Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Czy byki zdecydują się na atak?

GPW: Czy byki zdecydują się na atak?

Money.pl / 2010-09-29 07:45
Komentarze do wiadomości: GPW: Czy byki zdecydują się na atak?.
Wyświetlaj:
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 15:30
trakcja dziś najdroższa od 2 lat
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 15:46
nie kupuję arki w czasie krachu to i sucho mam
Pozdrawiam. / 123.125.156.* / 2010-09-29 13:14
Witam !
Zakonczylem miesiac na GPW ,czekaja inne zajecia,dlatego wstawilem tutaj

http://forummoney.fotosik.pl/

aktualny stan moich obrotow (na tej platformie) we wrzesniu.
Wstawilem tez fragment rrozliczen,na ktorym widac zwrot prowizji za D.T. za dzien 21 wrzesnia.Pod tym obrazkiem dopisalem krotki komentarz na temat day tradingu ( jest w pieciu kawalkach,bo daja na raz malo miejsca)
Wstawilem to wszystko,poniewaz widze,ze jednak ludzie to ogladaja.
Po kliknieciu po prawej stronie na "forummoney" pokaza sie wszystkie strony na raz .
Wstawki beda do piatku,w piatek podam tutaj nazwe konta na fotosik.pl i haslo do niego.Kazdy bedzie mogl sobie tam wstawic,co zechce bez rejestracji i podyskutowac,jesli zechce.
Pozdrawiam / 123.125.156.* / 2010-09-29 13:40
W czasie gdy tu pisalem,weszlo jeszcze 100 PKO (po 43,71 zl) wiec dolozylem stan aktualny.
Przypominam,ze pierwotna dywidenda dla PKO miala wynosic 1,90 zl.Poniewaz jednak BZ WBK nie zostal kupiony,sytuacja sie zmienila i teraz wyniesie ok. 5 % ,czyli ok. 2,40 zl.
dzien ustalenia praw to 23 pazdziernika a dzien wyplaty to 12 grudnia plus ewentualny poslizg do 8-u dni,zaleznie od ostatecznej decyzji kto kupuje BZ WBK>
Odpowiadajac na pytanie EBY ,napisalem przeciez,ze to jest dla tych,ktorzy tam zajrzeli.Widocznie dla nich to jest interesujace.
http://forummoney.fotosik.pl/

-
Blazej_ / 2010-09-29 16:00 / Tysiącznik na forum
Po raz kolejny chcesz pokazać, że masz duże obroty czy o co ci chodzi? Wśród inwestorów (są tu tacy jeszcze) liczy się ile procent zarobiłeś... Obrotem nie zrobisz na nikim wrażenia a dlaczego? Bo wystarczy mieć jakieś 50tys i zrobić tym 10 transakcji, żeby mieć pół banieczki obrotu.
Pozdrawiam / 211.138.124.* / 2010-09-29 19:45
Tu masz odpowiedz ,reszte sam wywnioskuj.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20e44e08e5194dc4.html
i na tym koniec,mam inna prace w pazdzierniku.
dziekuje wszystkim z awizyte na fotosiku,nie spodziewalem sie,ze jest tutaj az tyle ukrytych,czytajacych osob.Gdybym to wiedzial wczesniej,pisalbym tu dalej wlasnie dla nich.Ale moze w grudniu.
eby / 2010-09-29 13:34 / Tysiącznik na forum
aktualny stan moich obrotow (na tej platformie) we wrzesniu.

I co w związku z tym ??
EDiS / 2010-09-29 12:48 / Tysiącznik na forum
Mamy do czynienia z ciekawym zjawiskiem: rząd podnosi podatki i przyznaje się do olbrzymiego, największego w historii zadłużenia państwa,a poparcie społeczne dla PO wg róznych Instytutów Opinii Zaszarganej rośnie. Czy to już jest socjalizm, czy będzie jeszcze gorzej?
amator1122 / 2010-09-29 13:01 / Tysiącznik na forum)
czy rząd zaciągnął kredyt na budowę ronda w moim mieście na pewno nie tylko zaciągnęło miasto (władze i rada wybrane przeze mnie ) i jest w stanie, w krótkim czasie spłacić tą inwestycje bo miasta i gminy też mają wpływy z dzierżawy, podatków, sprzedaży nieruchomości itd. i ja jako mieszkaniec tego miasta mam teraz bezpieczną i krótszą drogę ot cała filozofia, tak prosta i oczywista a do EDis nie dociera

EDis moje rondo to dług państwa i nad czym ty płaczesz.
amator1122 / 2010-09-29 13:04 / Tysiącznik na forum)
dodam... takich miast i gmin jest tysiące bo też chcą korzystać z unijnej kasy :))
yuio / 83.23.31.* / 2010-09-29 13:36
Dawno już wszystko wyjaśniono i wyczerpano, a nagle znowu jesteśmy w punkcie wyjścia jak gdyby nigdy nic. I znowu po raz któryś widzimy premiera zapowiadającego, że będą reformy i autostrady, i jego klakę radującą się, że będą reformy i autostrady, i wiadomo, że za rok jako przełomowy news zostanie znowu ogłoszone: będą autostrady, właśnie podpisano kontrakt na budowę odcinka Pyrzów – Strykowice czy odwrotnie. Pętla czasu. Bez science fiction tego nie ugryziesz.
amator1122 / 2010-09-29 14:15 / Tysiącznik na forum)

Dawno już wszystko wyjaśniono i wyczerpano

to dlaczego jak mantry wracacie do tego tematu (dług).
eby / 2010-09-29 11:28 / Tysiącznik na forum
Postawią premiera przed sądem. Za kryzys

Po raz pierwszy w historii Islandii przed Sądem Najwyższym stanie były premier kraju. Parlamentarzyści obarczają go odpowiedzialnością za doprowadzenie Islandii do kryzysu finansowego w roku 2008.

Decyzje o postawieniu byłego premiera 59 - letniego Geir Haarde przed sądem, podjął minimalną większością, 33 do 30 głosów, parlament islandzki Alltinget.

Początkowo na wniosek komisji badającej odpowiedzialność za kryzys, razem z byłym premierem miało odpowiadać również troje ministrów jego rządu. Kierowali oni resortami gospodarki, finansów oraz spraw zagranicznych. Jednak parlamentarzyści zdecydowali w głosowaniu, by nie stawiać tych trzech osób przed sadem.

I tak powinno być , jeśli ktoś jest np. magazynierem ma manko to odpowiada za to , władze wyższe też powinny brać odpowiedzialność za swoje poczynania
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:00 / Tysiącznik na forum
Brawo dla Islandii!
Mam nadzieję, że w innych krajach równiez rozliczą polityków.
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:01 / Tysiącznik na forum
Głosowanie do parlamentu powinno być jawne, tak aby wyborców głosujących na partię, która zrujnowała kraj, mozna było postawić przed sądem za współudział.
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 11:36
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
larairek / 2010-09-29 13:20
Na szczęście głupota nie boli. Nie to nie głupota to skrajny DEBILIZM - ale też nie boli.
amator1122 / 2010-09-29 12:10 / Tysiącznik na forum)
a ty co- wściekły byk ,wyluzuj czy Polska leży hooj wi gdzie czy słowo globalizacja jest ci obce i wszystkie konsekwencje wiążące się z tym słowem zastanów się teraz nad tym co na pisałeś. :)
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 15:05
amatorze drogi ja tego tuskoszuje to w szczególności z przyczyn osobistych był zlikwidował, bo razem ze śp preziem kombinowali, kombinowali i na przełomie roku tak wykombinowali, że miało być dla polskiego skarbu państwa lepiej, a wyszło jak zwykle... w dodatku nie dość że nie polepszyli, to jeszcze ZASZKODZILI MOIM INTERESOM i interesom ok 4..5tyś pracowników pewnej branży..
amator1122 / 2010-09-29 15:28 / Tysiącznik na forum)
stocznia nie ma bata ,...już to dzisiaj pisałem NIE OCZEKUJ OD KAPITALIZMU WSPÓŁCZUCIA.
E-mil-ka / 62.93.44.* / 2010-09-29 12:14
Globalizacja, globalizacją, a kto tak zadłuża mie, ciebie, a na dodatek,
nasze prawnuki już. Zobacz sobie na:
http://www.zegardlugu.pl/
amator1122 / 2010-09-29 12:29 / Tysiącznik na forum)
na dług państwa składają sie kredyty miast, gmin , powiatów itp.,żeby uzyskać unijną kase trzeba mieć wkład własny żeby później unia to rozliczyła i ok. 75% kosztów inwestycji zwróciła

każde dziecko to wie że inwestowanie w infrastrukturę tj.drogi , chodniki , rurociągi, gaz oczyszczalnie ,rewitalizacje majątku miast (rynki,starówki) orliki itd. jest najbardziej rentowną inwestycją.

widz z długiem polega na tym aby nie przekroczył znanych tylko przez ekonomistów granic
a jak wiesz ekonomia to nie matma tylko nauka społeczna to jednym słowem nikt nie wie gdzie jest ta bezpieczna granica .
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:04 / Tysiącznik na forum
No tak. UE daje nam 75% kasy, za którą kupujemy ich drogie towary i usługi, bo inne nie spełniają ich norm, aby dali te 75% musimy się zadłużyć w ich bankach aż wpadniemy w spiralę zadłuzenia i w efekcie zapłacimy za to więcej niż to co nam "dali".
amator1122 / 2010-09-29 20:40 / Tysiącznik na forum)
a ty jak zwykle pjiordolisz ,może biorą kredyty w pkobp o jakich towarach mówisz znowu zjadłeś wszystkie rozumy i myślisz ,że w moim mieście siedzą durnie i nie wiedza jak prowadzić, stymulować rozwój miasta .

masz wykształcenie a zachowujesz się jak osioł , jak nie wklejki to głupie komentarze tylko po to aby zaistnieć i kogoś wkoorrwic.
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:48 / Tysiącznik na forum
Unijne miliardy wydawane w Polsce służą także Niemcom i innym krajom starej Unii. Z każdego euro przekazanego do Polski przez niemieckich podatników do Niemiec wraca 85 eurocentów

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8424622,Z_kazdego_przekazanego_nam_euro_Niemcy_odzyskuja_85.html

A ty jesteś kolesiem popapranych i agitujesz tu za nimi.
amator1122 / 2010-09-29 20:59 / Tysiącznik na forum)
p****** czytaj sobie wyborczą może napiszą, że nie z twojej kieszeni.

A ty jesteś kolesiem popapranych i agitujesz tu za nimi.

jestem polakiem i żyje w tym kraju .
E-mil-ka / 62.93.44.* / 2010-09-29 13:53
Misiu Puszysty przy pieniądzu fiducjarny to o czym piszesz, to prosta droga do piekła kryzysu większego niż w USA w 1929-1933.
Poczytaj sobie ekonomistów austriaków a spadną Ci klapki z oczu!
amator1122 / 2010-09-29 17:02 / Tysiącznik na forum)

pieniądzu fiducjarny

a co nasz NBP drukuje pieniądze na stymulacje tak samo jak Stany ,... nic o tym nie słyszałem

normalne straszenie dzieci- pitolenie :)
amator1122 / 2010-09-29 14:10 / Tysiącznik na forum)
co mają dupki z Austrii do naszej ekonomi ,naród co wychował Hitlera obecnie nie znaczący nic ani gospodarczo ani politycznie może tylko nam jodlować do piwka-misiu puszysty

ps.

poszukaj lepszych , może w Zimbabwe
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:07 / Tysiącznik na forum
Austriacki Raiffiesen bank przy pomocy opcji zniszczył wiele polskich przedsiębiorstw.
E-mil-ka / 62.93.44.* / 2010-09-29 14:44
To samo Misiu Puszysty, co powszechne prawo ciążenia.
Widzę, że z ignorantem mam do czynienia, który nigdy nie słyszał
o von Mises'ie czy von Hayek'u. Zwyczajnie po ludzku mi Ciebie żal.
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 14:58
Przykimałem sobie od południa do 14:40 a wy się tu kłócicie be ze mnie o jakiegoś tam rudego żyda :D
amator1122 / 2010-09-29 14:54 / Tysiącznik na forum)
dla ciebie to autorytety a dla mnie nie są autorytetami jeszcze wypowiadającymi się o gospodarce Polski nie znając uwarunkowań, mentalności od środka .

ciekawe gdzie byli " te autorytety" w 2007 na górce hossy , co dobrego w dziedzinie ekonomi zrobili w tamtym czasie.

takich padalców co dzisiaj szukają poklasku i splendoru po świecie dużo pełza nawet tu na forum niektórzy mianują się guru :)
E-mil-ka / 62.93.44.* / 2010-09-29 15:03
Misiu Puszysty ręce opadają po tym co napisałeś.
Tak się skompromitować.
ŻAL!!!
amator1122 / 2010-09-29 15:08 / Tysiącznik na forum)

Tak się skompromitować.

nic ciekawego i merytorycznego nie napisałeś coś popitoliłes hooj wie o kim a na koniec coś o rączkach tym niemniej powodzenia w inwestowaniu.:))
E-mil-ka / 62.93.44.* / 2010-09-29 15:05
Gospodarka albo jest wolna albo etatystyczna.
Nasza jest etatystyczna, a co za tym idzie z pewnością
czeka ją krach. BACH!!!
amator1122 / 2010-09-29 15:17 / Tysiącznik na forum)
a co robi Grad ,zmniejsza udział państwa w gospodarce i robi to nadzwyczaj szybko i sprawnie i moim zdaniem powinien jeszcze szybciej pozbyć się tego kamienia co ciąży i jest w czasie kryzysu bezwładny ,wolna gospodarka to prywatna i z tym się zgadzam:))
eby / 2010-09-29 11:23 / Tysiącznik na forum
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/masz;dzieci;przez;wyzsze;podatki;stracisz;najwiecej,75,0,683083.html

Nasz rząd się miota coraz bardziej, obiecanki cacanki .... a jest i będzie gorzej
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:08 / Tysiącznik na forum
Sama prawda.
Pamiętaj o tym przy wyborach!
amator1122 / 2010-09-29 11:44 / Tysiącznik na forum)

obiecanki cacanki

a czy ty wierzysz-łąś w jakieś obiecanki , ekonomia to nie etyka
.
a jest i będzie gorzej

komu gorzej temu gorzej , uważam ,że wcale nie jest gorzej chociaż mogło by być jeszcze lepiej,...nie oczekuj od kapitalizmu współczucia .

homo sowietikus jest na wyginięciu to nie licz na obiecanki tylko weź się do roboty
Blazej_ / 2010-09-29 11:51 / Tysiącznik na forum
czyli głosujesz na kogoś pomimo tego że jawnie cię dyma?
amator1122 / 2010-09-29 12:00 / Tysiącznik na forum)
bzdury piszesz o jakimś dymaniu mam zaufanie do tego rządu .

takim komentarzem podważasz największe autorytety z dziedziny ekonomi ale twoja sprawa jak odbierasz rzeczywistość i na kogo głosujesz.
Blazej_ / 2010-09-29 15:50 / Tysiącznik na forum
Mówisz, żeby nie wierzyć w obiecanki a drugim zdaniu ufasz rządowi, który obiecywał wiele spraw a nic nie zrobił? to jest właśnie dymanie.

Swoją drogą co to jest "zaufanie" do rządu? To jest wtedy kiedy rząd mówi, że dług nie jest duży podczas gdy jest i wierzy się właśnie rządowi czy co?
amator1122 / 2010-09-29 18:57 / Tysiącznik na forum)
dług to jest moje rondo i nie tylko to, również wiele rzeczy co ułatwiają mi życie.
ciekawe ,że tak drążysz temat długu a nie wspominasz nic o zobowiązaniach państwa wobec obywateli tj.wszelkie świadczenia pieniężne (emerytury) które są ujęte w tym długu.
..czy któryś z poprzednich rządów ruszył temat reformy systemu -NIE
obecny dopiero coś robi w tym temacie tylko od razu rusza lawina Sniadków Kaczorów Pawlaków co wcześniej nic nie zrobili do krytyki i politycznej chucpy .
pisałem niżej o uwarunkowaniach to teraz wymienię chociaż jedno, które dało by ogromne wpływy do budżetu tj opodatkować kler i ich nieruchomości notabene nabyte w wielu przypadkach nielegalnie ( tak jest w normalnych rozwiniętych krajach) tylko że na razie to jest z różnych względów niemożliwe ,... na pewno wiesz to nie rozwijam tematu.

uważam ,że dług na dzisiaj to medialny temat ,który ciągną PIS-ory i próby kompromitacji obecnego rządu do którego mam zaufanie bo nie pompował w najgorszym czasie forsy w system tak jak chciał to Kaczor bo gdyby to zrobił już byłoby pozamiatane.:)
eby / 2010-09-29 11:47 / Tysiącznik na forum
Ja na niego nie głosowałam nigdy, ale jakoś mi to nie poprawia humoru, ale chociaż ponarzekać sobie mogę :)
amator1122 / 2010-09-29 11:51 / Tysiącznik na forum)
dziewczyno kupiłaś sobie nowiutkiego kompa do narzekania???..daj spokój i otwórz oczy ile dobrych rzeczy się w Polsce dzieje:)
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:10 / Tysiącznik na forum
Ale to nie zasługa tego rządu. Gdyby rząd był lepszy to by się działo jeszcze więcej.
amator1122 / 2010-09-29 20:55 / Tysiącznik na forum)
dupku większość wybrała ten rząd i nie tobie go oceniać bo na niego nie głosowałeś
ojca dyrektora zasługa i twoja
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 21:25 / Tysiącznik na forum
A i jeszcze jedno. Głosowałem na tych oszustów i własnie dlatego jestem na nich wkurzony. Obiecali zbudować autostrady a zbudowali fotoradary. Pamiętam jak ten oszust w debacie mówił, że Kaczyński tylko fotoradary stawia bo sam prawa jazdy nie ma.

Pamiętam jak obiecywał, że będzie nam się zyło lepiej... szkada tylko, że "Nam" to znaczy jemu i jego kolesiom. mi jakoś lepiej się nie żyje. Oczywiście to jest głównie przez kryzys w UK i Irlandii, który zmniejszył emigrację do tych krajów która zapewniała spadek bezrobocia w Polsce a więc i podwyżki pensji. Nic od maja Niemcy otworzą rynek to znowu bezrobocie u nas spadnie.
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 21:16 / Tysiącznik na forum
Nie głosowałem na ten rząd ale rzyje w kraju, którym rządzi i płacę podatki, które ten rząd rozdysponowuję i będę spłacał długi, które ten rząd zaciągnie... no chyba, że wyemigruję a wówczas przestanie mnie obchodzić kto tu rządzi.
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 21:17 / Tysiącznik na forum
A szefa radyja co ma ryja to należałoby potraktować jak Chiny dalajlamę.
Mamy XXI wiek a nie średniowiecze i czas skończyć z zabobonami.
eby / 2010-09-29 12:06 / Tysiącznik na forum
No dobrze , może masz i rację , ale podaj kilka przykładów tych dobrych rzeczy i to nie jest złośliwe, pozdrawiam :))
amator1122 / 2010-09-29 12:16 / Tysiącznik na forum)
jak tego nie widzisz ? wzrost konsumpcji to mało , zobacz ile domów się buduje i remontuje jak wioski się zmieniają ile lokalnych dróg za Schetynówki jest remontowanych ITD..
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 20:13 / Tysiącznik na forum
Wzrost konsumpcji jest dzięki temu, że wielu Polaków wyemigrowało i przysyła rodziną pieniadze. Za 2000PLN brutto to się zbyt wiele konsumowac nie da, a większość Polaków zarabia mniej, a gdzyby nie emigracja to by zarabiali jeszcze niej.

Premierem, który zrobił najwięcej dobrego dla Polaków jest Tony Blair.

W Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy pustych mieszkań, na które Polaków nie stać. Drogi budują cwaniacy zarabiając na kradzieży kruszywa i podsypywaniu toksycznych odpadów.
szymon / 2010-09-29 11:21 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc,
signal iduna niezle wtopila... najpierw select tours, teraz orbis travel...
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 11:03
Co się tam w tym PGE dzieje, że tak od wczoraj jadą w duł... prezesowie pękły portki w kroku czy co do chu.. eee do cholery jasnej :/
Longterm / 2010-09-29 10:21 / Mostek Zwyciężymy!
wiem że teraz giełda to syf - raz w górę raz dół - żygać się chce prawda? ale zapewniam was że przyjdzie taki czas że giełda będzie źródłem wielkiego szczęścia i bogactwa dla nas wszystkich. będziemy chcieli wtedy aby sesja trwała całą dobę:) zapraszam już teraz podczas złych czasów bo teraz już tylko te dobre mogą być przed nami

http://longterm.bblog.pl/
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 11:36

zapraszam już teraz
podczas złych czasów bo teraz już tylko te dobre mogą być przed nami


szkoda, że sobie to uświadomiłeś dopiero na 2600 a nie w maju jak było 2200 i mówiłem ci, żeby kupować bo tanio jest, to nawijałeś tylko o 20 latach bessy jak na nikkei

no ale dobre i to, lepiej się ocknąć na 2600 niż na 3000

tylko znów nie ogłoś 20 lat bessy jak zjedziemy na 2300 tej jesieni (niewykluczone, że tak będzie)
iiihhhaaaa jankrut to matoł / 77.253.43.* / 2010-09-29 12:08

szkoda, że sobie to uświadomiłeś dopiero na 2600 a nie w maju jak było 2200 i mówiłem ci, żeby kupować bo tanio jest


koorwa ale masz tupet! jeszcze w lipcu 2009 wieszczyłeś kolejny krach na giełdach a teraz nam wmawiasz ze juz w maju namawiałeś do zakupów????? zakłamany bankrut!!!

2009-07-08 13:20:17 | 83.19.129.* | janlew nielogo
Ski zostały już wzięte na 2040 kiedy bezczelnie żyłowano indeks do góry przy wszystkich wyraźnie spadających wkoło. Tak samo jak to zrobiono z wyskokiem do 1920 w styczniu, kiedy też identycznie wyciągnięto rynek przy wszystkich spadających w
okolicy.

2009-07-16 12:51:51 | 83.19.129.* | janlew nielogo
Powinni zrobić wszystkie prognozy jak leci np. -200 USD na akcję. Wtedy każdy, nawet najgorszy wynik byłby powodem do wzrostów, gdyż byłby lepszy niż prognoza :)
Doprowadzą do nadmuchania kolejnej bańki i kolejnego krachu na giełdach
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 12:30

koorwa ale masz tupet! jeszcze w lipcu 2009 wieszczyłeś kolejny krach na giełdach


gdzie? popatrzmy co tam wywlokłeś kretynku


2009-07-08 13:20:17 | 83.19.129.* | janlew nielogo
Ski zostały już wzięte na 2040 kiedy bezczelnie żyłowano indeks do góry przy
wszystkich wyraźnie spadających wkoło. Tak samo jak to zrobiono z wyskokiem do 1920
w styczniu, kiedy też identycznie wyciągnięto rynek przy wszystkich spadających w
okolicy


ani słowa tu o krachu (dośpiewałeś to sobie) a "ski wzięte" oznacza tylko tyle, że ski wzięte. teraz też ludzie biorą s-ki i zarabiają na korektach.


Powinni zrobić wszystkie prognozy jak leci np. -200 USD na akcję. Wtedy każdy,
nawet najgorszy wynik byłby powodem do wzrostów, gdyż byłby lepszy niż prognoza :)
Doprowadzą do nadmuchania kolejnej bańki i kolejnego krachu na giełdach


doprowadzą nie oznacza, że już doprowadzili. nie rozumiesz co czytasz, to są naprawdę proste zdania

dokonujesz jednej wielkiej nadinterpretacji manipulanciku


teraz nam wmawiasz ze juz w maju namawiałeś do zakupów?????


powtórzmy, bo najwyraźniej do ciebie nie dociera

2010-09-29 11:03:37 | 79.187.36.* | janlew nielogo.
longterm też pisał o zwale cały rok a miał niektóre akcje, tak samo jb w maju pisał o
zwale i też kupował akcje (groclin), tak samo krzych i inni. no ale tego nie
jesteś w stanie już pojąć, że cały rynek to nie poszczegolne akcje
iiihhhaaaa jankrut to matoł / 77.253.43.* / 2010-09-29 12:40

doprowadzą nie oznacza, że już doprowadzili. nie
rozumiesz co czytasz, to są naprawdę proste zdania

doskonale rozumiem i nie wykręcisz sie od swoich łgarstw pajacu i manipulancie.
Niby zalecałeś kupowanie akcji zakładając ze jacys tam oni "doprowadzą do kolejnego krachu na giełdach"???
zaczynasz byc śmieszny kołku - widać gołym okiem ze sam się juz pogubiłeś w tych swoich kłamstwach.

jesteś zwykly forumowy BAJKOPISARZ
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 12:34

jeszcze w lipcu 2009 wieszczyłeś kolejny krach na giełdach a
teraz nam wmawiasz ze juz w maju namawiałeś do zakupów


w lipcu 2009 "pisałem o krachu" a w czerwcu 2009 kupowałem akcje na longterm

2009-06-08 13:43:28 | 83.19.129.* | janlew nielogo
Re: GPW: Kiedy nastąpi odwrót?
Wykorzystałem dziś panikę wyprzedaży na pkobp i promo i
dokupiłem trochę komunisty na
long-term.

bo wciąż tumanie nie rozumiesz, że

2010-09-29 11:03:37 | 79.187.36.* | janlew nielogo.
longterm też pisał o zwale cały rok a miał niektóre akcje, tak samo jb w maju
pisał o zwale i też kupował akcje (groclin), tak samo krzych i inni

czemu się ich o to nie czepiasz?

bo jesteś zwykłym niekonsekwentnym hipokrytą
iiihhhaaaa jankrut to matoł / 77.253.43.* / 2010-09-29 12:43
ale Longterm sie tak do wszystkich nie przypjerdala jak ty.
ty natomiast usilujesz wszytkim narzucac swoj punkt widzenia no i oczywiscie MUSISZ za wszelką cenę udowodnić jaki to jesteś i byłeś nieomylny.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 13:08


ale Longterm sie tak do wszystkich nie przypjerdala jak ty


ale kogo to obchodzi, nie odwracaj kota ogonem od meritum a meritum jest takie, że ktoś kto pisze o krachu może też mieć akcje (jak long), co pokazuje, że zarzucając mi, iż ja pisząc o krachu nie mogłem mieć akcji po prostu pjerdolisz
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 10:40

ale zapewniam was że przyjdzie taki czas że giełda
będzie źródłem wielkiego szczęścia i bogactwa dla nas
wszystkich. będziemy chcieli wtedy aby sesja trwała całą dobę:)
zapraszam już teraz podczas złych czasów bo teraz już tylko te
dobre mogą być przed nami


NORMALNIE JAKBYM JAKIEGOŚ GURU SEKTY USŁYSZAŁ :]
Blazej_ / 2010-09-29 10:49 / Tysiącznik na forum
niestety Longterm myśli, że jest giełdowym guru.
eby / 2010-09-29 10:34 / Tysiącznik na forum
A zawsze tak nie było ?
Blazej_ / 2010-09-29 10:07 / Tysiącznik na forum
ładny mamy obrót :)
Blazej_ / 2010-09-29 10:06 / Tysiącznik na forum
assecopol w okolicy rocznych minimów. Ktoś się intetresuje tą spółką i wie dlaczego tak jest?
Eternit z Azbestu / 2010-09-29 10:21 / Tysiącznik na forum
Przestarzałe technologie mają.
Mieczyslaw / 2010-09-29 10:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/tauron;da;zarobic;inwestorom;jeszcze;nawet;60;procent,92,0,683100.html
nieuk / 2010-09-29 10:04 / Tysiącznik na forum
chyba przeginają

z tym oficjalnym naganianiem...))
Longterm / 2010-09-29 09:50 / Mostek Zwyciężymy!
zapraszam do dyskusji na forum pod wpisami na blogu:

http://longterm.bblog.pl/

piszę tam wiele ciekawych osób o dużym doświadczeniu na giełdzie. no i nie ma...jankruta:)
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-29 10:36
byłem tam parę dni i darowałem sobie

ile można czytać to samo ciągle o podwójnym szcycie na miedzi, o koszach i arbitrażu, którego tam zresztą i tak nie rozumiecie

jak dla mnie nie ma tam nic nowego, oryginalnego
---- / 178.36.166.* / 2010-09-29 09:45
Po ktoś kupuje ORBIS skoro jest bankrutem ?
nieuk / 2010-09-29 09:55 / Tysiącznik na forum
ten nasz nie ma nic wspólnego

z tamtym orbisem travel..)
nieuk / 2010-09-29 09:56 / Tysiącznik na forum
moze to dobry czas by sie w niego zapakowac
Longterm / 2010-09-29 09:41 / Mostek Zwyciężymy!
witam, co weekend podaje moją prognozę dla polskiej i amerykańskiej giełdy. zapraszam na mojego bloga. Oto ostatni wpis:

http://longterm.bblog.pl/
nieuk / 2010-09-29 09:45 / Tysiącznik na forum
ciągle o drugim
dnie w kryzysie piszesz ???
Longterm / 2010-09-29 09:48 / Mostek Zwyciężymy!
nie. powinieneś być na bieżąco to być wiedział:) ale to prawda - cały rok ostrzegałem że giełda nie da zarobić. teraz zmieniłem zdanie i zapraszam do polemiki na forum pod moim wpisem.
nieuk.) / 80.55.243.* / 2010-09-29 09:27
z prosiakiem do

2 zeta czekamy czy wyzej ????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy