Forum Polityka, aktualnościGospodarka

GUS: Więcej pracy, większe płace

GUS: Więcej pracy, większe płace

Money.pl / 2005-12-16 11:32
Komentarze do wiadomości: GUS: Więcej pracy, większe płace.
Wyświetlaj:
baba / 81.18.213.* / 2005-12-17 20:16
to jakieś niemiłosierne bzdety - te wszystkie podwyżki to "barbórka" górnicza i inne wziątka tych podobno najbardziej ciemiężonych
Kawosz / 83.26.174.* / 2005-12-17 14:17
Jest taki stan okreslany mianem zbiorowej hipnozy
- To Polska
sam / 213.25.223.* / 2005-12-16 16:33
Wzrost średniej płacy ma na celu zwiększenie składek ZUS płaconychprzez pracowników i pracodawców, a jest to łącznie ok 68% kwoty którą pracownik otrzymuje do ręki.
sam / 213.25.223.* / 2005-12-16 16:28
Wzrost płac na górze i o wiele tysięcy powoduje to że rośnie średnia, bo na dole nie widzę wokół żadnego wzrostu płac.
wnerwiona elka / 81.210.104.* / 2005-12-16 11:32
to co kuzwa znaczy ?? co miesiac ktos dostaje podwyzki plac ?? tak z tego widac , bo co miesiac widac , ze wybnagrodzenie wzroslo , jak moja firma miala mi podniesc minimlana place , to ja nie dostalam o te 20 zl wiecej , lecz ukradli mi z premi , i to sie nazwya podwyzka ? w przyszlym roku jak slyszalam ma byc podniesiona o około 35 zl , wiec znowu firma zabierze mi z premi , no nie ????????? i gdzie ja mam podwyzke p-lacy ??????????????????????? kuzwa, rzygac sie już chce w tym chorym kraju
Ela / 83.31.72.* / 2005-12-20 12:42
Boże czy wszyscy ekonomiści uważają społeczeństwo za durniów. Bazując na samych cyferkach nie da się pokazać realnego wzrostu płac i zatrudnienia. Miesiąc listopad dał nam zwiększenie zatrudnienia bo są to ostatnie miesiące przed końcem roku i należy wykonać założone plany . Jednocześnie w tym okresie wieksz jest zapotrzebowanie na prdukty. Sądze że nie tylko w ptrodukcji ale i handlu również zwiększyło się zatrudnienie tylko to nie oznacza że tak zostanie . Zachwile wskaźniki bedą nam dołować. Co do wzrostu wynagrodzenia dane też są przekłamane . Znając życie to pracodawcy wypłacili premie okazionalne, a podwyżkę otrzymali zwłaszcza menadżerowie. Generalnie nawet duże dobrze prosperujące firmy oszczędzają na pracownikach.
Może mniej by wkurzało ludzi gdyby do wszystkich wsaźników dodawać komenarz

Najnowsze wpisy