Forum Forum inwestycyjneForex

hm, na czym odpracować straty

hm, na czym odpracować straty

budzic / 2009-09-25 10:43
Trochę się uspokoiło. Ładny ale zbyt mały był zjazd na eur/jpy. Chwilowo wysiadłem bo w dzień lubi podciągać. Z " nudów" wszedłem na S wig20. Trzeba przeczekać chyba jak wyklaruje się kierunek. Narazie znalazłem dobrze tylko rynek nie rozumie sytuacji i sobie drepcze w drugą stronę.
Wyświetlaj:
budzic / 2009-09-25 13:19 / Bywalec forum
Wydaje się że po chwilowym wahaniu nie ma odwrotu od dalszego umacniania dolara. Chyba najważniejszy sygnał dała japonia. Tym bardziej że te sygnały na mniejszą skalę /poza poprzednią sesja- po świetach/ ida z tąd już od paru sesji. Idę na ten wariant i zostawiam "luzem" na tym wigu. Duże ryzyko bo może się sporo dziać po południu, ale i duży zysk może być w poniedziałek. Wóz albo przewóz jak to mówią
eddekk / 2009-09-25 10:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
WIG20 odbija od 2256 pkt. Po przekroczeniu możliwy zjazd na 2201 pkt.
budzic / 2009-09-25 10:51 / Bywalec forum
dzięki. To narazie jest chyba najpewniejsze, a zyskam czas nie marując jego na wyklarowanie sie walut
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy