Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Koniec tygodnia w byczych nastrojach?

GPW: Koniec tygodnia w byczych nastrojach?

Money.pl / 2010-12-03 08:41
Komentarze do wiadomości: GPW: Koniec tygodnia w byczych nastrojach?.
Wyświetlaj:
Longterm / 2010-12-05 20:23 / Mostek Zwyciężymy!
Prognoza dla giełdy na przyszły tydzień:

www.longterm.bblog.pl

zapraszam
amator1122 / 2010-12-05 19:20 / Tysiącznik na forum)
uwaga licho nie śpi i stawia minusy :))))) buhaha

..nie wierze własnym oczom, jeszcze są tacy co nie wiedzą jaki jest trend :))
janlew / 2010-12-05 19:28 / portfel / Tysiącznik na forum

..nie wierze własnym oczom, jeszcze są tacy co nie wiedzą jaki jest trend


ale AŻ TAK masa jest tępa, kiedyś też nie wierzyłem, że można być tak durnym ale teraz już wiem. choć nadal nie mogę tego do końca pojąć

dlatego tak bardzo śmieszą mnie ci, którzy uwielbiają w owczym pędzie biec za przejściowymi modami jaki ulega masa. przypomnij sobie jak bydło łapało mega drogie mieszkania na szczycie bańki w 2007 :)) kto nie kupił to debil był :))
eby / 2010-12-05 21:37 / Tysiącznik na forum
A tyw 2007 wiedziales ze mieszkania sa przewartosciowane bedzie krach wszystko poleci najmadrzejszy polak po szkodzie
amator1122 / 2010-12-05 21:53 / Tysiącznik na forum)
media to anty wskaźnik wtedy pisały ,że już doganiamy Niemcy, a dzisiaj o prawie drugim dnie bankructwach krajów itd...dzisiaj, kto na bieżąco śledzi te wszystkie tytuły komentarzy to na pewno nie kupi na samym szczycie hossy a myślę ,że w tamtym czasie rozważny kupujący czujący rynek nie wciągnął się w pułapkę kupna na górce a ulica i owszem kierując się pięknymi słowami płynącymi ze szklanego okienka .
janlew / 2010-12-05 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
a pamiętasz jak media wychwalały irlandię jako raj na ziemi w 2007, padały dosłownie określenia "eldorado północy". tuskowe "polska drugą irlandią" powstało na fali tej durnej euforii przecież

a dziś media prześcigają się w doniesieniach o bankructwie irlandii, o tych porzucanych masowo koniach itd.

media to dobry antywskaźnik, dzięki niemu mozna nieźle wyłapać górki i dołki euforii i pesymizmu
amator1122 / 2010-12-05 22:56 / Tysiącznik na forum)

a pamiętasz jak media wychwalały irlandię

jasne, pamiętam,.. na fali tej euforii wszystkie chwasty wyjechały, pamiętam tez taką jak Kohl dał hanysom paszport i powiedział radzicie sobie sami i też fala polskiej stonki zalała Niemcy.,
tak wygląda emigracja za chlebem chwalona przez JB.a ja mówię kraj się czyści z nieudaczników.
eby / 2010-12-05 22:31 / Tysiącznik na forum
Antywskaznik to troche za mocno powiedziane
amator1122 / 2010-12-05 22:35 / Tysiącznik na forum)
a dlaczego nie, w piątek szklane okienko powiedziało dane fatalne a rynki w gore:)
....taki mały przykład
eby / 2010-12-05 22:49 / Tysiącznik na forum
Jedna jaskolka :-) a media manipuluja masa i moga bardzoduzo
amator1122 / 2010-12-05 23:02 / Tysiącznik na forum)

Jedna jaskolka

dobry obserwator widzi cały klucz,
a media manipuluja masa

świat idzie do przodu i zobaczysz jeszcze nie raz belgie hiszpanie i czort wi co a masa będzie siedzieć bez akcji dopiero na końcu ode mnie odkupi jak będzie euforia
amator1122 / 2010-12-05 23:19 / Tysiącznik na forum)

siedzieć bez akcji

errata

zjadłem ZE STRACHU
amator1122 / 2010-12-05 22:25 / Tysiącznik na forum)
mam jeszcze dzieci i pomału przygotowuje się do kupna lokum ( chce pomóc) i ta wiedza na pewno będzie przydatna:))
janlew / 2010-12-05 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
a żebyś wiedziała że wiedziałem gdyż nie było żadną sztuką się zorientować i wystarczyło porównać ceny choćby z niemieckimi, gdzie nawet w najdroższym pod tym względem monachium było taniej niż w warszawie gdzie po porównaniu zarobków z niemieckimi cena okazywała się groteskowa. było to tak absurdalne, że nawet dziecko zorientowałoby się, że jest u nas za drogo

i przekornie wtedy nie kupiłem choć moja siostra miała już wtedy dwa mieszkania wzięte na kredyt pod spekulacje i w szale gorączki owczego pędu namawiała mnie na takie same zakredytowanie się pod korek nie wiadomo po co. a teraz wynajmuje to drugie mieszkanie i łudzi się, że ktoś inny spłaci jej ten kredyt przez następne 30 lat

naprawdę nie jest trudno odróżnić wartość od ceny, prosta algebra, trochę logiki i wskaźników i już po sprawie. to wcale nie takie trudne, spróbuj sama
eby / 2010-12-05 22:08 / Tysiącznik na forum
Mieszkanie w formie inwestyaji w tym okresie raczej bylo dkoscia wiekszosc ludzi kupowala dla siebie dzieki dostepnosci kredytow
amator1122 / 2010-12-05 22:17 / Tysiącznik na forum)
dzisiaj z dostępnością nie ma problemu tylko ulica czyta i ogląda te wszystkie krachy i to wywołuje strach przed podjęciem decyzji wzięcia kredytu ulica myśli, że może być gorzej a ja mówię już taniej nie będzie :)
eby / 2010-12-05 22:45 / Tysiącznik na forum
Kurcze tyle sie napisalam i nie weszlo a chodzi o to ze duzo ludzi musi pracowac po najnizszych stawkach aby pracodawca placil mniejzy zus i nie maja zdolnosci kredytowej
amator1122 / 2010-12-05 23:13 / Tysiącznik na forum)

po najnizszych stawkach

może są takie firmy ? ale ja takich ludzi nie znam a też żyje w tym kraju i widzę jak kupują w hipermarketach
..my Polacy lubimy biadolić i stąd te potoczne opinie o zarobkach a uważasz że obecnie na zachodzie dostaniesz kredyt z minimalnym zarobkiem 1300 orjo brutto
amator1122 / 2010-12-05 22:20 / Tysiącznik na forum)
PLN jest jeszcze tani jak również Frank drogi to dobry moment na wzięcie kredytu czy to w pln czy frankach
janlew / 2010-12-05 22:16 / portfel / Tysiącznik na forum
mam zupełnie odwrotne doświadczenia, dziura w ziemi to nie jest coś w czym można mieszkać a głównie to schodziło na pniu bo "na nieruchomościach można nieźle zarobić"

a ci co kupowali aby mieszkać spieszyli się głównie dlatego "bo jutro będzie jeszcze drożej"
szymon nielogo / 178.73.63.* / 2010-12-05 21:17
czesć
w 2007 chcialem kupic mieszkanie... ale bylo dla mnie za drogie. Poza tym nie chcialem kupowac dziury w ziemi, a nie bylo innej mozliwosci kupna nowego. doczekalem czasow gdzie dalo sie kupic nowe, juz wybudowane i 30 % taniej.
najwazniejsze jest zeby odrozniac wartosc od ceny, nie jest to latwe, ale gwarantuje sukces rowniez na gieldzie.
pzdr
anonim_03 / 2010-12-05 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
widzisz, dla mnie, to Ty jesteś przykładem masy, która nic nie rozumie i nic nie umie samodzielnie policzyć. Która na początku hossy dygota ze strachu a potem inwestuje w wydmuszki. Tak czy inaczej, jeżeli chcesz by ciebie ktoś szanował, nie pogardzaj ludzmi, od których niczym szczególnym się nie różnisz. Odpuść sobie określenia typu "bydło"
.
janlew / 2010-12-05 21:42 / portfel / Tysiącznik na forum

jesteś przykładem masy, która nic nie rozumie i nic nie
umie samodzielnie policzyć. Która na początku hossy dygota ze strachu a potem
inwestuje w wydmuszki


pokaż tępy mule choć jedną wydmuszkę w którą zainwestowałem

a jeśli chodzi o wydmuszki to ty w swoim moneyowym portfelu masz lotos kupowany po średniej cenie zakupu 45 zeta i wciąż masz na nim wtopę 30%, podczas gdy ja kupowałem go dużo taniej. nawet gdybym kupił lotos teraz to i tak byłby dużo tańszy niż twoja "rewelacyjna" cena zakupu. nie wspomnę o reszcie z tego portfela na której też masz wtopy. i kto tu inwestuje w wydmuszki?

jak widać tradycyjnie nie masz już niemal żadnego kontaktu z rzeczywistością i żyjesz w jakimś groteskowym świecie


Odpuść sobie
określenia typu "bydło"


nazywam rzeczy po imieniu a ty jesteś tylko wyjątkowo złośliwym i wrednym gnomem, który szwenda się za mną ciągle jak smród po gaciach i którego jak widać rzecz tyczy się, skoro bierzesz to do siebie
amator1122 / 2010-12-05 19:45 / Tysiącznik na forum)

przypomnij sobie jak bydło łapało mega drogie
mieszkania na szczycie bańki w 2007 :)) kto nie kupił to debil był :))

pamiętam :) u mnie jeszcze stoją puste (nowiutkie) jakoś z ceną nie chcą za dużo zjechać chyba deweloper widzi trend i powrót rynku na szczyty.

co sadzisz o rostowskim??
janlew / 2010-12-05 19:51 / portfel / Tysiącznik na forum
w sumie to nic, dziś on jutro kto inny, nawet nie śledzę tego, strata czasu. sam dbam o wzrost swojej zamożności a ze strony państwa liczy tylko na to aby się nie wpjerd.... do moich uczciwie zarobionych pieniędzy. dla mnie liczy się bazar a dla tegoż co zrobi usa

a co do naszej gospodarki

"Wpływ na taki obrót sytuacji miały na pewno bardzo dobre dane z naszej gospodarki. Wtorkowe dane z GUS o wzroście PKB o 4,2 proc. w trzecim kwartale, na pewno zaskoczyły analityków. Konsensus ich prognoz przewidywał wzrost o 3,7 proc. Tak wysoki wzrost gospodarczy będzie stanowił dodatkowy argument dla RPP, aby podwyżki stóp procentowych rozpocząć już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Za takim scenariuszem przemawia też struktura wzrostu PKB. Okazało się, że w trzecim kwartale zaczęły już rosnąć inwestycje przedsiębiorstw, podczas gdy analitycy spodziewali, że ruszą one dopiero w 2011 roku"

http://stooq.pl/n/?f=393784
amator1122 / 2010-12-05 20:04 / Tysiącznik na forum)
podwyżka stóp to w krótkim terminie dla rynku kapitałowego to spadek :( ,.. chłodzenie gospodarki czy to nie za wcześnie jak uważasz ?
janlew / 2010-12-05 20:13 / portfel / Tysiącznik na forum
pamiętam jak jeszcze była hossa 2003-2007 i nasz rynek olewał podwyżki stóp u nas. nasz bazar do tego stopnia nie reaguje na to co dzieje się w naszej gospodarce, że naweet podwyżki stóp u nas olewa. w usa było podobnie, choć tam jakieś reakcje były ale rynek szybko wracał do trendu. podwyżka stóp sprawia, że pieniądz staje się droższy ale jednocześnie to dobry sygnał dla rynku bo pokazuje, że gospodarka rozwija się. a bazar w końcu przede wszystkim dyskontuje przyszłość i o tym bezwzględnie należy zawsze pamiętać. sam wiesz, że większość leszczy właśnie dlatego teraz nie kupuje akcji bo tego nie rozumie i boją się np. codziennych informacji o piigs, nie wiedząc, że to już dla rynków przeszłość i jest w cenach

nie sądzę, że będzie u nas szybko podwyżka stóp a nawet jeśli tak to nie przejmowałbym się tym z wyżej nakreślonych powodów
szymon nielogo / 178.73.63.* / 2010-12-05 21:21

nasz rynek olewał podwyżki stóp u nas

dokladnie calej historii nie przesledzilem... ale banki centralne musza dzialac antycyklicznie i w sumie oczywiste jest ze najwyzsze stopy sa na szczycie koniunktury, wtedy tez najczesniej przypada szczyt hossy. Przypuszczam ze tak bedzie i tym razem, a podwyzki stop to tylko krotkoterminowa reakcja ktore inwestor zamierzajacy trzymac akcje dluzej niz miesiac moze zignorowac.
amator1122 / 2010-12-05 20:28 / Tysiącznik na forum)
w tamtych latach jeszcze zbierałem kapitał, także nie obserwowałem reakcji rynku na różne info. ale czytałem o podwyżkach stóp i jaki mają wpływ na rynki dlatego wyżej napisałem krótkoterminowo .


nie sądzę, że będzie u nas szybko

właśnie o tą opinie mi chodziło ja uważam nasz kredyt za jeden z droższych w europie
i rpp nawet nie powinna dzisiaj, jutro i za miesiąc zabierać głos i straszyć inwestorów podwyżką.
janlew / 2010-12-05 18:52 / portfel / Tysiącznik na forum
w Israelu dziś wzrostowa euforia, tam już wiedzą co będzie w grudniu na rynkach
janlew / 2010-12-05 18:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Juś, napisz coś o III Wojnie Światowej która ma się rozpocząć od Korei to się przynajmniej pośmiejemy, bo niżej śmiertelnie nudny jesteś już z tym swym udawanym "znawstwem"
Mieczyslaw / 2010-12-05 10:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Rząd kupił limuzyny za 5 milionów
Sobota, 4 Grudzień 2010

Pierwsze z 14 zamówionych limuzyn dla najważniejszych osób w państwie stoją już w garażach Biura Ochrony Rządu.

Luksusowe Audi Q7, A6 i A8 zostały zamówione głównie z myślą o zbliżającej się polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Zakup pochłonął 5 milionów złotych.

Przyjechały już pierwsze audi A6. Do połowy miesiąca powinna dojechać reszta – mówi "Faktowi" Dariusz Aleksandrowicz, rzecznik Biura Ochrony Rządu.

Limuzyny mają luksusowe wyposażenie – specjalne komfortowe siedzenia, podgrzewane i z wentylacją, lodówki na napoje, odtwarzacze mp3 z systemem 12 głośników oraz telewizor z dvd.

Najważniejsze, że są bardzo bezpieczne – podkreśla rzecznik BOR.
--------------------------------------------

Lodowka na napoje musi byc - priorytet :)))
bridget / 2010-12-05 15:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No cóż, moje priorytety są zupełnie inne. Tylko ja do nich dążę za swoje pieniądze.
romi nie logo / 188.33.225.* / 2010-12-05 15:26
Przeciez polonezami nie beda jezdzic. Jakos trza reprezentowacn narod.
dfsdfg / 83.26.99.* / 2010-12-05 16:16

. Jakos trza reprezentowacn narod.

http://www.slowo.com.pl/radom/?id=5894
Eternit z Azbestu / 2010-12-05 12:13 / Tysiącznik na forum
Spoko, VAT się podniesie i się budżet zrównoważy... by żyło się lepiej... tylko komu?
TOMOK / 2010-12-04 22:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Pozdrawiam
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 23:13 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam i twoje zdrowie.
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 22:32 / Tysiącznik na forum
Rok 2010 może być jednym z trzech najcieplejszych od 1850 roku i najcieplejszym w ostatniej dekadzie - poinformowała Światowa Organizacja Meteorologiczna (WMO) na marginesie odbywającego się w meksykańskim Cancun szczytu nt. zmian klimatycznych.

Jak dotąd 2010 rok jest trochę cieplejszy od 1998 i 2005 roku, a lata 2001-2010 były najcieplejsze od czasu, kiedy w połowie XIX wieku zaczęto gromadzić dane meteorologiczne - podała WMO.

"Ostatnie ocieplenie było szczególnie duże w Afryce, pewnych częściach Azji i Arktyki" - poinformowano w oświadczeniu. Całościowe dane na temat 2010 roku zostaną opublikowane na początku 2011 roku.


W komunikacie sprecyzowano, że temperatury na lądzie i na morzu w 2010 roku utrzymywały się jak dotąd na poziomie 0,55 stopnia Celsjusza powyżej średniej wynoszącej 14 stopni Celsjusza w latach 1961-1990. W 1998 roku zarejestrowano temperaturę o 0,53 stopnia wyższą niż w tym okresie, a w 2005 roku - 0,52 stopnia.

W szczycie w Cancun, który potrwa do 10 grudnia, bierze udział około 25 tys. przedstawicieli 192 państw.

ONZ chce, by kraje uprzemysłowione jasno sprecyzowały obietnice redukcji emisji gazów cieplarnianych. Oenzetowski panel ds. klimatycznych w 2007 roku uznał, że redukcja do roku 2020 przez kraje bogate emisji o 25-40 proc. poniżej ich poziomu z lat 90. może ograniczyć postępujące ocieplenie planety, natomiast biedne kraje powinny spowolnić przyrost emisji. Wiele krajów uzależnia działania od tego, co uczynią inne państwa.

Uczestnikom poprzedniej konferencji klimatycznej w Kopenhadze nie udało się ustalić planu działania do 2012 roku, gdy wygaśnie Protokół z Kioto na temat redukcji emisji gazów cieplarnianych.
----------------

Wykształciuchów (nie mylić z ludźmi wykształconymi) należy rozliczyć z tych bzdur jakie głoszą za pieniądze podatnikó. Wszyscy doskonale wiedzą, że 2010 to jeden z najzimniejszych lat w historii. Nie ma żadnego ocieplenia zaś problemem jest mróz i snieżyce. Ludzie zamarzają na ulicach, dojazd do pracy zajmuje godziny dłużej niż normalnie, pociągi i samoloty jeśli wogóle jeżdża to z wielogodzinnym opóźnieniem. A oszuści i cwaniacy bawią sie za nasze pieniądze w tropikalnym kurorcie i nażekają, że jest im za ciepło.
eby / 2010-12-04 12:51 / Tysiącznik na forum
Jednak warto bylo byc grzecznym caly rok . Uzywanie intdrnetu z telefonu jest dla mnie straszne :-)
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 12:57 / Tysiącznik na forum
A to TPSA teraz stawia warunki, że trzeba być grzecznym przez rok, żeby sięzgodzili sprzedac Neostradę?
eby / 2010-12-04 13:05 / Tysiącznik na forum
Chodzilo mi o wzrosty a dopiero teraz zalapalam jak sie komentuje pod wpisem ale jestem lotna :-)
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 13:09 / Tysiącznik na forum
Ale skoro uzywanie internetu z komórki jest takie straszne, to może zainstaluj sobie stacionarny.
eby / 2010-12-04 13:24 / Tysiącznik na forum
W domu mam ale teraz mam niestety bardzo ograniczone mozliwosci dlatego ten telefon ale dzieki temu poznaje w koncu jego funkcje cale zycie sie ucze :-)
eby / 2010-12-04 12:42 / Tysiącznik na forum
Witam ciekawe jaki bedzie przebieg poniedzialkowy moze dostane prezent od gieldowego mikolaja czego oczywiscie wszystkim zycze
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 12:46 / Tysiącznik na forum
Korekta się skończyła i teraz mamy silne odbicie, które nie skończy się po 2 dniach.
Ropa już jest na maksimum tej hossy, miedzi brakuje bardzo niewiele. S&P też prawie na szczycie hossy, a nam sporo brakuje, a że do końca listopada było zaniżanie, to w grudniu będzie ładny rajd świetego Mikołaja. Oczywiście nieoznacza to, że na każdej sesji będą silne wzrosty.
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 11:24 / Tysiącznik na forum
Pod piaskami Sahary w Egipcie naukowcy odkryli dno pradawnego jeziora, długiego na 350 kilometrów - informuje serwis "New Scientist". Podobne jeziora istniały także w rejonie dzisiejszego Czadu, Sudanu i Libii.

Jezioro powstało około 250 tys. lat temu. Na badanym terenie panował wówczas klimat wilgotny, a krajobraz mogły zdominować łąki. Wyschło jednak około 80 tys. lat temu. W momencie, kiedy osiągnęło ono swe największe rozmiary, mogło zajmować aż 68,2 tys. km kw.

Wiedza o przebiegu dawnych linii brzegowych tego jeziora pozwala tłumaczyć niektóre znaleziska paleobiologiczne, jak choćby skamieniałe szczątki ryb (z ostatniego okresu między zlodowaceniami), odkryte w rejonie Bir Tarfawi, ok. 400 km na zachód od Nilu. Podobne skamieniałości występują również na tej samej głębokości na końcach cieków wodnych na północ od sudańskiej oazy Selima.

Naukowcy już wcześniej natrafili na ślady pozwalające wnioskować, że przed tysiącami lat podobne jeziora istniały na terenie dzisiejszego Czadu, Sudanu i Libii. Umiejscowienie tych zbiorników tłumaczy, dlaczego taki a nie inny przebieg miały migracje pradawnych mieszkańców Afryki.

-------------

Jak widać klimat jest zmienny i nie ma to nic wspólnego z emisją CO2 przez gospodarkę. Czas przestać rujnować gospodarkę normami emisji.
janlew / 2010-12-04 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum

Jak widać klimat jest zmienny i nie ma to nic wspólnego z emisją CO2 przez gospodarkę


zgadza się, to taka sama lipa jak inne wymysły terrorystów w kitlach

tu jest fajny website na ten temat

http://ekotest.republika.pl/Efekt%20cieplarniany%20-%20krytyka%20i%20dyskusja%20strona%201.html
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 11:22 / Tysiącznik na forum
Podczas kampanii wyborczej PO powtarzała: "Budujmy mosty, nie róbmy polityki". Problem w tym, że na Ursynowie Platformie budowanie nie wychodzi. W swoim mateczniku dostała od elektoratu żółtą kartkę za mierne rezultaty czteroletnich rządów z lewicą. Niespodziewanie partia Donalda Tuska znalazła się tu w mniejszości i jej władza wisi na włosku. Może ją utrzymać tylko fortelem, bo nie potrafi dogadać się z drugą największą siłą lokalnym ugrupowaniem Nasz Ursynów. Jeśli paraliż władzy potrwa miesiąc, burmistrz - naturalnie z PO - przyjedzie w teczce z ratusza.

- Chcecie wywrócić demokrację w dzielnicy? Wprowadzić na Ursynów swojego burmistrza-komisarza siłą? - pytamy. - Ależ skąd - zaprzecza Jarosław Jóźwiak, szef gabinetu prezydent miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz. - Musimy pilnować procedur, a te zostały złamane.

I następnego dnia po wyborze nowego przewodniczącego rady dzielnicy varsavianisty Lecha Królikowskiego (głosami Naszego Ursynowa i PiS), co działo się na jego oczach, nagle stwierdza, że głosowanie było nieważne. Uzasadnienie wywołuje uśmiech i zmusza do postawienia pytania: czy to jeszcze państwo prawa czy już kabaret i mordowanie demokracji paragrafami? Strażnicy procedur z PO dowodzą, że Sławomir Zabawski, kierownik zespołu obsługi rady Ursynowa głosy liczył całkowicie bezprawnie, bo liczyć powinien je radny. - Ten pan robi to od 16 lat. To człowiek godny najwyższego zaufania - dziwi się dr Królikowski.
----------------------

Popaprana demokracja.
janlew / 2010-12-04 07:48 / portfel / Tysiącznik na forum
He he he, no i jak wziąłeś te S we wrześniu pod moje wpisy pacanku??

2010-09-23 11:00:30 | 91.150.178.* | rewq
Re: GPW: Trudne decyzje po komunikacie Fed-u
Janlew masz wyjątkowe wyczucie timingu
wczoraj pisałeś 'kontrakty na 2600 czas na kasowy'. ciekawe czy
polecimy tyle samo
można śmiało brać S pod twoje wpisy
rewq / 91.150.178.* / 2010-12-04 09:02
to już historia, chcesz się bawić w archiwistę to się baw, tak na marginesie to nie wziąłem, chcesz pacanie to przypomnę ci wszystkie twoje wpisy od 1250 do 2100 na wig 20 będzie się z czego pośmiać
amator1122 / 2010-12-04 11:26 / Tysiącznik na forum)

bawić w archiwistę

ciekaw jestem co masz mi do powiedzenia znawco pozycji "grubego" dobrze pamiętam twoje drwiące wpisy a może nic nie mów tylko liż rany bo mnie po czasie nie przekonasz pitoleniem o nie zajęciu pozycji S.
...rynek cie ładnie dyma bo nie masz pokory i szacunku dla innych on na takich dawców czeka i nie odpuszcza :)
rewq / 91.150.178.* / 2010-12-04 11:37
znawcą pozycji grubego to jesteś ty, przypomnij sobie te swoje 'wykłady i pouczenia' .trudno o większego zarozumialca na tym forum wiec nie praw mi kazań o pokorze i szacunku. no jak cie nie przekonam to wcale nie zamierzam niech ci będzie siedze na S od 1500, cieszysz sie?
przypomnij mi te moje drwiące wpisy, bo nigdy pierwszy nie obrzucam nikogo epitetami ani tym bardziej drwię
amator1122 / 2010-12-04 12:22 / Tysiącznik na forum)
przeczytaj sobie niżej wpis Janka nic dodać nic ując tak wygląda charakterystyka twojej osobowości, z którą na pewno większość czytelników tego forum się zgodzi.

Ps.
mam cie na oku od czasów brylowania max 303 na tym forum nie zapominałem jak razem szczekaliście , jego już nie ma a ja jestem i zarabiam teraz kolej na ciebie .
janlew / 2010-12-04 12:34 / portfel / Tysiącznik na forum
maxiu to zdaje się o bessie pisał od maja?
Eternit z Azbestu / 2010-12-04 13:36 / Tysiącznik na forum
Maxiowi to sie dzieciak urodził więc ma w domowym budżecie bessę.
janlew / 2010-12-04 09:55 / portfel / Tysiącznik na forum
za chwilę 2011 a ty desperacie jesteś w stanie chwytać się tylko tego co pisałem do lipca 2009 :))) w 2014 też będziesz do tego wracał? od razu widać, że innych haków nie masz i tylko brzydko się chwytasz

ja nie wstydzę się co pisałem do lata 2009, ktoś tu parę dni temu bardzo ładnie napisał, że na początku hossy nikt nie wiedział, że jest hossa i żaden wstyd było od razu się nie zorientować. ten sam ktoś napisał, że głupotą jest natomiast wciąż po 2 latach braku spadków twierdzić, że jest bessa, brać s-ki i czekać na krach. a ty zdaje się jesteś wciąż w tej grupie, więc kto tu jest pacankiem?
rewq / 91.150.178.* / 2010-12-04 11:17
na giełdzie tydzień to cała epoka a ty wracasz do tego co napisałem we wrześniu, w 2020r też do tego wrócisz?
w dodatku wciskasz mi słowa których nigdy nie wypowiedziałem, znajdz moje słowa gdzie twierdzę że jest bessa? naprawdę nawet przedszkolak potrafi stwierdzić jak mu się pociągnie kreski po szczytach i dolkach że idą do góry, więc specjalnie nie jesteś odkrywczy z tym jaki mamy trend. jak sądzisz pacanie że byłbym w stanie zaryzykować więcej jak 25pkt na S przy trendzie wzrostowym to się grubo mylisz, a jakbym napisał że wziąlem S przy 2750 to i tak nie uwierzysz.
a zmiana zdania co do trendu po 50% wzroście indeksów to nie jest najlepszy timing. założe sie że jak w końcu trend się zmieni to przyznasz to dopiero po 50% spadku indeksów a teraz desperacko chwytasz się kłamstw aby tylko dołożyć komuś kto nie zgadza się z tobą.
nigdy PIERWSZY nie obrzucam kogoś epitetami w przeciwieństwi do ciebie
a tak a propos to wtedy rzeczywiście cofnęliśmy się kilkanaście pkt w dół więc jak ktoś wzial S na krótko to nie stracił
janlew / 2010-12-04 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum

na giełdzie tydzień to cała epoka a ty wracasz do tego co napisałem we wrześniu,
w 2020r też do tego wrócisz?


ledwie we wrześniu śmiałeś się ze mnie po jednej sesji spadkowej choć ja pisałem dzień wcześniej o długoterminowym trendzie wzrostowym. a ty po JEDNEJ sesji spadkowej stwierdziłeś bezczelnie, że ja się mylę, choć ja nie mówiłem nawet o perspektywie kilkusesyjnej. a potem rynek i tak poszedł mocno w górę do nowych rekordów i wyszło na to, że jednak ja miałem rację a nie ty (znów). więc to wywlokłem tak trochę dla zabawy bo jesteś bezczelnym gnomem i warto było to przypomnieć


w dodatku wciskasz mi słowa których nigdy nie wypowiedziałem, znajdz moje słowa
gdzie twierdzę że jest bessa?


siedzisz tu trollu non stop nielogo więc nie da się prześledzić twych wpisów. ale prawda jest taka, że odkąd piszę o rynku byka co jakiś czas wyłazisz spod kamienia w czasie korekt i mnie atakujesz i wyzywasz od antywskaźników (choć każdy wie, że mówię o rynku byka w perspektywie długoterminowego trendu a nie jakichś kilkusesyjnych wahnięć). a potem rynek i tak robi nowe szczyty a ty znów znikasz aż do następnego wypełznięcia. taki szczur. przy następnej korekcie też wyliziesz spod kamienia znów i będziesz twierdził, że się mylę, jak twierdziłeś w trakcie korekty lutowej, potem w trakcie greckiej komedii w maju itd.


nawet przedszkolak potrafi stwierdzić jak
mu się pociągnie kreski po szczytach i dolkach że idą do góry, więc specjalnie
nie jesteś odkrywczy z tym jaki mamy trend


więc jesteś nawet głupszy niż przedszkolak wciąż czając się na S i atakując mnie za to, że jestem po długiej stronie rynku. przecież to oczywiste jest, że atakujesz mnie bo jesteś po przeciwnej stronie rynku, więc po co te twoje gadki o tym, że wiesz jaki jest trend?


a zmiana zdania co do trendu po 50% wzroście indeksów to nie jest najlepszy
timing. założe sie że jak w końcu trend się zmieni to przyznasz to dopiero po
50% spadku indeksów


no cóż, jak typowy ignorant jesteś w stanie obserwować tylko indeksy i co najwyżej wziąć S. więc nawet nie będę się wysilał i pisał, że pojedyncze spółki to już zupełnie inna bajka. nie będę pisał bo i tak tego nie obejmiesz


nigdy PIERWSZY nie obrzucam kogoś epitetami w przeciwieństwi do ciebie


nigdy pierwszy cię tu nie zaatakowałem - TY zrobiłeś to pierwszy. chcesz wojny to ją masz


a tak a propos to wtedy rzeczywiście cofnęliśmy się kilkanaście pkt w dół więc
jak ktoś wzial S na krótko to nie stracił


oczywiście to byłeś Ty, który wziął i zarobił :))
janlew / 2010-12-04 10:00 / portfel / Tysiącznik na forum
ps sprytnie odwróciłeś uwagę ze SWOJEJ durnej rekomendacji do brania S na moje dawne błędne osądy :)))
Local Prorok / 89.77.144.* / 2010-12-03 23:34
TVNCB od dawna sugeruje ze to głęboka korekta. Żle chłopaki obstawili.
janlew / 2010-12-03 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
usa już na plusie a tępota rzeziuchna pisała dziś po słabych danych, że będzie krach :))
Local Prorok / 89.77.144.* / 2010-12-03 23:26
Dziwne było zachowanie Pani Świderek Tvncnbc. Komentaz był "dane fatalne". Czy były fatalne? Może Pani świderek to Brydzia?
janlew / 2010-12-04 06:59 / portfel / Tysiącznik na forum
pani świderek to nie brydzia, bo nikt normalny nie zatrudniłby obłąkanego transwestyty

może więc to nie pani świderek tylko pani świrek

a tak na poważnie to w tvncnbc jako tako kreatywnie myśli chyba tylko pan rafał hirsch, reszta przejawia mentalność zestrachanej ulicy więc czego się spodziewałeś

a szczególnie komicznie wypada pani agata białek, która ledwo co radzi sobie z płynnym komentowaniem sytuacji na rynkach a co dopiero z samym rynkiem. śliczniutka jest jak wiosenny poranek ale równie głupiutka. taka klasyczna słodka idiotka
janlew / 2010-12-04 07:26 / portfel / Tysiącznik na forum

agata białek


choć raczej agata biały
rafcio55 / 2010-12-03 21:46 / Tysiącznik na forum
nie wiem janie z czego ty się tak cieszysz, ryzyko podwójnego szczytu jest bardzo duże, może to jest właśnie szczyt hossy, czy tak będzie pokaże nam dolar a konkretnie eur/usd......

chcesz dalszej hossy to edek musi przebić 1,34
janlew / 2010-12-04 07:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Rafale, o podwójnym szczycie i rgrach to ja regularnie słucham od dna bessy (a wczesną wiosną 2009 nawet sam powtarzałem tę monotonną śpiewkę) i wierz mi, że to po prostu nie sprawdza się. wszystko to jest ATbabble i jak pisałem niżej amatorowi sam przechodziłem okres fascynacji AT na tyle silnej, że dziś mógłbym napisać książkę o tym jak AT nie sprawdza się. w każdym razie za słabo aby stawiać na to pieniądze. prawda jest taka, że póki Bene drukuje to krachowe wizje w oparciu o AT można sobie spokojnie darować. będą pompować "sky is the limit"


chcesz dalszej hossy to edek musi przebić 1,34


a dlaczegóż akurat ten magiczny poziom? zresztą przebił go wczoraj. wszystko to jest kabalistyka a sam eurodolar wbrew obiegowym opiniom nie ma zbyt silnego wpływu na rynek. przypomnij sobie jak zjechał aż do 1,18 w czerwcu i żadnego krachu nigdzie nie wywołał

proponuję podchodzić do takich wskazówek mniej poważnie. inaczej będziesz myślał jak ci wszyscy kabalarze
kalayaan / 78.8.0.* / 2010-12-04 00:05

szczyt hossy

co tam rafal ? bawisz sie tak samo jak nieudacznicy w lapanie szczytu hossy ?
uwazaj, bo zostaniesz transwestytą
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-04 00:20
szczy hossy, kiedy ulica bez akcji siedzi??!
Postradałeś wszystkie zmysły chyba:)
amator1122 / 2010-12-03 22:16 / Tysiącznik na forum)
w tak krótkim terminie jak na S&P zagrożenia podwójnego szczytu nie widzę ponieważ z AT i teorii prosto wynika że indeks nigdy nie wraca do podwójnego dna a takowe wystąpiło :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy