Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeks WIG20 leci na łeb, na szyję. Sześć procent tylko w grudniu

Indeks WIG20 leci na łeb, na szyję. Sześć procent tylko w grudniu

Wyświetlaj:
Etermit / 2013-12-15 19:54 / Tysiącznik na forum
czy jutro będzie -3% na koniec notowań? zobaczymy jutro
Etermit / 2013-12-15 19:53 / Tysiącznik na forum
To co Panie i Panowie, każdy kto ma akcje czeka na 2150 na W20 i giełdowa koniunktura na nowe szczyty będzie taka jaka być powinna :)
J1512 / 79.185.65.* / 2013-12-15 19:49
TERAZ MAMY "katar"! żeby tylko nie było "grypy" lub "anginy!
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-12-15 19:24
Izrael dzisiaj -0,89%

Tam już wywalają przed FEDem
Bez przesady / 164.127.187.* / 2013-12-15 20:54
To tylko paru cykorów sprzedało, reszta trzyma bo ich człowiek został vice szefem FED a on tylko jedno umie : DRUKOWAĆ ZAWSZE I WSZĘDZIE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Longterm / 2013-12-14 12:29 / Mostek Zwyciężymy!
Wczoraj stuknęło 7 lat jak prowadzę bloga :-) 7 lat...ale ten czas leci. To był mój pierwszy wpis w 25. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego:

http://longterm.bblog.pl/wpis,moj;portfel;na;dzien;13;12;2006,678.html

Pozdrawiam wszystkich czytelników :-)
Redakcja forum / 2013-12-14 20:09 / Administracja forum
Gratulujemy! Dziękujemy za tę chęć dzielenia się z inwestorami wiedzą i prognozami.
Redakcja forum
Longterm / 2013-12-15 11:37 / Mostek Zwyciężymy!
Bardzo dziękuje i będzie to motywacją do dalszej, jeszcze cięższej pracy. Istnieje w internecie od 2005 roku kiedy po raz pierwszy wpisałem post na forum Money.pl. Spędziłem na tym forum dużą część życia i nawiązałem wiele wspaniałych znajomości. Pamiętam każdego kolejnego redaktora Money.pl - z Panami Danielem Gąsiorowskim i Pawłem Satałeckim, znaleźliśmy się nawet na Faceboku i jesteśmy w stałym kontakcie :-) Łezka się kręci w oku :-) Pozdrawiam
canary wharf / 2013-12-14 10:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że w dniu 10 grudnia 2013 roku jedyny akcjonariusz spółki Robinson Nevada Railroad Company ("spółka"), zarejestrowanej w stanie Nevada w USA, podjął uchwałę o rozwiązaniu spółki. Robinson Nevada Railroad Company jest spółką zależną, w której 100% udziałów posiada Robinson Holdings (USA) Ltd. - jednostka zależna KGHM International Ltd (100%). Spółka zostanie rozwiązana, w ramach uproszczenia struktury Grupy KGHM International Ltd., zgodnie z prawem spółek stanu Nevada. Proces rozwiązania rozpocznie się 11 grudnia 2013 roku i zakończy bezpośrednio po złożeniu zaświadczenia o rozwiązaniu spółki w Sekretariacie Stanu Nevada. Zgodnie z prawem spółek stanu Nevada, w imieniu spółki przez najbliższe dwa lata będzie działać Rada Dyrektorów (the Board of Directors), przekazując jej aktywa do jedynego jej akcjonariusza, a także zajmując się innymi sprawami, które mogą pojawić się w tym czasie. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 24 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2009 r. Nr 33 poz. 259 z późniejszymi zmianami).
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


wiecie co mi to przypomina ?
stan Nevada - stan Delevare
rada dyrektorow,
KGHM INTERNATIONAL

CEDC INTERNATIONAL :)))))

well there is no question about this :)
vcxvxcvx / 91.189.219.* / 2013-12-14 09:16
Święty Mikołaj po raz kolejny nie zawitał na GPW.
tak napisał pan makler wyżej w komentarzu,
ale synonim mówi że rajd był w listopadzie hehe

synonim / 2013-11-18 16:32 / portfel / Tysiącznik na forum

Gdzie są teraz te wszystkie trollowate pajace co drwiły z moich zapowiedzi rajdu Mikołaja w tym roku?
anallityk / 82.115.83.* / 2013-12-15 19:57
kurna przespalem ten rajd w listopadzie. A to przez to, że w realu w polowie listopada choinki stroili, ale nie żałuję zaliczyłem rajd na btc
synonim / 2013-12-14 11:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Gdzie są teraz te wszystkie trollowate pajace co drwiły z moich zapowiedzi rajdu Mikołaja w tym roku?


No jak to pisałem to wig20 był na 2630 (po wzroście z 2150) a ty siedziałeś cicho w norze i głupa udawałeś

Teraz też udajesz
canary wharf / 2013-12-14 10:14 / portfel / Tysiącznik na forum

ale synonim mówi ż

zostaw synka w spokoju,mimo ze sie z nim pare razy spieralem ale uwazam ze robi napewno lepsza robote niz ken, przynajmniej chce mu sie wyszukiwac jakies ciekawe stronki i wykresy na necie
vcxcvxv / 91.189.219.* / 2013-12-14 10:34
porónujesz automat do człowieka, to żaden plus, człowiek cokolwiek oczytany nie będzie twierdził że rajd Mikołaja może być w czerwcu lipcu październiku listopadzie aby tylko jego prognozy rajdu się sprawdziły, bo w zeszłym roku mówił że rajdu nie będzie a był, w tym roku twierdził ze rajd będzie a nie był, taki antywskaźnik
synonim / 2013-12-14 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

porónujesz automat do człowieka, to żaden plus,


Ty nawet takim "automatem" nie byłbyś w stanie tu być bo jesteś pusty jak pojemnik próżniowy i absolutnie nic tu nie wnosisz poza rozpisywaniem się o innych

Nawet nie masz jaj samemu zapodać jakiejś prognozy


człowiek cokolwiek oczytany nie będzie twierdził że rajd Mikołaja może być w czerwcu lipcu październiku listopadzie aby tylko jego prognozy rajdu się sprawdziły


Pokaż mi kiedy był rajd Mikołaja na giełdach trwający równo od 24 grudnia do 1 stycznia, zgodnie z tzw. "definicją". Nawet w zeszłym roku rajd zaczął się w październiku. Każdy wie (ty nie), że określenie "rajd Mikołaja" to umowne określenie na rajd jaki trwa na giełdach w *końcówce roku*. Nigdy żaden rajd nie rozpoczyna się razem z kalendarzem bo wtedy giełda byłaby przewidywalna i wszyscy by na niej zarabiali. Dlatego wzrosty zaczynają się wcześniej bo każdy chce wyprzedzić innych i tak było w tym roku i zeszłym. Ale nawet tak prostych spraw nie kumasz

Wig20 urósł w koncówce tego roku z 2150 do 2630 ale oczywiście ty żadnego rajdu "nie widzisz" cwaniaczku bo przecież nie rozpoczął się w Wigilię ha ha ha ha ha


w zeszłym roku mówił że rajdu nie będzie a był, w tym roku twierdził ze rajd będzie a nie był, taki antywskaźnik


Och, bo jeszcze zniesiesz jajo z wrażenia

Tak jak pisałem, potrafisz tylko pisać o innych a samemu nie masz za grosz odwagi cywilnej aby pokazać, że umiesz przewidywać giełdę lepiej

Nigdy nie pokazałeś tutaj ani jednej swojej trafbnej prognozy giełdowej więc wcale nie jesteś w niczym lepszy ode mnie, wioskowy cwaniaczku
Z wszystkim zawsze tak robi / 94.254.210.* / 2013-12-14 11:05
Zobaczycie jak ZA ROk będzie łykał bitcoiny jak pelikan rybki ( i dopiero wtedy będzie mocna korekta kursu bitka ;)). Jako Janlew szydził z obligacji: potem objawił się jako Synonim ponoć zapakowany w nie po uszy. Teraz z akcjami zrobił to samo. Na bitcoin też czas przyjdzie ale już pod kolejnym nickiem. Koleś jest maksymalnie wiarygodny...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2013-12-14 11:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Zobaczycie jak ZA ROk będzie łykał bitcoiny jak pelikan rybki ( i dopiero wtedy będzie mocna korekta kursu bitka ;))


Za rok to nie będzie ani bitcoina ani ciebie


Jako Janlew


fantazje, których nigdy nie byliście w stanie udowodnić

No ale czego innego się można spodziewać po forum złożonym z bajkopisarzy rozpisujących się o urojonych "grubych", czy o tym jaką kto ma tu niby stawkę za posta :-)
anallityk / 82.115.83.* / 2013-12-13 23:34
dopóki wig20 nie liźnie 1800pkt, nic albo nikt mu nie POmoże
ZT / 83.6.105.* / 2013-12-13 21:04
Rynek idzie w górę, to za drogo nie będą kupować bo czekają na korektę, a jak spada to zamiast wykorzystać okazję do akumulacji przecenionych akcji to czekają na krach i coraz niższe poziomy, potem rynek idzie w górę, znowu czekają na korektę i poddają się i kupują jak już jest szczyt wszech czasów. Oto obraz leszcza. Na Mikołaja jeszcze jest parę dni ale wygląda na to, że dziadek przyniesie nam jedynie odbicie w korekcie, która to potrwa do lutego. Myślałem, że rynek mnie zaskoczy a zachował się obrzydliwie przewidywalnie i zrobił korektę dochodząc tam gdzie jak mawia klasyk była oczywista oczywistość czyli na szczycie styczniowym. Analiza tu: http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=d&u=12045444 czarną kreską oznaczyłem poziom idealny dla końca spadków wynikający z proporcji Fibo formacji ABCD. Tyle i idę zająć się piwem czego i wam radzę zamiast brandzlowania się przed monitorem tudzież przed fonem, tabletem a w skrajnym przypadku w komórce za stodołą.
ZT / 83.6.105.* / 2013-12-13 22:17
Proszę bardzo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
andrzejwojciech / 2013-12-13 20:59
Premier Orban na Węgrzech zlikwidował całkowicie OFE i to giełdzie teraz pomaga ich indeks BUX zaliczył dzisiaj duży wzrost . Indeks ten zachowuje się normalnie w przeciwieństwie do naszego indeks WIG 20 który obrał kierunek południowy i jest najgorszym indeksem w EUROPIE !! w gospodarce której odczyt PKB i PMI są jedne z najwyższych krajów Unii Europejskiej !!!!!!!!!!!!
andrzejwojciech / 2013-12-13 20:28
Grubasy z zagranicy grają na spadki indeksu WIG 20 i do piątku będą zwalać . W piątek 3 wiedzmy i duży zarobek dla nich czy zrobili dla siebie rajd Świętego Mikołaja . Wczoraj jeden z analityków giełdowych Pan A. wypowiedział się na antenie że WIG 20 może zejść poniżej 2000 pkt co by oznaczało głęboką recesję w Polsce w 2014 roku . Dla mnie dalsze spadki na GPW będzie oznaczać że OFE już się poddały .
aditon / 46.148.172.* / 2013-12-14 06:57
ofe się nie poddały bo nigdy nie walczyły,a w tej chwili to pozostały już z ręką w nocniku ,
Sfiks. / 79.175.229.* / 2013-12-13 20:21
Popołudniowa faza notowań w Warszawie przebiegła już gorzej niż na zachodnioeuropejskich parkietach. O ile tamte rynki utrzymały niewielkie spadki o tyle GPW wyraźnie spadła i tylko dzięki mobilizacji w końcówce zdołaliśmy zmniejszyć spadki indeksów. Mocno traciły akcje PKO BP (pomimo rekomendacji kupuj) co sugeruje zmiany aktywów OFE?!!
MA271 / 89.77.15.* / 2013-12-13 20:20
Kurs leci, a prezesowi giełdy OFE wcale nie są potrzebne.
Jak przypadkowo zgodny pogląd z polityką rządu :-)
Cała ta giełda to jeden wielki pic na wodę.
kjlk / 37.209.143.* / 2013-12-13 20:08
tusk sprzedał polskę i polaków to co ma nie tonąć.. fałszywy... ehhh szkoda słów... wiem kogo nie wybierać w następnych wyborach na pewno
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy