2006 roku, tylko dlatego, że Merkel spotkała się parę razy z Sarkozym na obiadek i w sumie nic nie ustalili. A jednocześnie pawie pół Europy jest już niewypłacalne. Książkowy przepis na zwałę
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2012-01-26 20:11
czy dziś juz zbankrutowałeś?, czy wziąłeś jeszcze pożyczkę na dopłaty do depozytu?
synonim / 2012-01-26 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie potrzebuję depozytu deklu
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2012-01-26 21:12
"Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum."
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2012-01-26 21:14
Normalnie tak nie mam ale strasznie mnie cieszy ze ogolili cie do zera, giełda i zycie jeszcze nieraz nauczy cie pokory!
synonim / 2012-01-26 21:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

bywalec1234_1


hossiani idioci wyłażą z nor po wielu miesiącach nieobecności, ostatnio był nawet aaaaada - dobry forumowy wskaźnik górki
dr_dreyfus / 2012-01-26 19:59 / Tysiącznik na forum

patrz na gospodarkę.

to jest kryzys zaufania do polityków nie gospodarek,... tylko nie kombinuj z ankietami, które rynek w jakiej mierze olewa, bo gospodarki mają się dobrze poza krajami peryferyjnymi nie liczącymi się w globalnej rozgrywce
bankrutującej Grecji dołącza Portugalia, problemy Włoch i

w cenach, co pokazały dzisiejsze Włoskie 10-cio latki.


Wielka uciecha, że odbiliśmy z 2100 na 2300

ja traktuje ten dzień jak każdy inny o czym dzisiaj pisałem, raczej zwróć się w kierunku tych, co dzisiaj plączą i zgrzytają zębami, to była klęska grających na krótko

Przypominam też, że w lutym 2009 spadliśmy w kilka sesji z 1900 na 1253

szukasz jakiś analogi ?? he he
na pewno nie znajdziesz, inne czasy, oprocentowania itd.

Sarkozym na obiadek i w sumie nic nie ustalili.

rozumiem mieli zadzwonić do ciebie i poinformować :) he he
reakcja rynku, nie twoje wyimaginowane problemy w dodatku rozdmuchane w strachliwej główce .

na koniec:) zobaczysz jak książkowo cie wydymają,.. naiwniaku .
synonim / 2012-01-26 20:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to jest kryzys zaufania do polityków nie gospodarek,... tylko nie kombinuj z ankietami, które rynek w jakiej mierze olewa, bo gospodarki mają się dobrze poza krajami peryferyjnymi nie liczącymi się w globalnej rozgrywce


znów wypisujesz te same androny o "ankietach", aż szkoda gadać

zobacz sobie gdzie jest PKB i przemysł w Europie a gdzie był rok temu, Niemcy i Francja już na krawędzi recesji, Angole też już wchodzą w recesję, zobacz sobie jaki jest trend we wskaźnikach gospodarczych a nie onanizujesz się wiecznie indeksami giełdowymi manipulowanymi przez spekulantów na tragicznie małych obrotach

Nie musi być końca świata w strefie euro, wystarczy, że recesja jest już nie do zatrzymania a to oznacza bessę


w cenach, co pokazały dzisiejsze Włoskie 10-cio latki.


10-latki włoskie są na poziomach nie do obsługi w dłuższym okresie czasu. Tam się niewiele zmieniło - twardo trzymają się powyżej 6%


szukasz jakiś analogi ?? he he
na pewno nie znajdziesz, inne czasy, oprocentowania itd.


co to za bzdury???

w kilka sesji spadliśmy z 2900 na 2000 więc jeśli coś ci się wydaje teraz niemożliwe to znaczy, że nic się nie nauczyłeś po krachu w sierpniu


rozumiem mieli zadzwonić do ciebie i poinformować :) he he
reakcja rynku, nie twoje wyimaginowane problemy w dodatku rozdmuchane w strachliwej główce


ale androny

jaka reakcja rynku? w 2007 roku mieli ratować świat przed kryzysem subprime i tez była pod to zrobiona krótka hossa, nawet przebili szczyty z 2007. I co z tego zostało? Nic. A ty naiwniaku tak samo jak wtedy wielu leszczy myślisz, że już nie spadnie, bo krótkoterminowi spekulanci będą specjalnie dla ciebie trzymać indeksy w tak niepewnej sytuacji gospodarczej


na koniec:) zobaczysz jak książkowo cie wydymają,.. naiwniaku


na razie to ty zostałeś wydymany w sierpniu i wciąż nie odrobiłeś strat a zwyżka dobiega końca bo nie ma już pod co rosnąć - koniec roku, Mikołaje, efekty stycznia, wyniki kwartalne - to wszystko już mija
dr_dreyfus / 2012-01-26 20:41 / Tysiącznik na forum

w kilka sesji spadliśmy z 2900 na 2000

22 tygodnie, tyle trwał spadek do 2000, policz zagubiony manipulancie .

znów wypisujesz te same androny o "ankietach", aż szkoda gadać


wiem, co na nie wpływa ignorancie, zastanowiłeś się kiedyś co to jest wpływanie na psychikę poprzez ciągłe zapodawanie we wszystkich mediach krachu?
...chyba jesteś ślepy i głuchy.

zajeżdżasz jakimiś subprime jak jesteśmy w korekcie wzrostów 2009-10 i nasz grajdoł prędzej czy później dołączy do liderów kreujących trend, o AT, Eliocie nie wspomnę, TY bierzesz się za przeszłość, szukasz analogi nie znając albo olewając narzędzia do tego stworzone tylko coś w tej główce wymyślasz i podstawiasz teorie zgodne z twoim postrzeganiem świata.

krótkoterminowi spekulanci

siedzą na 'S" jestem tego pewien jak twojej porażki na put.

ps.

już miało jobnac w styczniu:) he he
synonim / 2012-01-26 21:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

22 tygodnie, tyle trwał spadek do 2000, policz zagubiony manipulancie


sam sobie policz - w czerwcu byliśmy na 2900 a w sierpniu już na 2100

więc jakie "22 tygodnie" i kto tu nie umie liczyć?


krachu?
...chyba jesteś ślepy i głuchy


co mi ciągle pitolisz o krachu??? ja patrzę na realną gospodarkę, która idzie w recesję i jak pisałem - nie potrzeba krachu do bessy


zajeżdżasz jakimiś subprime jak jesteśmy w korekcie wzrostów 2009-10 i nasz grajdoł prędzej czy później dołączy do liderów kreujących trend


Kto ci takich bajeczek naopowiadał?

Czemu nie dołączyliśmy do USA już w październiku i stoimy w miejscu 4 miesiąc? Bo nie ma żadnej hossy

Pokaż mi hossę, w której oni rośli od 4 miesięcy a my staliśmy w miejscu

Nie było takiej hossy więc nie jesteśmy w żadnej korekcie tylko w bessie


o AT, Eliocie nie wspomnę,


Twoja AT to widzi prowzrostowe świczki od 2900, że o nonsensach jakie wypisywałeś jak EUR/USD był na 1,39 nie wspomnę

A jeśli już jesteśmy przy AT to ona mówi, że wzrost niepotwierdzony obrotem jest niewiarygodny a w USA obecna "hossa" odbywa się na najniższych obrotach od 10 lat - to tyle w kwestii AT


TY bierzesz się za przeszłość, szukasz analogi nie znając albo olewając narzędzia do tego stworzone tylko coś w tej główce wymyślasz i podstawiasz teorie zgodne z twoim postrzeganiem świata


giełda zachowuje się w sposób powtarzalny na przestrzeni długiego czasu a kto wykorzystuje tę wiedzę opiera się na bezcennym doświadczeniu

widziałem wiele takich rajdów jak ten w bessie i mnie to nie rusza, zawsze w końcu liczyła się gospodarka i ona pokazywała kierunek a teraz pokazuje, że to nie żadna hossa

ty doświadczenia nie masz, ignorujesz taką wiedzę i jedyne co masz to chciejstwo oparte na chorobie na hossę. Niesamowicie "profesjonalna" postawa. Wole moje doświadczenie, które nigdy mnie nie zawiodło


siedzą na 'S" jestem tego pewien jak twojej porażki na put


Ciągle jakieś bzdury wypisujesz - zlecenia krótkiej sprzedaży w USA są najmniejsze od 10 miesięcy

http://www.businessweek.com/news/2012-01-17/s-p-500-rally-may-stall-as-bears-disappear-technical-analysis.html

Opowiadasz więc takie sobie bajeczki o "bańkach put", które istnieją jedynie w twej wyobraźni


już miało jobnac w styczniu:) he he


pisałem styczeń/luty, nikt nie jest w stanie przewidywać dokładnego terminu takich rzeczy
dr_dreyfus / 2012-01-26 21:28 / Tysiącznik na forum

w czerwcu byliśmy na 2900 a w sierpniu już na 2100

najwyższy punkt był początek kwietniu, najniższy koniec września,... 22 tygodnie :)
realną gospodarkę, która idzie w recesję

wychodzi z recesji, co nawet pokazują rosnące PIM, w usługach już powyżej 50 pkt.
Pokaż mi hossę, w której oni rośli od 4 miesięcy a my staliśmy w miejscu

coś się znowu przykleił do jankesów, przecież problemy z zaufaniem do polityków dotknęły Europe, kapitał nasz krajowy od kilku tygodni wchodzi w maluchy i teraz czas na dwudziestkę zasilana z Londynu, stany tylko wyznaczyły kierunek i zlecenia w Londynie.
ty doświadczenia nie masz, ignorujesz taką wiedzę i jedyne co masz to chciejstwo oparte na chorobie na hossę

nie będę tego komentował rynek to oceni omnibusie z doświadczeniem,... korvva drugi Long co pozjadał rozumy tylko jeszcze nie żebra o SMS-a
zlecenia krótkiej sprzedaży w USA są najmniejsze od 10 miesięcy

tyle długich co krótkich, naucz się tego na pamięć,.. 'L' inwestor,'S' spekulanci i kto tu pisze bzdury .

do rolowania[marzec] będziesz juz historia
synonim / 2012-01-26 21:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

najwyższy punkt był początek kwietniu


zaczyna się klasyczne odwracanie kota ogonem -
pisałem po prostu o 2900 a nie o jakimś "najwyższym punkcie" z kwietnia

a w czerwcu byliśmy jeszcze na 2900


wychodzi z recesji, co nawet pokazują rosnące PIM, w usługach już powyżej 50 pkt


przed chwilą lekceważąco pisałeś o PMI jako o "ankietach" a teraz nagle ci pokazują koniec recesji, manipulancie

PMI są poniżej 50 a póki tak jest gospodarki kurczą się - nie ma takiego czegoś jak wzrost gospodarczy poniżej 50. Wszystko poniżej 50 jest kurczeniem się


coś się znowu przykleił do jankesów


przecież to twój jedyny argument na "hossę", od miesięcy - co zresztą widać niżej
stany tylko wyznaczyły kierunek


w Europie i u nas bessa jest ewidentna


kapitał nasz krajowy od kilku tygodni wchodzi w maluchy


swig80 jest 30% od szczytów z wiosny i w styczniu przebił już dołki z sierpnia/września więc teraz jest tam małe korekcyjne odbicie, normalka

indeks cenowy szerokiego rynku stoi w miejscu, pojedyncze zagrywki w ramach efektu stycznia nie są żadną trwałą zmianą. zawsze w styczniu tak jest - ale czemu masz to wiedzieć, skoro zlewasz doświadczenia z przeszłości na rzecz czystego chciejstwa hossy


tyle długich co krótkich, naucz się tego na pamięć,.. 'L' inwestor,'S' spekulanci i kto tu pisze bzdury


Ty, bo nawet nie rozumiesz, że ja piszę o zleceniach a nie już zawartych transakcjach

No i ciekawe skąd wziąłeś sobie tego inwestora na L - kolejna bajeczka wyssana z palca


do rolowania[marzec] będziesz juz historia


zachowam sobie na pamiątkę i zobaczymy czy zdążę to zacytować jak już niedługo będziemy robić nowe dołki, bo pewnie już cię tu wtedy nie będzie
dr_dreyfus / 2012-01-26 22:46 / Tysiącznik na forum

zaczyna się klasyczne odwracanie kota ogonem -

staram się być solidny w wyliczeniach, równie dobrze można przyjąć spadek od nieszczęśliwego spekulacyjnego pociągnięcia w sierpniu,.. zapytam a dlaczego nie ?
przed chwilą lekceważąco pisałeś o PMI jako o "ankietach" a teraz nagle ci pokazują koniec recesji, manipulancie

pod ciebie to zapodałem bo ty tylko w to wierzysz nie inne odczyty jak ifo, zamówienia na środki trwałe, rentowność oczywiście nie peryferyjnych tylko wiemy jakich.

w Europie i u nas bessa jest ewidentna

po jednym pociągnięciu i braku sił nakreślenia drugiego wyraźnego dołka, zwykła korekta i tyle:)
indeks cenowy szerokiego rynku stoi w miejscu,

AD LINE tez stoi a nawet spada od kilku lat i co z tego,.. widocznie jest jeszcze tanio trzeba siorbać póki nie za późno
swig80

fundy kupują co jest bezsprzeczne na leszczy przyjdzie czas.
że ja piszę o zleceniach a nie już zawartych transakcjach

wytłumacz prognostycznie co to ma za znaczenie jak uważasz, że ja nie rozumie tego tematu.

zachowaj :)
synonim / 2012-01-26 23:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

równie dobrze można przyjąć spadek od nieszczęśliwego spekulacyjnego pociągnięcia w sierpniu,.. zapytam a dlaczego nie


ja mówię o spadku od 2900 bo to pokazuje skalę


bo ty tylko w to wierzysz nie inne odczyty jak ifo


ja tylko w to wierzę - chyba zdziczałeś :)))


zamówienia na środki trwałe, rentowność oczywiście nie peryferyjnych tylko wiemy jakich


to nie są dane recesyjne lub nierecesyjne, masz pojęcie o ekonomii jak mrówka o astronomii


po jednym pociągnięciu i braku sił nakreślenia drugiego wyraźnego dołka,


a potem będziesz pisał o 3 i 4 dołku?

zwykła korekta i tyle:)


Korekta trwająca już 9 miesięcy - taka typowa korekta w hossie z recesją na przedzie :))


AD LINE tez stoi a nawet spada od kilku lat i co z tego


to z tego, że od 2007 trwa bessa


widocznie jest jeszcze tanio trzeba siorbać póki nie za późno


już raz siorbałeś a potem wywalałeś po krachu w sierpniu, teraz też będziesz wywalał w następnym dołku?


fundy kupują co jest bezsprzeczne na leszczy przyjdzie czas


w fundach trwa odpływ od zeszłego roku więc za co kupują?


ja nie rozumie tego tematu


to widać
synonim / 2012-01-26 20:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w cenach


i taka gadka od 2900 :))))
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2012-01-26 20:05
bełkot
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2012-01-26 19:34
nic tylko przyklasnąć - pełna zgoda synonimie. 1800 pewne
synonim / 2012-01-26 20:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

1800 pewne


Tłumek jednym chórem z analami mówi już o tym, że akcje dadzą zarobić w tym roku, że jest dużo "okazji", że jest tanio itd

Taki optymizm nigdy nie występuje na dnie bessy
dr_dreyfus / 2012-01-26 20:52 / Tysiącznik na forum

na dnie bessy

nie było bessy, to wymysł zestrachanych anali z cnbc i leszczy z regułką -20% i niczym więcej.
synonim / 2012-01-26 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

regułką -20%


no ja wiem - teraz świat już obowiązuje definicja bessy wedle dryfussa: musi spaść poniżej sierpniowych dołków :))

wedle tej definicji gdybyśmy więc spadli w sierpniu od razu z 2900 do 1500 to i tak nie było by bessy, bo musiałoby potem jeszcze spaść poniżej 1500 :)))

widzisz teraz jak bezmyślnie pjerdolisz????
Rozek / 89.73.102.* / 2012-01-26 18:09
Kasa z nieoplacalnych lokat leci na gielde i fundusze.
tłumacz1 / 194.1.201.* / 2012-01-26 17:33
jest tak dobrze że musimy trzymac niskie stopy do konca 2014r i obnizamy 2 raz z rzędu prognozę wzrostu PKB o 0,2% pp, a w razie gdyby bylo jeszcze lepiej to dodrukujemu $$$- Benek z FEDu
ben ben ben / 91.150.178.* / 2012-01-26 17:51
tak będziemy trzymać stopy dopóki nasi pożyczkodawcy nie stracą realnie z 50% na dolcach pożyczonych od nas, jak nie stracą do 2014 to utrzymamy stopy niskie do 2016
a co będzie dalej to każdy może sobie dośpiewać
zuberek / 93.154.254.* / 2012-01-26 17:05
szwajcaria nastepny trup w szafie?
dertek / 212.87.229.* / 2012-01-26 17:07
zuberek - masz jakiegoś linka pod tą informację?
z góry dzięki
zuberek / 93.154.254.* / 2012-01-26 17:23
zobacz wykres
dr_dreyfus / 2012-01-26 17:23 / Tysiącznik na forum
Dertek, zrób sobie na 200 tyg. SMA, DMA [W20]kanał to zobaczysz co myślę :)
fuksiasz / 2012-01-26 17:03 / Bywalec forum
zrobili atmosfere by obuć leszczy w akcje
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy