Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Piątek dla kontraktów

GPW: Piątek dla kontraktów

Money.pl / 2009-06-19 06:50
Komentarze do wiadomości: GPW: Piątek dla kontraktów.
Wyświetlaj:
Robi2806 / 2009-06-20 03:33 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
2009-06-19 23:47:25 | JB [ Bywalec forum ]
Mądry uczy się na własnych błędach.
Normalny uczy się na własnych.
Głupi się nie uczy na własnych błędach.

Skoro piszesz o ponownym żenieniu się, to już wiesz, że poprzedni raz był błędem i
kosztował Cię cierpienie. Mądry nie jesteś, niestety. Ale masz szanse być normalnym i
wyciągnąć wnioski z własnego błędu.

Pamiętaj. Kobiet należy unikać jak ognia!

2009-06-20 03:31:55 | Robi2806 [ Portfel ] [ "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy" ]
tu bym kolegę trochę poprawił :

Mądry uczy się na cudzych błędach, nie na własnych.

oraz : głupich kobiet należy unikać jak ognia.
Na szczęście jest bardzo wiele kobiet mądrych i wartościowych, tylko aby taką
wybrać trzeba myśleć tą górną głową, w przeciwnym wypadku wybór będzie zły
(niestety większość mężczyzn wybiera tą drugą metodą i później jest ból)

Koledze wesmar podpowiem tylko, że ten nic nie osiąga kto nie próbuje. Zawsze warto
i trzeba podejmować próby. Oraz jeszcze jedno : możesz stworzyć szczęśliwy związek
z tą kobietą tylko jeśli akceptujesz ją taką jaka jest teraz, bo jeżeli myślisz że
ją sobie wychowasz (zmienisz w kwestiach które ewentualnie Ci nie do końca
pasują), to się bardzo grubo mylisz. Jeszcze ta sztuka się nikomu nie udała,
wychowywać można ale gdzieś od 18 miesiąca życia i konsekwentnie gdzieś do 16 roku
życia. Później można zapomnieć o wpływie wychowawczym. Jeżeli chodzi o dorosłe
osoby, to jedyną osobą którą możesz wychować (zmienić) jesteś Ty sam kolego
wesmar!

pozdrawiam
robi
JB / 2009-06-20 03:59
Jasne, że miało być mądry uczy się na cudzych błędach... musiałem pokręcic.

Madre kobiety to jest mit. Przynajmniej w obecnym pokoleniu.
Ja tam myślę tylko górną połową... niestety to jest ta niewłaściwa połowa.

Kobiety nie da się wychować to oczywiste, do tego trzeba dodać, że to kobieta zrobi mężowi pranie mózgu i go sobie wychowa... a kiedy wkońcu on sobie to uświadomi to zrozumie swój błąd, ale będzie już za późno i będize musiał ponieść większe lub mniejsze konsekwencje... no chyba, że myśli tą dolną połową... wówczas nie da się wychować zonie i będzie traktował ją przedmiotowo i to on bedzie zwycięzcą.

Należy pamiętać, że prawdopodobieństwo zakochania się jest jak jeden do tysiąca, co sprawia, że prawdopodobieństwo wzajemnego zakochania się jest jak jeden do miliona, czyli w Polsce jest góra kilkadziesiąt osób wzajemnie się kochających, wszyscy inni są albo wykożystywani albo wykożystują uczucia i naiwność drugiej strony.
Kiedyś to było tak, że kobieta potrzebowała mężczyzny, który ją utrzyma a mężczyzna potrzebował kobiety, która będzie go obsługiwała. Teraz mamy sprzęt AGD i równouprawnienie w pracy. Pozostaje tylko oszukiwanie samego siebie lub lenistwo.

Jak dla mnie to szkoda cierpienia żeby się zakochiwać, a i nie chcę sprawiać cierpienia jakiejś biednej kobiecie... lepiej unikać kobiet jak ognia.

A jak ktos się zakocha i uważa, że ze wzajemnością, to niech lepiej zagra w Lotto, jest takim szczęściarzem, że napewno skreśli 6... dwa razy pod rząd.
tele / 2009-06-20 03:27 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
http://www.bezmakijazu.pl/kazimiera-szczuka/
bebe / 2009-06-20 01:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a wystarczy...
na to co ...zluzowam wzrokiem.............-być człowiekiem..........!
bebe / 2009-06-20 01:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
zluzowałam...- przbiegłam./ wzrokiem.......- iiiiiiiiiii...nie wiedziałam, że tyle wpisów mnie ominęło........-szkoda..;-(
bywaj dociekliwy....
dociekliwy / 2009-06-20 01:50 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki nie znalem tego mieszkalem w okolicach Krakowa ale tylko pare tygodni
bebe / 2009-06-20 02:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dociekliwy...
poposzę.....;-)
z tgeo rozgardiazu wyszłeś...;-(..?
wiec.....nie pytaj....- bo nie mogę za bardzo CI odpowiedzic....- !.....walka trwa...!!!!.....o normalność...!!!
JB / 2009-06-20 02:26
Niedługo to tu tylko nuklid ( czy jak mu tam ) będzie sam z soba rozmawiał. Jutro może pisać jako bebe
bebe / 2009-06-20 02:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB...myslę....że mnie mimo wzystko ..- rozpoznasz..?.....czując bluuuuuuussssaaaa.?!....cha..ha..cha....!!!!
zdrówka życzę....!
PA.....
Dobrej Nocy....
JB / 2009-06-20 02:42
Ja tam nie miałem problemu z rozpoznaniem Dona Nierobiego.
Dzięki
Wzajemnie.
bebe / 2009-06-20 02:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
musze przyznać...- JB...,że

jesteś bardzo ciekawym człowikiem......;-)
miło mi Cie widzieć......na tym forum...;-)......sympatyzuje...mimo, ze gra o kasę idzie..!..;-)))....-ot ciekawostka ...;-)....- osobliwa...;-))))..
pozdro....-mimo wszystko.!..
ale
aleeeeeeeeeeeee....Twoich poglądów nie traktuję poważnie...!.....- BASTA..!
JB / 2009-06-20 03:11
No niestety traktowanie tych poglądów poważnie jest bardzo trudne... staram się jak mogę... czasem mi się udaje...
modliszka / 2009-06-20 00:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc,
i milego weekendu wszystkim.
Pogoda ma byc pod psem, ale korzystajcie i wypoczywajcie :-)

http://www.youtube.com/watch?v=ncvx8OVWaqg
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-20 00:32
Pisałem na tym forum od kilku miesięcy. Zawsze starałem się być wporządku do innych użytkowników forum i przestrzegać regulaminu. Ale jak było dziś widać jakiś osobnik pisał dziś używając mojego nicka zaśmiecając forum i obrażając co niektórych użytkowników. Jak widać to wystarczyło żeby zniszczyć mi reputację. W związku z tym że staciłem szacunek użytkowników których najbardziej lubiłem pisanie tutaj dalej uważam za bezsensowne.
Od tej chwili nawet jak pojawi się wpis i autorem będzie Don Nierobi to nie będę napewno ja.
Życzę wszystkim dużych zysków z giełdy, pozdrawiam i 3majcie się
Oryginalny Don Nierobi
bebe / 2009-06-20 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

W związku z tym że staciłem szacunek
użytkowników których najbardziej lubiłem pisanie tutaj dalej uważam za bezsensowne

++++++++++++++
szelesci liściem...;-(...zwiędłym..................-.....;-((((((((
postaraj się byc SOBĄ......!!!!
modliszka / 2009-06-20 00:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co Ty wypisujesz Don?
Jaki stracilesz szacunek? U kogo ?

Przeciez kazda jednostka, sledzaca uwaznie wpisy, potrafi odroznic Ciebie, od uzytkownika, ktory masowo wrzucal paragrafy z prawa karnego...

Daj spokoj :-)
get / 89.230.223.* / 2009-06-20 00:31
http://wiadomosci.onet.pl/1993537,12,item.html

pachnie wojnom
JB / 2009-06-20 00:34
W USA reżim skazał obywatelkę na 2 miliony kary za ściągnięcie 24 piosenek z P2P.
Amerykanie nie mogą się już doczekać aż Koreańczycy lub Irańczycy znukują biały dom i oswobodzą ich z tej tyrani.
JB / 2009-06-20 00:42
7 listopada 1917 roku o godzinie 21.40 z działa "Aurory" oddano strzał, będący umówionym sygnałem do szturmu na Pałac Zimowy, który zapoczątkował rewolucję październikową, a następnie wojnę domową w Rosji, zakończoną zwycięstwem bolszewików i utworzeniem Rosyjskiej Republiki Radzieckiej.

Może rewolucja amerykańska rozpocznie się od strzału z Johna McCain.
JB / 2009-06-20 00:54
Potiomkin, właściwie: Kniaź Potiomkin-Tawriczeskij (ros. Князь Потёмкин-Таврический) – rosyjski pancernik, jeden z symboli rewolucji 1905 roku w Rosji.

Był to pancernik generacji przeddrednotów, według rosyjskiej klasyfikacji – pancernik eskadrowy. Projekt stanowił ostateczne rozwinięcie linii rosyjskich przeddrednotów czarnomorskich, bazując na wcześniejszych okrętach tej klasy. Budowę okrętu rozpoczęto w Nikołajewie w Rosji w roku 1898 (obecnie Mikołaiw na Ukrainie), wodowanie nastąpiło 26 września 1900. Okręt wszedł do służby we Flocie Czarnomorskiej w roku 1904. Nosił nazwę: "Kniaź Potiomkin Tawriczeskij" na cześć Grigorija Potiomkina, aczkolwiek znany jest głównie pod nazwą skróconą "Potiomkin".

27 czerwca 1905 roku (14 czerwca w starym stylu), w atmosferze rozruchów rewolucyjnych w Rosji, załoga okrętu zbuntowała się przeciw dowództwu i opanowała okręt. Dowódca okrętu, kapitan Jewgienij Golikow i kilku oficerów zostali zabici. Pod przywództwem kwatermistrza Afanazego Matuszenko, "Potiomkin" oraz torpedowiec № 267, podnosząc czerwone rewolucyjne flagi, wpłynęły do ogarniętej strajkiem Odessy, gdzie następnie ich załogi broniły wystąpień rewolucyjnych. 1 lipca załoga "Potiomkina" wypłynęła na Morze Czarne, gdzie doszło do spotkania pancernika z eskadrą okrętów rządowych, której zadaniem było stłumienie buntu. W skład eskadry wchodziło 5 pancerników, lecz ich załogi odmówiły strzelania do zbuntowanego okrętu. Do załogi "Potiomkina" przyłączyła się także załoga pancernika "Gieorgij Pobiedonosjec", lecz następnego dnia zdała swój okręt władzom. Nie mogąc uzupełnić zapasów, 8 lipca "Potiomkin" przepłynął do Konstancy w Rumunii, gdzie załoga opuściła okręt.

Pancernik został następnie zwrócony Rosji, po czym jego nazwę zmieniono na "Pantieliejmon" ("Пантелеймон"). Już jednak 26 listopada 1905 nowa załoga pancernika przystąpiła do powstania w Sewastopolu, w którym tym razem główną rolę odgrywali marynarze krążownika "Oczakow".

================

Będzie się działo... zwłaszcza jak zbuntują się na SSBN.
get / 89.230.223.* / 2009-06-20 00:37
czytałem, korporacje fonograficzne sieją terror
modliszka / 2009-06-20 00:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rendzersi szaleja, bo chetnych do podzialu zysku z tortu wplywow fonograficznych coraz wiecej chetnych a im zysk na boki ucieka
JB / 2009-06-20 00:44
Tak jak car na przełomie XIX i XX wieku... a póxniej car i jego rodzinka dostali po kulce w łeb.

Pewnie za sto lat będą mówili, że wyrżnięcie w pień pracowników RIAA i MPAA oraz polityków ich wspierających to była zbrodnia... ale my będziemy pamiętali to jako wyrwanie chwastów.
bfgy / 89.230.223.* / 2009-06-20 00:28
http://img208.imageshack.us/img208/5288/picwigrzadxh4.jpg

i tyle w temacie
modliszka / 2009-06-20 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=mXPUkrz7Uow&feature=PlayList&p=23443EE008279B11&index=7&playnext=2&playnext_from=PL

Pamietacie? :-)))))
fer / 89.230.223.* / 2009-06-20 00:38
nie przepadam ale niezłe
dociekliwy / 2009-06-20 00:34 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze tak
skrocilem
http://tnij.com/T1LZ0
modliszka / 2009-06-20 00:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje, jednak skrot nie dziala :-(
dociekliwy / 2009-06-20 00:40 / portfel / Tysiącznik na forum
sprawdzilem jest ok
modliszka / 2009-06-20 00:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
U mnie nie dzial....:-(
Kurcze blaszka...
bebe / 2009-06-19 23:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Don Nie?Robi....
z tego co Tu się częściowo wczytałam.....
TO
- jesteś rzeczywiście nicnierobi...! a aaaaaaaaaaa... tzw. zwracający się..- przez to uwagę...!
...........nicnierobi....robi wiele ..jak na razie wokól siebie zamieszanie..!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bajery...buzery...- to Twoj nierobiący żywioł...!!!!
a kysz..............!!!!!!!!!!
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-20 00:01
A i o zdrowie nie pytam bo już chyba dobrze, przynajmniej na tyle by komuś pojechać...
JB / 2009-06-19 23:50
Ty masz dziś problemy z czytaniem ze zrozumieniem... pewnie masz jeszcze gorączkę... może jadem pszczelim się zatrułaś. :(
Ten orginalny Nierobi jest spoko, ale tu był kolo co się głównie pod niego podszywał ali i podemnie i pod maxa i pod Modliszkę również.
Fitter / 2009-06-19 23:54 / portfel / Tysiącznik na forum
już zapomniała o własnych problemach na forum(między innymi z zalogowaniem) ... co za brak empatii
bebe / 2009-06-20 00:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-))))))))))))))))))))
Fitter / 2009-06-19 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
PS. jestem złośliwy jak pije-sorry
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:50

a kysz..............!!!!!!!!!!

wielkie dzięki bebe za miłe powitanie, jest mi bardzo przyjemnie;-((((((((((((((((((((((((
JB / 2009-06-19 23:51
Unikaj kobiet jak ognia, nie będziesz się smucił.
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:55
powiem tak, jestem niemile zaskoczony, no cóż...
bebe / 2009-06-20 00:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Don...cwicz ono/on.....;-)
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-20 00:14
o co Ci chodzi?
wesmar / 2009-06-19 23:38
Zenic sie drugi raz czy nie ;)? Co radzicie, pytam Was o tyle, ze jestescie troche inni niz mediana. Zapominacie zazwyczaj o swiecie tetniacym zyciem, zalegajac na forum godzinami...
W sumie fajnie byc samemu, kasa nieograniczona, mozna robic co sie chce, ale...a trafila mi sie kobieta tak swojska i uczynna, ze chyba chcialbym z Nia byc na lata i dolozyc wszelakich staran by stala sie kura domowa (wychowac sobie). To z tych typow wymierajacych, co potrafi sama cos jeszcze zrobic no i ogolnie mi dobrze bo nie marudzi jak poprzedniczki :)
pozdr.
fer / 89.230.223.* / 2009-06-20 00:34
autentycznie tak czy udaje/?
jak autentyk to mozna ryzykowac ...)))
wesmar / 2009-06-20 00:41
p-swto powyzej 90% ze autentyk, jesc przynosi, zmywa robi zakupy, nawoluje choc juz spac i nei zlosci sie jak wyjde z lozka i worce o 3.00 nad ranem. Na pytanie czy mnie lubi nie reaguje nerwica, prawdopodobnie zaryzykuje bo kosmos mi kaze obstawic taki wybor. Jak wyrosnie z czasem na zolze to i tak nic sie nie stanie bo to mam juz zdyskontowane w genach :)
pozdr. i dobranoc
JB / 2009-06-20 00:48
Kolega też tak miał... aż się im dziecko urodziło i wzieli kredyt na mieszkanie... teraz jest jej służącym bo wie, że go na rozwód nie stać.
JB / 2009-06-20 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=JCkEvU2lr-M

Some fools think of happiness
Blissfulness, togetherness
Some fools fool themselves I guess
Theyre not foolin me

I know it isnt true,
I know it isnt true
Love is just a lie,
Made to make you blue
Love hurts, ooh,ooh love hurts
Ooh,ooh love hurts
bebe / 2009-06-19 23:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
musisz...?
daj swej nowej kobiecie i tej poprzedniej kobiecie CZAS...!!!!.......:-)
DBAJ O NIE... i swoje uczucie.../!!!!..........kasa...- zobaczysz.!!!!!!!!!
wesmar / 2009-06-20 00:01
z poprzednia nie jestem juz 5 lat, zreszta z dzisiejszego punktu widzenia widze to tak, ze jej nie kochalem (bylem zimny i stanowczy) - chcialem miec sluzaca - rowiesnice, nie wyszlo i dobrze bo faceci jednak pozniej dojrzewaja. Na poczatku nigdy nie dbam. Tak z czasem sie rozkrecam jak mi zalezy, pozdr.
bebe / 2009-06-20 00:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
szczere wesmar...!....- chyba...?
JB / 2009-06-20 00:03
A to OK możesz się żenić. Tacy co potrafią kontrolować kobiety, są zimni i traktują żonę jak służącą nie muszą kobiet unikać... tacy są uważani za księciów z bajki.
wesmar / 2009-06-20 00:12
siedzi CI cos w glowie za bardzo, ja tak mam genetycznie, nie robie tego zlosliwie, nie gram, tak sie juz urodzilem. Zawsze jakaj dlugonoga dama sie mna zaopiekowala bo myslala, ze moze fajny facet i dobry kandydat na meza...? Sam nie wiem co myslaly, wiem jedno, ze ostatecznie to i tak ja dokonam wyboru, poprzedni byl bardziej z mozliwosci przyszlej wygody, sam lubie prace i wole zone jak sie zajmuje mna bo i tak statystycznie z pracy kobiet nie wiele chleba upieczesz. Po prostu szukalem cale zycie skromnej, dobrej kobiety, a sidla na mnie zastawialy raczej te asertywne "damy" na ogol po zapodanej wersji trial - wybuchowe lub marudzace czy tez zmeczone i sniete
JB / 2009-06-20 00:20

a sidla na mnie zastawialy raczej te asertywne "damy" na
ogol po zapodanej wersji trial - wybuchowe lub marudzace czy tez zmeczone i
sniete

Innych nie ma! Takie sa typowe kobiety.
Pooh / 2009-06-20 00:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?

Innych nie ma!

Żyj sobie dalej w swoich urojeniach...
Q
Ps. ideałów też nie ma.
dociekliwy / 2009-06-20 00:29 / portfel / Tysiącznik na forum

ideałów też nie ma

sa
ja mam nie wiem jak Wy
JB / 2009-06-20 00:45
Kiedy ostatnio Cię pobiła?
dociekliwy / 2009-06-20 00:48 / portfel / Tysiącznik na forum
moja zona twierdzi ze
"chlop jak zaba silniejszy jak baba "
i reki na mni nie podnosi
dociekliwy / 2009-06-20 01:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak chcesz zobaczyc jak sie dobrze zyje we dwoje to zapraszam
bedziesz kiedys w Paryzu to daj znac
JB / 2009-06-20 01:15
W Kopenhadze to mogę być, ale w Paryzu to niebardzo... poza tym na pierwszy żut oka to sie wydaje, że jest OK... kiedyś byłem na wakacjach z kolegą i jego żoną... dopiero wówczas zobaczyłem jaka to "wspaniałą" ma zonę i zrozumiałem, że ma rację, że na nią nazeka.
dociekliwy / 2009-06-20 01:17 / portfel / Tysiącznik na forum
ale ja nie narzekam
JB / 2009-06-20 01:25
No on też najpierw nie nazekał.
dociekliwy / 2009-06-20 01:28 / portfel / Tysiącznik na forum
To ile mi dajesz czasu tej szczesliwosci
JB / 2009-06-20 01:40
To najpierw byśmy musieli zostać dobrymi przyjaciółmi i się kiedyś spotkac jak zona gdzieś wyjedzie, żebyś mógł mi się zwierzyć brzy whisky... bo tak przy obcych to się udaje, że jest OK.
dociekliwy / 2009-06-20 01:44 / portfel / Tysiącznik na forum
whisky nie lubie wole wodke najlepiej debowa no i jak narazie to po pijaku bardziej chwale zone jak na trzezwo bedzie klopot ale napic sie mozemy
JB / 2009-06-20 01:47
A skoro ona taka wspaniała to co ty o tej porze robisz na forum?
dociekliwy / 2009-06-20 01:51 / portfel / Tysiącznik na forum
pisze a co mam robic
JB / 2009-06-20 01:53
Być ze wspaniałą żoną?
dociekliwy / 2009-06-20 01:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Jestem spi obok
JB / 2009-06-20 01:58
A no tak... ten kolega też może używać komputera tylko jak żona zaśnie.
dociekliwy / 2009-06-20 02:02 / portfel / Tysiącznik na forum
No tak zawsze cos wymyslisz
w takim razie ide spac
Dobranoc
Pooh / 2009-06-20 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Nie będę zapeszał ;)
JB / 2009-06-20 00:29
To ja wiem!
Tylko głupie kobiety szukają idealnego faceta czytając poradniki jak tego dokonać i w efekcie normalnych facetów testują i odżucają, a zakochują się w cwaniakach potrafiących kłamać lepiej od nich.
Sa jeszcze kobiety niepotrafiące się same utrzymać i biorących pierwszego lepszego co je utrzyma.
Pooh / 2009-06-20 00:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Jeżeli czujesz, że "to może być to"...
Jeżeli widzisz, że taki związek może iść w dobrym kierunku...
Dlaczego nie?
Więc... trzeba próbować ;)
Pzdr.Q
Ps. W tym temacie to mądrego nie ma...
modliszka / 2009-06-19 23:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Drugi raz ulozyc sobie zycie, nie jest tak prosto - ponoc...
Z drugiej strony, czlowiek nie jest stworzony do bycia samemu, dlatego nalezy dazyc do bycia we dwoje, ale nie za wszelka cene / bo tak chce rodzina, bo podatkowo sie oplaca, bo...../.

Zapewne nie stac Cie na kolejna porazke w zwiazku, wiec ostroznie daz do celu, ze wskazaniem, na TAK :-)

Powodzenia :-)
wesmar / 2009-06-19 23:56
Dzieki za rady, do tej pory przerazalo mnie zawsze slowo "rodzina" poprzednia zona sama mnie "wyhaczyla" i sie oswiadczyla, ale i pilnowala bez powodow na tamten czas. Potem juz bylem madry i szybkie kolezanki myslaly, ze mnie osacza, ale sie nie dalem. Teraz chyba dojrzewam i madrzeje, czas jak zwykle wszystko pokaze, na pewno musze wyrobic w sobie cechy opiekunczosci, ktorych nie mam (specyfika wychowania, szkola wojskowa itd..)
modliszka / 2009-06-20 00:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dojrzales. Cos musiales stracic, aby spojrzec na zycie z tej drugiej strony.

Jednak im dalej w las, tym wiecej drzew. Moja kolezanka /sliczna dziewczyna, bardzo atrakcyjna/ zakochala sie w starszym do siebie o 16 lat mezczyznie. Oszeleli na swoim punkcie. On byl po rozwodzie. Slub brali dwa lata temu. Po roku urodzila im sie piekna coreczka a sielanka potrwala jeszcze rok. Na poczatku maja / w tym roku wyniosl sie, twierdzac, ze male dziecko go przytlacza, ze on nie daje psychicznie rady. W miedzy czasie, okazalo sie, ze byl w przeszlosci juz dwukrotnie rozwiedziny - szykuje sie trzeci rozwod. Na ten czas gosc ma czwarta laske......

Mi sie to nie miesci w glowie, ale tez coraz mniej rzeczy przez to chyba mnie dziwi.
wesmar / 2009-06-20 00:17
dlatego wole byc odpowiedzialny co do tej decyzji, cud, ze nie zostalem ojcem, zreszta nie chce miec dzieci poki co, bylem w zwiazku z pieknymi, wyraznymi kobietami i jakos specjalnie mnie nie ciagnie do tych klimatow by dalej dac sie podebrac. Moglbym zanucic slowa, "on juz je widzial.. on juz zna te dziewczyny - bo to w skrocie oddaje przeszlosc. kazdy szuka widac waloru jaki gdzies w glebi potrzebuje. Do tej pory nie wiem co przyniesie kolejny rok, nie chce i nie moge zwodzic bo jestem jednak wystarczajaco konkretny i bedzie albo woz,albo przewoz
modliszka / 2009-06-20 00:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj sie tego dziewcza i szanuj.
I pamietaj, ze wozil wilk razy kilka, powiezli kiedys i wilka :-)
JB / 2009-06-20 00:06
A było się zainteresować rówieśnikiem który nie udawał księcia z bajki... tą moja dokładnie tak samo starszy rozwodnik załatwił... tyle, że zanim się z nią ożenił to znalazł sobie inną... a jak się ona dowiedziała, że wychodzi ponownie za mąż... to sie zaczęła mną bawić.
wesmar / 2009-06-20 00:24
Kobiety sa przewrotne, nie dostales tego co Tamten jej dawal, widac musial jej gleboko siedziec w glowie, do tego sa pamietliwe i zazdrosne o przyszle, tak jak mezczyzni czesto o bylych. Masz jeszcze czas, miedzy 25, a 30 rokiem zycia nie mialem takiego powodzenia jak w ciagu ostatnich 3 lat, widac nastapilo jakies wiekowe optimum w sesnie potencjalnego partnera. Lata leca jednak i czlowiek z wiekiem nasycony pewnymi emocjami, staje na zakrecie i dostrzega inne jutro. Nie omijaj kobiet, One chca i potrzebuja Nas tak samo jak my Je. Kosmos Cie odpowiednio rozysponuje, jestem tego niemal pewien bo nie jestes w zaden sposob ulomny
JB / 2009-06-20 00:31
Ale ja wyciągam wnioski z własnych błędów. Nigdy więcej nie spotkam się z żadną kobietą i tyle.
JB / 2009-06-19 23:47
Mądry uczy się na własnych błędach.
Normalny uczy się na własnych.
Głupi się nie uczy na własnych błędach.

Skoro piszesz o ponownym żenieniu się, to już wiesz, że poprzedni raz był błędem i kosztował Cię cierpienie. Mądry nie jesteś, niestety. Ale masz szanse być normalnym i wyciągnąć wnioski z własnego błędu.

Pamiętaj. Kobiet należy unikać jak ognia!
Robi2806 / 2009-06-20 03:31 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
tu bym kolegę trochę poprawił :

Mądry uczy się na cudzych błędach, nie na własnych.

oraz : głupich kobiet należy unikać jak ognia.
Na szczęście jest bardzo wiele kobiet mądrych i wartościowych, tylko aby taką wybrać trzeba myśleć tą górną głową, w przeciwnym wypadku wybór będzie zły (niestety większość mężczyzn wybiera tą drugą metodą i później jest ból)

Koledze wesmar podpowiem tylko, że ten nic nie osiąga kto nie próbuje. Zawsze warto i trzeba podejmować próby. Oraz jeszcze jedno : możesz stworzyć szczęśliwy związek z tą kobietą tylko jeśli akceptujesz ją taką jaka jest teraz, bo jeżeli myślisz że ją sobie wychowasz (zmienisz w kwestiach które ewentualnie Ci nie do końca pasują), to się bardzo grubo mylisz. Jeszcze ta sztuka się nikomu nie udała, wychowywać można ale gdzieś od 18 miesiąca życia i konsekwentnie gdzieś do 16 roku życia. Później można zapomnieć o wpływie wychowawczym. Jeżeli chodzi o dorosłe osoby, to jedyną osobą którą możesz wychować (zmienić) jesteś Ty sam kolego wesmar!

pozdrawiam
robi
wesmar / 2009-06-19 23:52
Przestan, wypaczylo CIe zycie JP, sam jestem koderem, ale kobiety do mnie lgnely i lgna, teraz z wyboru jestem wierny, genetycznie tak nigdy nie bylo, nie mam moze gradacji uczuc rozwinietej jak Ty, dzialam troche mechanicznie, ale niewiata obecna ponad 10 lat mlodsza jak spojrze na Nia i na zachowanie to widze w niej dlugoletniego przyjaciela. Milosc to proces, zdefiniuje to u kresu sil, w sumie zastanawiam sie czy jednak nie podjac proby bo czuje, ze tak dobrego czlowieka nie spotkam wiecej i tyle
JB / 2009-06-19 23:59
ROTFL
10 lat młodsza... na kase leci.
Pamiętaj przynajmniej o intercyzie... ale pewnie jak o niej wspomnisz to tyle ją będziesz widział.
wesmar / 2009-06-20 00:04
Bez przesady, znacznie bardzeij racjonalnie podchodzi do zycia niz starsze kolezanki business-woman co to od pierwszego do pierwszego zyly ile by nie zarobily. Co to to na pewno nie. Zreszta taka roznica wieku to zadna roznica, uwazam to za niemal optimum, pozniej kobiety niestety szybciej sie starzeja, a z mojego punktu widzenia "resurs" jest tak samo wazny jak i przyjazn
JB / 2009-06-20 00:09
Rób jak chcesz... tylko pamiętaj, że jak później będziesz przez nią cierpiał to twoim obowiązkiem będzie ostrzegać innych naiwnych mężczyzn przed popełnieniem takiego błędu.
pawciomerc / 2009-06-19 23:02 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a wiesz czemu ano
1 gorsze dane
2 korekta na surowcach
3 jak akcje poleciały 100% i wiecej up to musi sie skorekcić

dobranoc
Mieczyslaw / 2009-06-20 09:34 / Uznany Gracz Giełdowy
ad 3

spadki jakie dotknely nasza gielde byly niewspolmierne do syt gosp w PL , wiec cos co nienaturalnie spadlo musialo wrocic na w miare realne poziomy

dlaczego kghm po wzroscie 400 % musi sie skorekcic ?
modliszka / 2009-06-19 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przy weekendzie :-)

Czytajac watek, usmialam sie do lez:-)
Forumowiecze Money.pl - prosza Redakcje o rangi i nie tylko :-)))))

http://tnij.org/rangi-money
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 22:57
Modlicha nie mogłem dodać komentarza a wiesz z czym? Odrazu kasowali
modliszka / 2009-06-19 23:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widze, ze nadal masz problem z dodaniem komentarza. Podejrzewam, ze nie jest to zwiazane z tekstem, ktory chcesz zamiescic a nickiem - mozesz byc na cenzutowanym, z racji tego, ze dwie osoby na niego dzisiaj pracowaly caly dzien....
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:10
Nick naszczęście narazie przechodzi, skopiowałem pewnego zbanowanego użytkownika który chce żeby redakcja sama sobie nadała pewną obraźliwą rangę, i od razu kasoało;-))))
JB / 2009-06-19 23:13
Są słowa na czarnej liście i one powodują niemożnośc zapisania jak na przykład Am-igo bez kreski.
dociekliwy / 2009-06-19 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
wyrzuc A m i g o
modliszka / 2009-06-19 23:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak, ja tez nigdy nie moge go zacytowac :-))))
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:16
Myślicie że przyznają rangę o którą prosił HOOY-ec???
Fitter / 2009-06-19 23:21 / portfel / Tysiącznik na forum
jak mu przyznają to napiszę co o tym myślę(bez cenzury) i pierdole mogą mnie zbanować i "chuj" (dobrze że po 22 pisze)
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:25
fakt, już za taki nick powinien polecieć
Fitter / 2009-06-19 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
tu nawet nie chodzi o nick, to chyba takie czasy... (ostateczne)- a to wszystko przez reformę edukacji
modliszka / 2009-06-19 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem, ale dla mnie to Redakcja robi balagan.
Struktura rang powinna byc prosta i przejrzysta, oraz z gory okreslona.

Kolejna sprawa. Jest znaczek, ktory zglasza posty do usuniecia. Owszem posty sa CZASAMI usuwane, ale z takim opoznieniem, ze ta funkcja jest nieużyteczna. Skori jednak juz jest, dodajmy jeszcze jedna " wartosciowy komentarz". Zamiast walczyc z brakiem kultury za pomoca kija, powalczmy o kulture za pomoca marchewki....

tyle....

ps. jaki miales nick /logo/? :-)
JB / 2009-06-19 23:24
Powinni zaufanym i forumowiczą dać prawo usówania postów.
modliszka / 2009-06-19 23:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma kogos takiego, jak zaufany forumowicz. Albo forum jest moderowane, albo nie....
JB / 2009-06-19 23:35
no chodzi mi własnie o to, żeby dać moderatora zaufanym forumowiczą, skoro administracja nie ma czasu... kiedyś dyskutowałem na dyskusje.pl i tam tak było... oczywiście jak ktoś nadużywał uprawnień i były skargi to tracił moderatora... ale funkcionowało to dość dobrze bo często był ktoś kto mógł posprzątać.
Podobnie jest na PCLab.pl
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:22

ps. jaki miales nick /logo/? :-)

A dlaczego pytasz?
modliszka / 2009-06-19 23:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Strasznie mnie ciekawi.
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:27
Ważne kim jestem teraz: Don Nierobi, choć jest tu taki pajac który podpisuje się moim nickiem
modliszka / 2009-06-19 23:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
byles UGG ?
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:34
Madzia a jakie to teraz ma znaczenie. Powiem tak, byłem conajmniej zdziwiony jak popołudniu zajrzałem na forum i zobaczyłem że ktoś używa mojego nicka a do tego zaśmieca forum i obraża innych forumowiczów
modliszka / 2009-06-19 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapytalam, poniewaz przypominasz mi kogos.
A Twoje zdziwienie rozumiem, bo nick "modliszka" tez zostal z hakerowany.
Ja rzadko pisze, jako nielogo, wiec tutaj mam mala przewage, ale w Twom wypadku staje sie to meczace, co rozumiem.
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:48
Dzięki za zrozumienie, mam nadzieję że to co dzisiaj się wydarzyło to był tylko jednorazowy wybryk tego osobnika
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 23:36
oczywiście na początku bo potem się wkurzyłem
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 22:26
Ten kmiotek podpisujący się moim nickiem zniknął a dziwnym trafem pojawił się zaraz HOOY-ec.
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 22:35
A tak swoją drogą baranowi musiało się ostro nudzić żeby przez cały dzień siedzieć na forum i je zaśmiecać.Szokkk!!!
JB / 2009-06-19 22:48
Napewno jakaś kobieta go uwiodła i biedak tak reaguje.
Don Nierobi / 83.24.200.* / 2009-06-19 22:51
No raczej normalne to nie jest, ale co zrobić przetrzymamy dziada;-))))
Krzych / 2009-06-19 22:20 / Płoteczka na forum
jedni naganiają na wzrosty bo tak chcą inni na spadki - nie dogryzajmy sobie jak jest coś retorycznie przedstawiane , najwyżej napiszcie z czym się niezgadzacie lub co jest źle przedstawione.

Słabną notowania ekonomiczne Polski
19.06.2009 08:18 piątek
http://tnij.org/dmo0
Krzych / 2009-06-19 22:31 / Płoteczka na forum
Szwajcarski bank narodowy rozważa podzielenie banków UBS i Credit Swiss i "zbankrutowanie" ich najbardziej stratnych części. -Szukamy lepszych rozwiązań, niż kolejne dofinansowania - mówią przedstawiciele szwajcarskich władz i nadzoru finansowego
Tak fatalna kondycja banków zaczyna niepokoić szwajcarskie władze. Bo banki-giganty mogą pociągnąć za sobą całą gospodarkę: sam USB, razem z konkurencyjnym Credit Suisse, zarządzają aż trzema biliony dolarów aktywów - to sześć razy więcej, niż wynosi PKB Szwajcarii.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6736693,Za_duze_zeby_upasc__No_to_dzielimy.html

optymistyczne tak?
Krzych / 2009-06-19 22:32 / Płoteczka na forum
Irlandia gorsza od Islandii
j.a. 19-06-2009, ostatnia aktualizacja 19-06-2009 15:48
Gospodarka Irlandii skurczy się w tym roku mocniej niż Islandii - ocenia były premier Islandii Geir Haarde
- Gospodarka Islandii skurczy się o 10 proc. - powiedział Haarde w Instytucie Spraw Europejskich.
Minister finansów Irlandii Brian Lenihan prognozował zaś w kwietniu, że PKB Irlandii spadnie w tym roku o 10,75 proc.
KE prognozuje nawet, że gospodarka Irlandii skurczy się w 2009 r. o 12 proc.
Haarde stwierdził, że nie wierzy, aby członkostwo Islandii w UE uratowało ją od "finansowego huraganu", który wywołał poważne finansowe zamieszanie i upadek 3 islandzkich banków.
Dodał, że członkostwo Łotwy w UE nie uratowało jej gospodarki przed spodziewanym w tym roku spadkiem PKB o 18 proc.
Krzych / 2009-06-19 22:41 / Płoteczka na forum
miłego weekendu:))
nie martwcie się na wykresie formacji głowy z ramionami może być jeszcze malutka jazda w górę.
a 1800 będziemy testować szybciej niż sam myślę.
pawciomerc / 2009-06-19 23:01 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a wiesz czemu ano
1 gorsze dane
2 korekta na surowcach
3 jak akcje poleciały 100% i wiecej up to musi sie skorekcić
anonim_03 / 2009-06-19 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=VS4fyxuFZvA&feature=channel_page
modliszka / 2009-06-19 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
fajny kawalek...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy