Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gudzowaty kontra Kamiński

Gudzowaty kontra Kamiński

skomentuj
Money.pl / 2006-01-16 21:18
Komentarze do wiadomości: Gudzowaty kontra Kamiński.
Wyświetlaj:
U-bot / 83.26.243.* / 2006-01-16 21:18
Mariusz Kamiński, taki porządny facet, a wychodzi na to że chyba będziemy mieli drugiego "Siwaka".
PS
Oby nie wylądował szybko na placówce w Libii.
OBSERWATOR / 83.23.211.* / 2006-01-17 00:10
Spokojnie!
Kazdy myslacy człowiek powinien zadac sobie pytanie:
Dlaczego taka panika na WIERCHOWCE opozycji?
Odp.jest prosta:Dobieraja sie do D.... tym, ktorzy powinni "siedzieć" a jeszce nie siedzą. Te dranie jeszcze dopominaja sie sprawiedliwego traktowania.
Zdrowo myslacy człowiek intuicyjnie wyczuwa, ze Ci Najzdolniejsi do robienia interesow -GENIUSZE maja swoje majatki zrobione na krzywdzie innych.
Ci sami w PRL-u tez byli dobrze ustawieni.
Skoro mozna zrobic przestepca np.:Ks.Jankowskiego
bez prawomocnego wyroku sadowego to dlaczego nie mozna na tej samej zasadzie(bez prawomocnego wyroku sadowego) powiedzieć ze skoro masz tak bardzo duzo kiedy inni nawet zdolni, w tym kraju nie maja pracy to cos tu nie gra.
Nareszcie szary obywatel zobaczył, ze mozna nie zabierać rencistom (jak to planowali kolesie typu Hausner), a bez wiekszej szkody nalezy przetrzasnać raje i azyle tworzone dla kolesiow u watpliwie dorobionych biznesmenow.
A widac golym okiem jak tanio mozna kupic cos co było ogolnospoleczne przez tych nowobogackich - mysle o wykupieniu terenow w centrum Poznania za psi pieniadz.
Nie kazdy moze dostapic takiego szczescia.
Dlatego Panowie MAGNACI morda w kubeł.
Społeczenstwo poznało sie na Was i innych Frasyniukach i temu podobnych przystojniakach , ktorzy zamiast dzialać na korzyść narodu spowodowali powstanie strasznej biedy.Widac to wreszcie w wyborach i sadażach.
Tak. Teraz nadeszła chwila odpowiednia aby zabawić sie w Janosika a MARGRABIOW powsadzać tam gdzie wsadzono szefa YUKOSU.
PROKURATOR
skomentuj

Najnowsze wpisy