Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Czy byki zdecydują się na atak?

GPW: Czy byki zdecydują się na atak?

Money.pl / 2010-09-29 07:45
Komentarze do wiadomości: GPW: Czy byki zdecydują się na atak?.
Wyświetlaj:
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 09:15
Pragnę zwrócić uwagę iż październik zbliża się wielkimi krokami (w piątek) a początki miesiąca, tak jak początki tygodnia, oraz roku (efekt stycznia) skłaniają inwestorów do byczego ataku... żeby się nikt nie zdziwił, jeśli nagle ni z gruszki, ni z pietruszki indeksy wystrzelą w górę... ja się nie zdziwię i w dodatku już dzisiaj prognozuję DODATNIE OTWARCIE W PONIEDZIAŁEK.
kris_s / 2010-09-29 09:30 / Bywalec forum
Z takim optymizmem to jeszcze w tym miesiącu W20 sięgnie rocznego maxa.
PĘDZĄCY BYK / 77.254.175.* / 2010-09-29 09:01

Indeksy w USA wbrew oczekiwaniom zamknął się nad kreską

Oj Panie Marku... wypraszam sobie! Następnym razem proszę tak nie uogólniać, tylko napisać, że było to wbrew PAŃSKIM oczekiwaniom, oraz tej zgrai panikarzy, co to powinni ulice zamiatać, a nie się w inwestowanie zabawiać... ręce im się przy tym trzęsą jakby właśnie bombę rozbrajali :/
Wczoraj tuż przed zawieruchą (rozpętaną dzięki panikarzom) głośno wszem wobec krzyczałem - NIE LĘKAJCIE SIĘ... JUTRO OTWARCIE NA PLUSIE!

Jest na plusie? JEST!
...i po co wam FAJFUSY było tak panikować??? :/
Blazej_ / 2010-09-29 07:45 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry :)
amator1122 / 2010-09-29 08:39 / Tysiącznik na forum)
cześć.

odwrócona RGR na S&P 500 pokazuje swoją siłę, także po 2 dniach chłodzenia wig ,byki nadal mają przewagę.
Blazej_ / 2010-09-29 08:46 / Tysiącznik na forum
1230-1250 powinno byc. My ich trochę uprzedzamy w walce o szczyty.
amator1122 / 2010-09-29 08:57 / Tysiącznik na forum)
złości mnie reakcja na info ze Stanów naszych leszczy (panika na zamknięciu) ,zobacz Stany jak oni zareagowali ,półgodzinna wyprzedaż prowadzona przez leszczy a resztę dnia nabieranie przez inwestorów po taniości.

uważam za dobry pomysł wydłużyć czas handlu o 1 godzine.
Blazej_ / 2010-09-29 08:58 / Tysiącznik na forum
no coż... dane fatalne to i reakcja była słuszna. a że USA mają inną strategię to się okazuje później.
amator1122 / 2010-09-29 09:10 / Tysiącznik na forum)
stara zasada na bazarach( wszędzie opisywana) info się nie liczy , liczy się reakcja inwestorów na te info a ona w Stanach była neutralna, nie było wyprzedaży tylko nabieranie.

tu nie chodzi o strategie bo tłum nie ma strategi.
Blazej_ / 2010-09-29 09:14 / Tysiącznik na forum
tłum nie ustawia indeksów. Tłum sprzedaje lub kupuje po takich cenach jakie ktoś za nie ustali. Myślisz, że spore ruchy to robota tłumu?
amator1122 / 2010-09-29 09:24 / Tysiącznik na forum)
jasne, na pewno za spadki odpowiedzialni są leszcze, duzi inwestorzy nie zmieniają pozycji jak day traderzy oni wiedzą doskonale jaki jest trend i nabierają po taniości

jestem na dzisiaj pewien jaką pozycje zajmuje duży inwestor i ma koncentracje.LLLLLLLLLLL.
Blazej_ / 2010-09-29 09:30 / Tysiącznik na forum
tłum nie ma na to kapitału. Pionowe kreski na wykresach to robota dziesiątków milionów dolarów rzucanych w jednej chwili więc na pewno to nie ulica trzyma palec na enterze.
amator1122 / 2010-09-29 09:39 / Tysiącznik na forum)
blażej nie chce być niegrzeczny ale takie rozumowanie mają leszcze , przeczytałem kilka publikacji na jakiej zasadzie powstają pionowe kreski na wykresach i nie ma tam mowy o miliardach a wręcz przeciwnie chodzi o miliony , puszczanie zleceń po PKC lub puszczenie stopa na wykresie rysuje krechę.
Blazej_ / 2010-09-29 09:41 / Tysiącznik na forum
wcale nie jesteś niegrzeczny. Oczywiście że miliony i tak też napisałem. Ciekawa jest to teoria, ale wg mnie niezgodna z prawdą.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy