Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Handel nie w niedzielę

Handel nie w niedzielę

Money.pl / 2006-07-26 08:23
Komentarze do wiadomości: Handel nie w niedzielę.
Wyświetlaj:
paseo / 2006-07-26 10:49 / Bywalec forum
kto usunie tego kretyna i jego kolegow z naszego zycia???
Jak to mozliwe,ze wicepremierem jest facet z poparciem rzedu 1 % ?
ALIEN / 193.110.99.* / 2006-07-26 10:33
Zakaz handlu w niedzielę to bzdura, zakaz pracy uczelniom, mediom i innym usługodawcom to bzdura do kwadratu. Rządzący chyba faktycznie uwierzyli, że naród jest durny i odgórnie ukazami można tą ciemnotą sterować. Sadząc po ostatnich sondażach popularności partii politycznych, (choć powątpiewam w ich reprezentatywność) również wydaje mi się, że ciemnota zwyciężyła.
Sabre / 2006-07-26 10:08 / Tysiącznik na forum
Czy nauczyciele będą zatem uczyć studentów studiów zaocznych w niezgodzie z prawem, na tajnych kompletach? A weterynarz też nie będzie miał prawa pomóc żadnemu Irasiadowi? Są też całodobowe pogotowia dla zwierząt – posłowie Samoobrony o tym nie wiedzą? Czy Hydraulicy zejdą do niedzielnego podziemia, czy w niedzielę może nas zalewać?
Bigoteria, zakłamanie i ciemnota wśród obecnych decydentów przechodzą już wszelkie granice. Nie przeszedł numer z powierzchnią (wielkopowierzchniowe już otwierają sklepy mniejsze, zaduszając przy okazji sklepiki osiedlowe), więc szukają sposobu na liczbę zatrudnianych. Lobbing własnych sieci dla posłów Samoobrony jest OK. Ale czy dla LPR sklepy zatrudniające mniej niż 9 osób dostaną dyspensę niedzielną?
Kero / 2006-07-26 09:38 / -
Takie idiotyzmy już mnie nie zaskakują - to norma "naszej" ""klasy"" politycznej.
Więc będzie tak panie Giertych:
W sobotę wieczorem walnie panu rura z wodą i ja przyjadę tylko zamknąć dopływ a pan brudny jak świnia będzie czekał na mnie na progu do poniedziałku. Oczywiście skasuję za dwa dojazdy i poniedziałkowy smród od brudasów dodatkowo.
zx / 83.16.202.* / 2006-07-26 09:12
Czy jak będę w niedzielę malował sztachety na moim płocie to najedzie mnie patrol Mudżachedinów po wodzą miejscowego Ajatollacha i zostanę ukamieniowany ? Proszę o wykładnię nowych przepisów bo bardzo lubię malowac sztachety w dzien wolny i chciałbym wiedzieć ile ryzykuję pozostając wierny swojemu hobby.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-26 08:57
Świetnie, im gorzej, tym lepiej.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-26 08:23
Tych ultralewicowych socjalistów z LPR chyba pogięło!
admin / 83.26.128.* / 2006-07-26 08:26
Trzeba będzie wyjechać do normalnego kraju !!
Barti / 83.168.75.* / 2006-07-26 09:23
Moze czas sie pospieszyc, bo moze zbliza sie zakaz wyjazdów. No bo jak to: wyksztalciles sie w Polsce za panstwowe pieniądze a teraz chcesz wyjechac i tworzyc PKB gdzies w innym normalnym kraju a nie a naszym pieknym Kaczkoklandzie?
Moze wprowadzą weksle dla studentów albo kaucje albo jeszce cos. Mają w koncu specjalistów z Szamboobrony.

http://www.spieprzajdziadu.com/index.php/?p=403
Fankabaretu / 80.245.176.* / 2006-07-27 11:30
Tak wiec zaslyniemy jako nowe wcielenie "Folwarku zwierzecego" Orwella. Tylko ze w naszym swinie zamienily sie rolami z kaczkami i strusiem ale za to nazwali to koalicja.
Co do zaswiniania naszego kraju to juz cala koalicja pracuje coraz sprawniej tylko nie wiedza jeszcze jak przerobic tamten slogan "cztery nogi dobrze, dwie nogi zle" bo trudno
jeszcze znalezc kaczke lub strusia z czterema lapami lub nogami ale juz podobno pracuja nad odpowiednim klonowaniem w ramach koalicji. Podobno najwieksze szanse na
sklonowanie maja p.p. Beger i Giertych bo nasi naukowcy widza tu szanse na calkiem
nowa rase przy ktorej rasa nordycka ( kiedys propagowana ) to dziecinada. Nareszcie da
nam to wlasciwe powazanie w swiecie.
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy