Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Handlowanie w sieci - raport o rynku e-commerce

Handlowanie w sieci - raport o rynku e-commerce

logo / .* / 2005-10-03 20:05
Wyświetlaj:
loco martinez / 2009-12-03 09:19
W USA najnowszy hit to sklep zappos.com. Maja niesamowity poziom obsługi klienta. Oby więcej takich sklepów. W Polsce mamy jeszcze dużo do nadrobienia. Na szczęście właściciele sklepów internetowych są coraz bardziej świadomi jak mogą wykorzystać internet czy narzędzia marketingu internetowego. Tak na marginesie to znalazłem właśnie ciekawa okazję - jeśli ktoś ma firmową witrynę, to może sobie zrobić darmowy audyt pod względem pozycjonowania i funkcjonalności dla użytkownika na adseo.pl/promocje. W ciągu 7 dni przysyłają każdemu indywidualnie darmowy raport.
prottek / 213.158.196.* / 2008-06-12 15:38
na zachodzie bezpieczenstwo zakupow jest duuuuzo wieksze, widzialem shobby.com, szkoda ze u nas nie ma czegos takiego. Widzialem ze opineo probuje, ale to sa poczatki , oby zlego :)
silver / .* / 2005-10-03 21:39
425zl to duzo jak na Polske, widac statystyke zawyzyly bilety lotnicze. Nic tylko budowac pasy startowe i terminale. :]
logo / .* / 2005-10-03 20:05
Jedną rzeczą z którą się musze tutaj z Panem zgodzić to : BRAK ZBUDOWANIA NOLEżYTEGO SYSTEMU jako gwarancj dla KUPUJąCYCH I SPRZEDAJąCYCH.Na całym świecie kupuje się artykuł z zachowaniem praw reklamacji i wymiany wadliwych towarów, tylko w POLSCE jest to temat abstrakcyjny .Pytanie jest dlaczego? Dlaczego tego typu forma gwarancji dla kupującego nie może być realizowana tak samo jak w innych państwach?Czy mamy problemy "podpatrzeć"jak skonstruowany jest SYSTEM który to spełnia prawnie i praktycznie.Nadanie rangi GWARANCJI to wzrost zaufania do kupna i sprzedaży.Sprzedaż po przez INTERNET to SYSTEM sondażu koniunkturalnego rynku dla potrzeb i możliwości ich realizacji.Mówiąc językiem biznesu to GIEŁDA SZYBKIEGO DZIAŁANIA ,dla ANALITYKóW to źródło ZAPOTRZEBOWAN RYNKU WEWNęCZNEGO .Jakie to ma znaczenie dla GOSPODARKI i potrzeb oraz oczekiwań społecznych nie trzeba specjalnie tu podkreślać.Uregulowanie tego systemu w zgodności z niędzynarodowym prawem handlowym to też udowodnienie że POLSKA to wiarygodny partner HANDLOWY.
-marcell- / 213.199.198.* / 2009-07-15 18:18
Widocznie szukasz towarów w nieodpowiednich sklepach internetowych, ja kupuje i mam trzy miesięczną gwarancje satysfakcji, ale na takie coś mogą sobie tylko pozwolić ci którzy są pewni jakości swoich towarów i usług.Mnie się nie pyta ktoś dlaczego zwracam tylko na jakie konto wpłacić pieniądze.

Najnowsze wpisy