Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Piątek dla kontraktów

GPW: Piątek dla kontraktów

Money.pl / 2009-06-19 06:50
Komentarze do wiadomości: GPW: Piątek dla kontraktów.
Wyświetlaj:
JB / 2009-06-20 22:46
Birdny tele :(
Pewnie nie wyciągną wniosków po tym jak jedna kobieta go uwiodła i zakochał się ponownie.

Ja jakbym się zakochał ponownie i znowu został zraniony to pewnie też bm się tak zachowywał.

Trzymaj się. Sam wiesz, że za kilka lat będzie lepiej... tylko pamiętaj, zeby unikać ich jak ognia.
tele / 2009-06-20 22:41 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
TOMOK=TUMOK
Krzych / 2009-06-20 22:43 / Płoteczka na forum
tele włacz turbo i odjazd:))
JB / 2009-06-20 23:03
Turbo dobra rzecz... brakuje mi go w obecnym samochodzie :(
tele / 2009-06-20 22:42 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
oooooooooooooooooooooo
bebe / 2009-06-20 22:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...

Muszę przeprosic Don Nierobi...-Prawdziwego.
Dzisiaj doczytałam Forum, pomyliłam się wczoraj co do "podszywacza".
Przepraszam.

Musze usprawiedliwić się. Oglądałam wczoraj film na tv1. "Prawo ojca", chyba ten film dobił moje emocje, które powodowały, że "strzelałam" na ślepo.
/Przy wczesniejszym działaniu na forum przez podróbkę "Don Nierobi".
Jeszcze raz Przepraszam prawdziwego Don Nierobi.
marlowe / 2009-06-20 22:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pierwszy raz widzę wpis bez setek kropek, nawiasów, wykrzykników, czy pytajników?
Czy to na pewno Ty Bebe? :)
bebe / 2009-06-20 22:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kap....kap.....płyną łzy.........
JB / 2009-06-20 22:57
Zły moment wybrałaś na dzisiejsze wejście na forum.
:|
trzymaj sie bebe / 83.26.243.* / 2009-06-20 22:38

Czy to na pewno Ty Bebe? :)

dajcie spokój bebe -film przytłaczajacy
pozdrawiam bebe laseczko forum
TOMOK / 2009-06-20 22:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
marlowe...ja też czuje się jak w matrixie...anna.. / dwie kropki /
Ogólnie to ...sam nie wiem .........
Pozdrawiam
JB / 2009-06-20 22:16
SIOK
Kobieta która przeprasza
Tyle, że chyba trochę za późno bo Don Nierobi zdążył odejść z forum.
A to pech!
anna.. / 83.24.248.* / 2009-06-20 22:31
Ty chyba znasz tylko złe kobiety he he
JB / 2009-06-20 22:36
mówię o takich poniżej 35 lat... bo kiedyś to było więcej dobrych kobiet... później pojawiły się pisma dla kobiet...
anna. / 2009-06-20 22:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Pewnie , że bywają .
To coś niżej to nie ja ktoś się podszywa, szkoda czasu dziś na forum.

Dobranoc
JB / 2009-06-20 23:06
Może i bywają, ale coraz trudniej o takie.
dobranoc... masz rację co do szkoda czasu dziś na forum.
lubie bebe / 83.26.243.* / 2009-06-20 22:41

2009-06-20 22:36:15 | JB [ Bywalec forum ]
mówię o takich poniżej 35 lat...

JB ! święta racja ! Anna Dymna powiedziała, że te mądre i rozsądne to po 31 roku zycia !!!
anna... / 78.154.72.* / 2009-06-20 22:36
co to?
anna... / 78.154.72.* / 2009-06-20 22:37
burdel Tu panuje...to ja TOMOK
lubię bebe / 83.26.243.* / 2009-06-20 22:23

Kobieta która przeprasza
Tyle, że chyba trochę za późno bo Don Nierobi zdążył odejść z forum.
A to pech!

JB trzeba tak w zyciu postępowac zeby nie przepraszac - ale bebe to babka z klasą !

Don Nierobi wybacz lasce !
JB / 2009-06-20 22:30
No spoko... jesteś z klasą... pytanie tylko, ży Don Nierobi to przeczta.
JB / 2009-06-20 22:08
- Mój mąż świetnie prasuje, gotuje i zmywa naczynia, a gdy wrócę na pewno będzie czekał z kolacją - Jolanta Kwaśniewska zdradziła w rozmowie z Polsat News kilka szczegółów z prywatnego życia dawnej pierwszej pary. Była prezydentowa jest jedną z inicjatorek trwającego w Warszawie Kongresu Kobiet Polskich.
=============

Nic dziwnego, że biedak ciągle nawalony.
Dlatego na wysokie stanowiska nalezy wybierać samotnych ( na przykład J Kaczyński ) wówczas mamy pewnośc, że zajmują sie losami kraju a nie martwią się czy zupa nie będzie za słona.
Fitter / 2009-06-20 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=IwYKs0nghBg
tak mi się skojarzyło(kabaret Hrabi)
JB / 2009-06-20 22:31
Kolega żonaty to lubi... tyle że on zarabia na rodzinę a jak wraca do domu to go taka kobieta wita co go opieprza, że złe zakupy zrobił i ze jak zwykle jest w domu późno a przecież musi jeszcze tyle w domu zrobić, że ona biedna znowu będzie musiała sama M jak miłość oglądać.
anna.. / 83.24.248.* / 2009-06-20 22:38
JB Ty się biedaku za późno urodziłeś o kilka wieków, kiedyś baba gotowała sprzątała i ciecho siedziała to byłyby czasy dla Ciebie .
JB / 2009-06-20 22:50
Ale ja wcale nie chcę, żeby mi kobieta gotowała!
Taką to pewnie bym sobie znalazł.
Jedyne czego nie lubię w pracach domowych to prasowanie i jakby mi kobieta prasowała to byłbym jej za to bardzo wdzięczny.
Chciałbym tylko żeby mnie kochała za to jakim jestem i żebym miał w nie oparcie w trudnych chwilach... Tomok kiedyś fajną piosenkę o miłości podlinkował.
Fitter / 2009-06-20 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=c-yHXs1oAZU
chyba tą
dzieki Fitter / 83.26.243.* / 2009-06-20 22:30

2009-06-20 22:23:43 | Fitter [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
http://www.youtube.com/watch?v=IwYKs0nghBg
tak mi się skojarzyło(kabaret Hrabi)

hahahahhahahhaa
Krzych / 2009-06-20 21:54 / Płoteczka na forum
miła sobota była , grilowałem przed chwilą skończyłe spojrzałem , przeczytałem i fajnie jest nic się nie dowiedziałem linka nie przeczytałem ale ok.
Przerobię prasę sam bo nie cierpię jutro czy w pon. +5% kupować pkc.
Ale przecierz weekend jest więc można o p********** pisać więc zrobiłem już to cztery razy pozdrawiam i miłej niedzieli.
Ps. grzybów w moim terenie brak , jagód mało i pada ciągle ale wodery kurtka przeciw i zawsze można pogoda nie dla bogaczy dla wszystkich jest należy tylko umieć z niej korzystać:)))))))))))))))))))
Krzych / 2009-06-20 22:02 / Płoteczka na forum
pierwsze co się rzuca w oczy to pb.
"Dno recesji jest blisko"
po art. wnioskuję że nam to nie pomoże bo jesteśmy uzależnieni a jak skończą kupować Opla bo nowy model będą robić w Rosji to już mam o czym myśleć. Też możecie.
http://www.pb.pl/a/2009/06/20/Dno_recesji_jest_blisko2
Krzych / 2009-06-20 22:09 / Płoteczka na forum
pb. odpuszczę bo upadki banków itd. po co jak ma być bez nich lepiej tylka kilka tyś. lub kilka osób więcej straci kaskę.
wstrętny pb.
może gdzieś indziej będzie lepiej - ze mną chyba niedobrze bo mam już kilka głębszych ale może to za mało.
Szukam infa pozytywnego ale i ostrzegające też wpiszę.
Krzych / 2009-06-20 22:17 / Płoteczka na forum
optymistyczny już mam

Indeks WIG odnotował spadek w minionym tygodniu, a sprzedający naruszyli ważne poziomy wsparcia. Naruszony został poziom ostatniego lokalnego minimum, co przerywa sekwencję coraz wyższych lokalnych minimów. Ponadto sprzedający naruszyli linie przyspieszonego trendu wzrostowego, ponad którą dość szybko powrócili, z tym, że ten powrót miał miejsce na piątkowej sesji, do czego cześć inwestorów będzie odnosiła się z pewną rezerwą.
Mimo, to w rejonie wsparć pojawił się popyt, który zdołał zauważalnie skorygować w piątek spadek. Rodzi się naturalne pytanie czy korekta została już zakończona, czy też inwestorzy, którzy nie zdążyli wcześniej sprzedać akcji dostali od rynku kolejną okazję do wyjścia.

Trudno jest w tej chwili jednoznacznie odpowiedzieć, bowiem naruszenie wsparć przynajmniej z psychologicznego punktu widzenia sugeruje pogłębienie dalszych spadków. W odwrotnej sytuacji, jedynie tak płytka korekta wskazywałaby na dużą siłę kupujących, co z kolei winno przełożyć się na kontynuację zwyżki z naciskiem na przyspieszenie jej dynamiki. I tu pojawia się problem, bo w gronie największych spółek, trudno jest doszukać się walorów, które z jednej strony mają duży udział w indeksach i dodatkowo mogą silnie zyskać, by nadać ruchowi odpowiednią dynamikę.

http://stooq.pl/n/?f=254957&c=1&p=0
Krzych / 2009-06-20 22:24 / Płoteczka na forum
przeglądam planują redukcję zatrudnienia , redukcja zatrudnienia zejście poniżej 5 %
Europejskie banki czekają duże straty 2009-06-20 16:15
Europejskie banki wywołują nerwowość polityków na całym świecie. Gospodarka strefy euro padła na łopatki. Tempo wzrostu w tym roku będzie ujemne (od minus 4,1 do minus 5,1 proc.), a w 2010 roku poprawi się może do poziomu od – 1,0 do +0,4 proc.

Ponieważ między sektorem finansowym istnieje negatywne sprzężenie zwrotne, w bankach jest dziś pora na konserwatyzm. Ostatni raport Europejskiego Banku Centralnego sugeruje jednak, że banki ze strefy euro „wchłonęły” dotąd zaledwie 60 proc. strat, szacowanych na lata 2007–2010. Grozi im zatem 218 mld dol. skumulowanych strat łącznych na papierach wartościowych i dodatkowo 431 mld strat na kredytach. Razem – 649 mld dol. Jeśli nawet dotychczasowe odpisy strat na papierach wartościowych można uznać za wyczerpujące, o stratach na kredytach nie da się tego powiedzieć. W latach 2007 i 2008 za stracone uznały one jedynie 150 mld dol. pożyczek, co oznacza, że 280 mld prognozowanych strat jeszcze nie ujawniono.

Reguły rachunkowości pozwalają bankom na opóźnienia takich odpisów, a marne perspektywy ich zysków dodatkowo podnoszą poziom niepewności wśród inwestorów. Bruksela zajęta jest przebudową systemu nadzoru finansowego pod kątem następnych kryzysów, inwestorzy w akcje europejskich potrzebują przejrzystego „testu stresu”, który wykaże, czy mają one dość kapitału, żeby przetrwać obecny kryzys. Jeśli gospodarce nie uda się odbić od dna tak szybko, jak oczekiwano, pokusa „słodzenia” bankowych bilansów wzrośnie. Jak podaje zajmująca się badaniami w dziedzinie rachunkowości i zarządzania firma Audit Integrity (AI), już obecnie większość z największych instytucji finansowych Europy stosuje agresywne metody księgowania, które mogą maskować ich prawdziwą kondycję finansową. Około połowy z 25 europejskich grup o wartości rynkowej przekraczającej 7 mld dol. stosuje w rachunkowości praktyki, uważane przez AI za „bardzo agresywne”, a kolejnych siedem praktyki „agresywne”. Postępowanie tylko jednej, Groupe Bruxelles Lambert, firma ta ocenia jako konserwatywne. Na tym etapie to zwyczajnie za mało.

nie będę szukał więcej na dziś już wiem co mam robić chyba że ekonomista i wielki fachowiec jarosław ma mi coś do powiedzenia.
Ze skruchą przyjmnę.
JB / 2009-06-20 22:22
Gruby zrealizował zyski na kontraktach i teraz będzie się osówało albo wręcz będzie wodospad.
Krzych / 2009-06-20 22:34 / Płoteczka na forum
ja nic nie sugeruję wnioski sami wyciągajcie bo gruby może zrobić jazdę nawet na 2400 takie były scenariusze czy może wyższe sorry jak zaniżyłem.
Nich będzie nawet 4k. życzę bo mało zaangażowany jestem w rynek 4kontrakty spadkowe a to jest nic.
Nie wykluczam kupić ślicznotki którą sprzedałem , ale kurs jest o ziarenko niższy obecnie infa ok. a kurs martwy od x. czasu.
JB / 2009-06-20 22:54
A pewnie że może... ale jak długo mozna ciągnąć wzrosty giełdy przy nadal spadającej gspodarce... do tego lato wzrostą na giełdach nie sprzyja... czy nie lepiej teraz wziąść Ski i poczekać az rynek sam się zawali pod swym ciężarem, a wówczas zrealizować Ski i wziąść Lki? Końcówka roku to lepszy okeres na wzrosty.
JB / 2009-06-20 22:55
A i jeszcze. Raczej wątpię w ciągły wzrost przez ponad 3 kwartały a na koniec rokuu będą chcieli zrobić rajd świętego Mikołaja, więc Q4 powinien być silnie wzrostowy... a żeby tak bylo przyda się jakaś głębsza korekta i konsolidacja w Q3.
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 21:26
http://www.stockwatch.pl
nic innego nie pozostalo
JB / 2009-06-20 21:35
Stockwatch super cool for the trols!
tele / 2009-06-20 21:36 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
ja też tam przymierzam się do działalności, juz nawet trochę podziałałem
Amigo11 / 2009-06-20 20:57 / SAMA PRAWDA
Jeśli same nie będziemy walczyć o swoje sprawy, nikt nie zrobi tego za nas - przekonują uczestniczki Kongresu Kobiet Polskich, który odbywa się w Warszawie. W spotkaniu, które podsumować ma 20 lat transformacji, bierze udział ok. 3 tys. kobiet z całego kraju.
Dwudniowy kongres, który rozpoczął się dziś w Pałacu Kultury i Nauki, jest społecznym przedsięwzięciem zorganizowanym m.in. przez żonę byłego prezydenta Jolantę Kwaśniewską, prezydent KPP Lewiatan Henrykę Bochniarz i prof. Magdalena Środę. W spotkaniu uczestniczy wiele kobiet reprezentujących m.in. środowiska naukowe, biznesowe, artystyczne, a także rząd i parlament.

W kongresie wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska. "Chciałabym pogratulować wszystkim kobietom polskim, także tym, którym było trudniej w czasie tych 20 lat transformacji, ale się nie poddały. Bo my, kobiety się nie poddajemy - mówiła podczas otwarcia kongresu.

Spotkanie ma być okazją nie tylko do podsumowania ostatniego 20-lecia oraz podkreślenia roli, jaką w procesie transformacji ustrojowej odegrały kobiety, ale również do sformułowania postulatów na przyszłość.

"Współczesne kobiety nie domagają się szczególnych przywilejów tylko dla nich, ale przede wszystkim równości. Chcemy 100 proc. płacy mężczyzn i 50 proc. władzy" - mówiła Jolanta Kwaśniewska.

Minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak podkreśliła, że należy do najbardziej sfeminizowanego rządu w ostatnim 20-leciu. "Jest nas pięć, czyli jedna trzecia. To pokazuje, że wiele mamy tu jeszcze do zrobienia" - powiedziała.

Magdalena Środa za ważne postulaty uważa ustalenie parytetów na listach wyborczych i powołanie przez Sejm niezależnego pełnomocnika ds. kobiet i równości. "Różnimy się poglądami, ale mamy do załatwienia wspólne sprawy. Nie załatwimy ich bez kobiecej solidarności. Gdyby parlament wyglądał tak jak ta sala, inne byłyby jego priorytety; być może nie euro byłoby wtedy na pierwszym miejscu, a sprawy socjalne" - mówiła Środa.

Potrzeba kobiecej solidarności często była przywoływana podczas kongresu. "Kobieca solidarność - wciąż obśmiewana i demaskowana jako fikcja - jest naszym obowiązkiem" - przekonywała w wykładzie inauguracyjnym prof. Maria Janion.

O siostrzanej solidarności w życiu codziennym mówiły również uczestniczki panelu "Kobiety dla Polski: 20 lat transformacji". "Żałuję, że zwycięska Solidarność nie dla wszystkich była solidarna, że nasz rząd pominął kwestię równych praw kobiet" - mówiła rzeczniczka rządu Tadeusza Mazowieckiego Małgorzata Niezabitowska. Jej zdaniem dziś potrzebna jest codzienna solidarność kobiet - w pracy, w szkołach, w towarzystwie i w każdej sferze życia.

"Brak solidarności wobec kobiet słabszych to także nasza wina. Mamy jako państwo ogromne zaniedbania na tym polu. Źle wychowujemy dzieci, dajemy przyzwolenie na agresję wobec dziewcząt i kobiet, nie uczymy kobiet, jakie są ich prawa" - mówiła s. Małgorzata Chmielewska, przełożona Wspólnoty "Chleb Życia". Na znaczenie właściwego wychowania zwracała uwagę również prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. "Tak jak za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta, tak za moim sukcesem stoi dobry mąż, co w dużej mierze zawdzięczam teściowej, która wychowała go w taki sposób. Problemem jest wychowanie - kobiety uczy się ustępować, wtłacza w role i stereotypy. My kobiety, jako matki, musimy to zmienić" - przekonywała.

Posłanka Izabela Jaruga-Nowacka oceniła, że jednym z największych sukcesów polskich kobiet po 89 r. było sformułowanie swoich postulatów dotyczących ważnych dla nich spraw, które - wcześniej uznawane jako sfera życia prywatnego - dziś należą do głównego nurtu polityki. "Nie udała się jednak walka o prawa reprodukcyjne. To przykład na to, że demokracja w Polsce kończy się tam, gdzie zaczyna się sprzeciw Episkopatu" - mówiła.

Także b. wicemarszałek Sejmu Olga Krzyżanowska zwróciła uwagę na te kwestie. To powinna być kwestia wyboru, czy kobieta chce mieć dziecko, czy nie, decyzja kobiety i jej męża. Tymczasem te sprawy wciąż załatwiają za nas mężczyźni, a my popiskujemy tylko cicho w kącie. Jeśli dalej będziemy tak robiły, niczego nie zmienimy" - przekonywała.

Zdaniem Krzyżanowskiej dużym problemem polskich kobiet jest brak pomocy przy wychowywaniu dzieci, co utrudnia godzenie życia zawodowego i rodzinnego.

Fedak zadeklarowała, że jej rząd pomoże w rozwiązaniu tej kwestii. "Jeśli pracodawcy nie będą dbali o swoją kadrę - pracownice wracające z urlopów wychowawczych i zdrowotnych - przegrają, oni sami wyjdą na tym najgorzej" - przekonywała.

"Rynek pracy musi nauczyć się, że jego uczestnikami są rodzice, którzy mają obowiązki opiekuńcze wobec dzieci lub innych członków rodziny" - mówiła prof. Irena Kotowska z warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Jej zdaniem istniejące rozwiązania systemowe ułatwiające godzenie ról są dobre, choć powinny być w większym stopniu wykorzystywane przez pracodawców. Jednak, jak zaznaczyła, najważniejsza jest zmiana kulturow
JB / 2009-06-20 21:25
No i proszę, kobiety sa jak cykliści mają postawę roszczeniową... unikać jak ognia!

Proponuję wprowadzić zakaz robienia fochów.
anna.. / 83.24.248.* / 2009-06-20 22:05
Masz jeszcze inne wyjścia zakochać się sie w męszczyźnie są tacy idealni bez wad, co z tego, że zdradzają żony, ok. 50 zostawiają rodziny dla 20 latki . To wszystko jest nic, facet jest idealny to samiec i wszystko mu wolno. Moja siostra właśnie się rozwiodła mąż miał kochankę i z nią dziecko a z niej chciał zrobić wariatkę i odebrać jej dziecko. Siostra ma prace w banku dobrze zarabia i jest w stanie sama się utrzymać, więc Twoje sugerowanie, że kobiety są w facetem dla kasy to nie tak. Znam wiele przypadków gdzie kobiety cierpią przez facetów. To Twoje narzekanie zaczyna być śmieszne. Trafiłeś na złą kobietę , ale bywają też inne wartościowe , uczciwe potrafiące kochać nie dla kasy.
Wiesiek_PLN / 2009-06-20 22:21 / Bywalec forum
JB jakby byłby odtršcony przez mężczyznę, psioczyłby na wszyskich chłopów :)
To problem narcystycznego ego JB.
Poza tym jest sympatyczny, ale ma problem nie z kobietami, ale z samym sobš.

Pozdrawiam
JB / 2009-06-20 22:25
To właśnie kobiety sa narcystyczne. Ja tam uważam, że jestem przeciętny... problem w tym, że kobiety chcą idealnych a nie przeciętnych i wybieraja sobie właśnie narcyzów co udają ideał... a później jest problem... bo się okazuje, że dlatego tak dobrze ją wyrwał, bo ma w tym doświadczenia i nie jest ona ani pierwszą ani ostatnią w jego życiu.
Wiesiek_PLN / 2009-06-20 22:34 / Bywalec forum
JB, każdy z nas ma w sobie trochę narcyza, ale trzeba zachować umiar. Trzeba się otrzšsnšć i nie oglšdać się za siebie. Nie warto marnowac życia samemu, marnu j je we dwoje (lub we dwóch :).
Ja jestem w drugim zwišzku z kobietš - jest prawie idealna :)
Podobnie jak pierwsza - i sš to staże już kilkunastoletnie.

Odrobinę więcej wiary w ludzi, w kobiety również :0
JB / 2009-06-20 22:14
No bo właśnie jesteście głupie! I jak wam się trafia poczciwy facet co świata poza wami nie widzi to go nie chcecie... bo ciapa, bo nie umie lasek wyrywać... a zakochujecie się w mistrzach wyrywania lasek... a potem się dziwicie, że co trzy miesiące ma inna kochankę.
anna.. / 83.24.248.* / 2009-06-20 22:27
Ona piękna zgrabna dziweczyna o nic ciekwawgo ale była dla niego za dobra więc ją zostawił. Unikać facetów jak ognia.
JB / 2009-06-20 22:33
O bardzo słusznie unikać facetów jak ognia... przynajmniej nie będziemy musieli się męczyć omijając.
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 20:12
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/happy+ending/video/x3jmg5_mika-happy-ending_music
................................................... / 78.154.72.* / 2009-06-20 20:12
Haos
KOMOT :-) / 78.154.72.* / 2009-06-20 20:13
to ja TOMOK
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 20:20
no to moze zapodaj jakis kawalek fajny co ? ;)
TOMOK / 2009-06-20 20:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
A dlaczego mam zapodać?
A dlaczego Ty no more logo?
Pozdrawiam
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 20:31

A dlaczego mam zapodać?

bo niewiele jest forumowiczow ktorym to wychodzi ...

A dlaczego Ty no more logo?

redkacja mnie wqrvila swoja ignorancja i przyzwoleniem dla rozpanoszenia sie ty chamstwa. przylaczylem sie wiec do obozu wroga :D Moje konto na monej ma narazie dwa zastosowania: kontrolowanie portfela oraz przyje.banie kwarkowi od czasu do czasu bana. maxowi jak sie wychili i jego fanom tez.
dobry kawalek poprosze.
max303 / 2009-06-20 21:02 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
dociekliwy / 2009-06-20 20:59 / portfel / Tysiącznik na forum

dobry kawalek poprosze

prosze
http://www.youtube.com/watch?v=9DSzGQVTTRs
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 21:06
dokladnie o cos takiego chodzilo. dzieki :)
max303 / 2009-06-20 19:42 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
"Rynki wschodzące wzrosną o 32 proc."
MD
Puls Biznesu, pb.pl,20.06.2009 11:22
Czytaj komentarze (8)
Zobacz na forum ()
0591e829-13a4-42b8-8d6c-864e395d8cb5
Indeks rynków akcji gospodarek wchodzących może wzrosnąć jeszcze o 32 proc. przez najbliższe 12 miesięcy, uważa Jonathan Garner, strateg rynków wschodzących w Morgan Stanley.

W najnowszym raporcie Garner napisał, że MSCI Emerging Markets Index może osiągnąć 985 pkt. do czerwca 2010 roku. Uzasadnia to szybszym niż się oczekuje wzrostem zysków spółek z gospodarek wschodzących. Według jego szacunków, w 2010 roku wzrosną one o 28 proc. po tym, jak w obecnym roku spadną o 15 proc. Wcześniej szacowano tegoroczny spadek na 25 proc., a wzrost w 2010 roku na 20 proc.

Garner ostrzega jednak klientów Morgan Stanley, aby nie śpieszyli się z wchodzeniem na rynki gospodarek wschodzących, bo jego zdaniem, globalna sytuacja gospodarcza przestanie się poprawiać. Indeks MSCI może stracić 33 proc. od tegorocznego szczytu w trakcie najbliższych trzech miesięcy pod wpływem słabszych danych makroekonomicznych z Chin i USA. Garner uważa, że w najlepszej sytuacji są rynki akcjo azjatyckich gospodarek wschodzących, gdzie rozwinął się prawdziwy rynek byka, ale i tam nie zaleca wchodzenia na rynek w letnich miesiącach.
Reklama:


Z prognozą korekty na rynkach akcji gospodarej wschodzących, przedstawioną przez Garnera, nie zgadza się Adrian Mowat, strateg JPMorgan Chase & Co. W niedawno opublikowanym raporcie pisze, że nie ma wciąż istotnych fundamentalnych czynników, które wskazywałyby na możliwość korekty. Twierdzi, że inwestorzy powinni próbować skorzystać z czerwcowego cofnięcia się rynków wobec możliwości dalszych wzrostów do końca tego roku.

MD, Bloomberg
max303 / 2009-06-20 19:31 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
"W USA upadnie jeszcze wiele banków"
MD
Puls Biznesu, pb.pl,20.06.2009 16:29
Czytaj komentarze (3)
Zobacz na forum ()
bac614eb-f873-486b-a0e9-dd4f61acd157
Najgorsze mamy za sobą, ale upadnie jeszcze wiele banków, powiedziała Sheila Bair, szefowa FDIC, instytucji ubezpieczającej depozyty w amerykańskich bankach.
Zobacz także

USA: w 2009 r. upadło już 40 banków

Bair uważa, że amerykańskie banki wciąż mają problemy.

- Powinniśmy być realistami. W księgach banków wciąż są problematycznej jakości aktywa, a gospodarka wciąż jest w nienajlepszej sytuacji – powiedziała w rozmowie z magazynem Forbes.
Reklama:


Bair podkreśla, że nadal nie wiadomo, jak głęboka jest recesja, w jakiej znajduje się amerykańska gospodarka.

- Najgorsze, co mogło nas spotkać w tym kryzysie prawdopodobnie mamy już za sobą. Mam nadzieję, że już nie dojdzie do wydarzeń, które spowodują kryzys płynności w bankach. I teraz będziemy mieli więcej bankructw w „starym dobrym stylu” – powiedziała.

Szefowa FDIC uważa, że Kongres powinien dać jej instytucji prawo do zamknięcia każdej finansowej instytucji w USA, bez względu na jej wielkość. Obecnie FDIC może spowodować zamknięcie banku przyjmującego depozyty, ale w wielu wypadkach nie jego spółkę-matkę. Bair uważa, że prawo do zamknięcia każdej finansowej instytucji przez FDIC wyeliminowałoby problem „zbyt dużych by upaść” spółek.

Odmiennego zdania jest administracja prezydenta Baracka Obamy. Szef Departamentu Skarbu Tim Geithner mówił niedawno, że największe instytucje finansowe najlepiej będzie kontrolował Fed.

MD, moneynews.com
JB / 2009-06-20 21:14
Jako, że kobietą nie można wierzyć to należy ten tekst właściwie przetłumaczyć.

Najlepsze macie przed sobą lecz powstanie jeszcze kilka banków.

Nie możecie być realistami. Poza księgami banków wciąż nie ma bezproblemowej jekości pasywów. ale gospodarka nadal nie jest w najgorszej sytuacji.

Najlepsze co może was ominąć w innych kryzysach napewno macie jeszcze przed sobą. Wątpię, że jeszcze dojdzie do wydarzeń, które nie spowodują sukces niepłynności poza bankami. A wcześniej mieliśmy więcej powstawania banków w "nowym złym stylu"
no more logo / 91.150.223.* / 2009-06-20 19:25
http://www.dailymotion.pl/video/x19b87_mika-grace-kelly_music
Amigo11 / 2009-06-20 18:35 / SAMA PRAWDA
JB pamiętaj mieszkania z ORCO sa dla kobiet a GARNITURY z BYTOMia tylko dla facetów
JB / 2009-06-20 18:47

Jeśli garnitur kupuje małżeństwo, to zawsze ona decyduje - śmieje się Tomasz, pracownik sprzedaży w sklepie z garniturami. Potwierdza to Sylwia, pracująca przy sprzedaży krawatów i męskich dodatków. - Zwracają uwagę, że to ona będzie go w tym oglądać, dlatego mężczyzna zawsze zdaje się na kobietę - przyznaje.

W garniturze z bytomia mężczyzna bardziej podoba się kobietą, przez co naraża się na atak.
To jak przechadzać się po Teheranie w koszulce z karykaturą Allaha.
Czy raczej przechadzac się koło ogniska w ubraniu nasączonym benzyną.

A jak kobieta siedzi w apartamecie to jest mniejsza szansa, że ją gdzieś spotkam i mnie zaatakuje.
Amigo11 / 2009-06-20 18:51 / SAMA PRAWDA
hahahahahahaha Rzadzisz
Amigo11 / 2009-06-20 19:11 / SAMA PRAWDA
ale sportowe auta też przyciągają dziewczyny
TOMOK / 2009-06-20 18:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć
Mam pytanie o A1 może ktoś jeździ...
O początek i koniec pytam bo niedługo na wakacje jadę...może ktoś pomoże?
Pozdrawiam
KOMOT / 78.154.72.* / 2009-06-20 19:55
no trudno
Pozdrawiam
JB / 2009-06-20 17:53
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,6727907,Slady_szminki_i_kowboje.html

Czego pragną kobiety?

- Kochanie, jaki chciałabyś kupić samochód? - pyta mąż. - Żółty - odpowiada żona. Żarty i stereotypy na temat kobiecych kaprysów przedstawiają żeńską część ludzkości jako niezdecydowane infantylne klientki. Okazuje się jednak, że kobiety trzymają w garści nie tylko sporą część wydatków domowych (decydują nawet w takich sprawach jak kupno samochodu czy sprzętu AGD), ale bardzo często pracują na stanowiskach odpowiedzialnych za zakupy dla całych firm. Ignorowanie ich potrzeb jest więc po prostu nieopłacalne. - Jeśli garnitur kupuje małżeństwo, to zawsze ona decyduje - śmieje się Tomasz, pracownik sprzedaży w sklepie z garniturami. Potwierdza to Sylwia, pracująca przy sprzedaży krawatów i męskich dodatków. - Zwracają uwagę, że to ona będzie go w tym oglądać, dlatego mężczyzna zawsze zdaje się na kobietę - przyznaje.


Firma Kodak wyciągnęła wnioski: ponieważ kobiety kupują prawie 80% sprzętu elektronicznego dostępnego na rynku, trzeba wyjść naprzeciw ich potrzebom. Na pudełkach aparatów cyfrowych, zamiast męskiego napisu "siedem megapikseli" firma umieściła kobiecy komunikat: "prosty w obsłudze". Czy to oznacza, że Kodak uważa swoje klientki za mniej inteligentne od mężczyzn? Okazuje się, że nie. Obie płcie oczekują tego samego: dobrych zdjęć, robionych szybko i bez zbędnego ustawiania parametrów aparatu. Dla kobiet jednak ten drugi aspekt ma większe znaczenie i to on decyduje o kupnie produktu. Reguła ta sprawdza się także np. przy kupnie samochodów, a przy okazji obala mit, że dla kobiety najbardziej liczy się kolor. Zdaniem specjalistów, nie wystarczy ozdobić wymyślnymi wzorkami i pomalować produktu na różowo (wbrew pozorom różowy plasuje się dopiero na 9 miejscu wśród ulubionych kolorów kobiet). Kobieta zwraca uwagę na funkcjonalność wyposażenia, łatwość prowadzenia, wydajność, a dopiero w dalszej kolejności na wygląd samochodu.

================

No i już wiem dlaczego wszystko jest coraz prostrze w obsłudze, co sprawia, że ma coraz mniejszą funkcionalność.
To przez kobiety wiekszość samochodów ma żałosny napęd na przód i jest coraz bardziej ekologiczna, to przez kobiety są ograniczenia prędkości, to przez kobiety pralki nie można w pełni programować, to przez kobiety jest coraz mniej seriali SciFi.

To przez kobiety świat zmieża do zagłady.

Niestety 80% wybierają kobiety... pozostałe 20% to samotni mężczyźni.
dociekliwy / 2009-06-20 18:17 / portfel / Tysiącznik na forum

wszystko jest coraz prostrze w obsłudze, co sprawia, że ma coraz
mniejszą funkcionalność.

Moj wykladowca od informatyki jak wchodzil Plug and Play mowil podobnie ja jakos nie widze zeby komputery stracily na funkcjonalnosci
JB / 2009-06-20 18:32
A błyszczące matryce notebooków? Bo takie błyskotki się kobietą podobają.
Rozwój komputerów praktycznie stoi w miejscu, za to mają coraz ładniejsze obudowy.
dociekliwy / 2009-06-20 18:44 / portfel / Tysiącznik na forum

Rozwój komputerów praktycznie stoi w miejscu,

Raczej cena jak sobie przypomne ile zaplacilem podad 10 lat temu i ile teraz kosztuja to mnie krew zalewa
popieram JB / 83.26.243.* / 2009-06-20 17:57

Niestety 80% wybierają kobiety... pozostałe 20% to samotni mężczyźni.

JB------zyjesz w Szwecji -tam tez kobiety tak maja ? -chyba nie ;))
kobiety do garów !!!
JB / 2009-06-20 18:09
A co do garów to przeciez sa restauracje.
JB / 2009-06-20 18:08
W Szwecji to jest jeszcze gorzej niż w Polsce. Tutaj to jest feminizm na maksa i małżeństw jest coraz mniej. Większość Szwedek czeka do 40 na księcia z bajki a później sprowadza sobie 20 letniego muzyna. Mężczyźnie sprowadzają sobie żony z Tailandi.
Wiele jest tu wogóle samotnych, którzy adoptuja sobie dzieci z krajów trzeciego świata. Za pół wieku, biali będą tu w mniejszości.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy