Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gronkiewicz-Waltz trzyma z grupą trzymającą władzę?

Gronkiewicz-Waltz trzyma z grupą trzymającą władzę?

Wyświetlaj:
Białołecki / 145.248.192.* / 2007-08-20 09:27
Pani Grokiewicz już raz dała przykład łamania obietnic przedwyborczych, gdy szła w pochodzie przeciwko spalarni wojewódzkiej wśród osiedli domów dzielnicy Białołęka. Krzyczqała razem z nami, że nie wolno truć ludzi, że jak ją wybierzemy to zatrzyma budowę spalarni. Wybraliśmy i co,
pani Gronkiewicz natychmiast zapomniała swych okrzyków.
Bo dlaczego nie na poligonie rembertowskim, dlaczego nie w elektrociepłowni siekierkowskiej, czy żerańskiej, no bo inwestycje wóczas niepotrzebne, tam tylko małe modernizacje, a tu olbrzymia kasa unijna no i specyficzne argumenty od "budowniczych" spalarni, czyli mamona i potrzeby własne (nigdy nie mamy za dużo). A rezultat, patrz na nowoczesną (unijną) oczyszczalnię Zakopanego jak truła i truje Dunajec i miejscowości połozone poniżej. Nawet w czasach bezmyślnego PRL nie produkowano tylu trucizn.
piecia / 87.205.54.* / 2007-08-19 23:40
Myślę, że zaczyna się bardzo twarda walka wyborcza PIS-u. Pani Gronkiewicz ma prawo zatrudniać ludzi jakich chce, ma nadzieje, że fachowców. Później ją za to rozliczymy. Tak naprawdę nie wiemy czy to jest prawda. Jeżeli tak to czy były minister popełnił jakieś przestępstwo bo to jedyna przeszkoda do pełnienia funkcji bez względu na to kogo kiedyś popierał. Pojęcie "układ", które tak często jest używane ponownie przez PiS to przesada. Tak wiele tych układów jest, że się zgubiłem. Pana Ziobro też jakiś układ chciał zniszczyć. Paranoja !!!
sinue / 87.205.174.* / 2007-08-19 23:30
To zupełnie normalne P O = dawna UNIA WOLNOŚCI + SLD już zasłynęly swoja wspaniałą polityka niszczenia rodzimego przemysłu i wyprzedaży majatku narodowego za symboliczna złotówke. Chyba wszyscy pamietaja wspólne rządy tych partii więc wiadomo czego możemy znów sie spodziewać. Całe szczęście że to tylko Warszawa narazie .
polkot / 83.24.55.* / 2008-02-27 15:33
szkoda gadać Wystarczy spytać o obiecywaną reprywatyzację.
piecia / 87.205.54.* / 2007-08-19 23:50
Towar się sprzedaje za tyle ile może sprzedający dać. Trzeba wziąć pod uwagę długi zakładu i inne dane pomniejszające wartość fabryki. Symboliczna złotówka to tylko slogan, który niektórzy politycy stosują bez ogólnego rozeznania się w temacie. Każda sprawa jest inna. Pytanie jest dlaczego PiS, LPR i S ich jeszcze nie rozliczyli przez czas sprawowania koalicji. Może po prosu nie ma żadnego problemu. To tylko sprawa rozdmuchiwana przed wyborami.
..MP / 195.90.107.* / 2007-08-20 00:32

Towar się sprzedaje za tyle ile może sprzedający dać.

Nie bylo obowiazku sprzedawania.
anakha / 2008-02-28 10:44 / Bywalec forum
Zawsze mozna doplacac z budzetu panstwa do corocznych strat przedsiebiorstwa - a w zasadzie kiedys tak bylo - teraz przepisy unijne traktuja to jak niedozwolona subwencje.
Tylko jak mieliby Tobie podniesc podatki na ten cel to oczywiscie sie nie zgodzisz .....
cu / 83.31.24.* / 2007-08-19 21:16
Dajcie sobie spokój z kometarzami na tym niemieckim ferwerze.
taka prawda / 83.143.40.* / 2007-08-19 20:04
Skoro już palę się ze wstydu, że na nią zagłosowałem w II turze (bo nie trawię Marcinkiewicza), to co będzie dalej?
SZPILECZKA / 83.8.250.* / 2007-08-19 17:38
powoli sie pani /o uśmiechu służącej/ odkrywa!!-ta osoba mało że nie nadaje się na PREZYDENTA WARSZAWY TO JUZ I BĘDZIE WARSZAWIE "S Z K O D Z I Ł A"
Bies2 / 2008-02-28 09:34 / Bywalec forum
To ciekawe , że to uśmiech służącej, nigdy bym się nie domyślił, pewnie dla tego, że takowej nie miałem. Sądziłem, że to drwina z całej grupy naiwniaków, którzy sądzili , iż uda im się zatrzymać zablokowane etaty w urzędach państwowej. Może pobłażliwa kpiarska mina z zaplecza politycznego, wodzów partii swoistej sprawiedliwości, którzy ani przez chwilę nie wątpili , że żywot tej organizacji będzie wyjątkowo krótki.

Najnowsze wpisy