Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy nie zachwycili się wynikami unijnego szczytu

Inwestorzy nie zachwycili się wynikami unijnego szczytu

Wyświetlaj:
flavio25 / 2011-12-11 20:13 / portfel / Tysiącznik na forum
http://risk-and-profit.blogspot.com/2011/12/gdy-czas-pynie-wolniej.html

Zapraszam serdecznie
Zr óbie zrzutke na n asze banki towarzysze / 77.254.45.* / 2011-12-11 14:11
Jakie to wyniki szczytu? Czy odniósł się w jakikolwiek sposób do przyczyn i źródła kryzysu, jakim jest samo utworzenie euro, bo do czego ono doprowadziło, to każdy chyba widzi?
I ci sami, co patrzyli spokojnie jak ten kryzys narasta, nic nie robiąc, żeby go zatrzymać, bo na nim zarabiali wpędzając biedne kraje w długi nie do spłacenia, o czym dobrze wiedzieli, chcą go dalej pogłębiać narzucając dłużnikom warunki, które doprowadzą im do kompletnego załamania, bo chcą tylko ratować swoje banki.
Co gorsza, nie chcą teraz same za to płacić, ale chcą pod przykrywką straszenia jaka to katastrofa zaraz nastąpi do pokrywania ich strat wciągnąć kraje takie jak Polska, które na to co one robiły ani nie miały żadnego wpływu, ani za to nie odpowiadają, bo nie należą do strefy euro.
Mają swój wspaniały EBC, niech więc on dokłada...
A po co robić to za pośrednictwem MFW? Kto tam steruje? Co zrobi z tymi pieniędzmi? Komu je da? A co będzie jak je straci, co jest całkiem prawdopodobne?
wt / 83.6.249.* / 2011-12-10 19:40
tzw.inwestorzy niech do polityki się nie mieszają i zaamkną geby na kłodkę.A tak naprawdę jacy inwestorzy , przecież to zafajdani spekulanci i nieroby.
kretyn / 89.69.30.* / 2011-12-10 19:36
Kretyni mażycie żeby wasze dochody poczworzono, dzieśięć razy pomnożono, dołożono ale na to to trzeba ciężko pracować. Jak sobie wyobraższ gnojku świat gdyby wszyscy byli tacy jak ty.
g@sc / 91.188.109.* / 2011-12-11 19:40
Panie kolego, po pierwsze słownik ortogaficzny ;), po drugie troche kultury, będzie chociaz milej na forum

pozdrawiama
cap / 95.49.226.* / 2011-12-10 07:46
gospodarki uni to za dwa nie będzie , a ty powinieneś sobie jaja i mózg schłodić .
ANTY drośdźjel / 89.74.17.* / 2011-12-10 01:20
Droździel, co Ty znowu tam pjerdolisch? ja jestem inwestorem i jestem zachwycony wynikami unijnego szczytu!!! Spodziewałem się rozpadu strefy euro a tu taka fantastyczna niespodzianka i mega/giga porozumienie!!! Jak się nie znasz i nie wiesz co masz pisać, to lepiej nic nie pisz, bo nie masz zielonego pojęcia o rynkowych realiach. Zwróć uwagę, że zaraz po szczytowaniu, giełdy dosłownie wpadły w euforię kończąc sesję z prawie 1% wzrostem (niemcy, usa) Weź się chłopie do pracy na jakiejś budowie a gospodarkę unii trzeba będzie za trzy lata schładzać.
Marta3456 / 77.254.19.* / 2011-12-09 22:00
A na co oczekiwali? Na dodruk? Na bessę, potem szybką ucieczkę z giełdy przed całkowitym krachem? Bo po nas choćby potop? Dobrze, że jest Merkel i Mario.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy