Forum Forum finansoweKredyty

Hipoteczny - 100 tys. na 3 lata

Hipoteczny - 100 tys. na 3 lata

sokrates99 / 2010-02-28 15:40
Witam,
Jestem w trakcie budowy domu - aktualnie stan surowy otwarty. Do tej pory inwestycje finansowalem z wlasnych srodkow. Czeka mnie teraz wiekszy wydatek na okna i instalacje i chcialbym na to wziasc kredyt na 100 000 zl na okres 3 lat (najlepiej w funtach brytyjskich ale tutaj oferta jest bardzo ograniczona). Kredyt mam nadzieje splacic szybciej niz te 3 lata dlatego wazne aby bank nie pobieral oplat za wczesniejsza splate. Po wykorzystaniu tej kwoty dom nie bedzie jeszcze skonczony i dalsza budowe bede finanoswal z wlasnych srodkow. Kotanktowalem sie z roznymi doradcami i albo doradzaja mi wiekszy kredyt albo pozyczke hipoteczna. Wiekszosc twierdzi ze w opisanej przeze mnie sytuacji bank nie udzieli mi kredytu hipotecznego (zdolnosc kredytowa jest ok na taka kwote i okres). Doradzcie najlepsze rozwiazanie, prosze. Z gory dziekuje!
Wyświetlaj:
Musli35 / 195.187.79.* / 2010-09-14 15:40
zobacz również tutaj:

http://kredyt-na-mieszkanie.blogspot.com
1cosmo / 195.164.255.* / 2010-03-01 14:48
Da radę załatwić. Trzeba tylko zmodyfikować jedną, rzecz. Ostatnia transza (może być 10 000 PLN) musi zamknąć inwestycję. Doradcy, Ci źle powiedzieli, bo nie chciało im się robić takiego małego kredytu. Daj znać na cosmo-pl@o2.pl to coś poradzimy. Funty to też obecnie nie problem. Jedyna rzecz to stan zaawansowania ale to już musimy prywatnie omówić i zobaczyć co da się zrobić. Rzuca mi się też w oczy fakt, że skoro chcesz tak szybko spłacić, to waluta jest raczej kiepskim pomysłem. Wyjaśnię Ci to dokładnie jak się odezwiesz.
RTS / 66.178.126.* / 2010-03-01 14:56
Cosmo widziales oferte Deutsche Bank...juz 1,97% marza)
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-03-01 21:27
Nie wzrusza mnie to ani trochę ;) dlaczego, to się dowiesz na mailu. Oferta jakich wiele na rynku. Podtrzymuje to co mówiłem, jak ktoś patrzy przy hipotece na prowizję i marżę to jest w błędzie. Zazwyczaj też przepłaci za kredyt też. Twój konkretny przypadek na maila też zostanie wysłany.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: