Forum Spółki giełdowe GPW SA

Inwestorzy zachowali zimną krew wobec ważnych wydarzeń

Inwestorzy zachowali zimną krew wobec ważnych wydarzeń

Wyświetlaj:
bardzo chudy / 83.9.254.* / 2012-11-24 22:45
do Nowego Roku spokojnie, ale już rozpoczeły sie wachania na WIG20, styczeń przyniesie większe wachania i bedzie można dobrze zarobić,2013 może być dobrym rokiem dla giełdy,niepewność czy kompletny krach , czy jest dobrze ?
prezydęt / 77.255.119.* / 2012-11-24 16:24
Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi wytłumaczyć:

1. Dlaczego nic się nie mówi o tym, że Shanghai composite leci od kilku dni 3% dziennie, wykres miesięczny nie funkcjonuje a trzymiesięczny nie pokazuje ostatnich tygodni;

2. Dlaczego na giełdzie żydowskiej codziennie jest +2% albo +3% a indeks stoi w miejscu a nawet się cofa;

3. Dlaczego po ostatniej zmianie architektury tej strony przełączenie stron to zwykły totolotek i nikomu to nie przeszkadza?

4. Dlaczego utrzymuje się wig20 skoro realnie istnieje wig3 albo gura 5?
Etermit już wie, że oni już wiedzą / 87.206.35.* / 2012-11-23 22:04
OH AH OH AH CO ZA KRAH! 8-O

A mówiłem! a ostrzegałem! a zaklinałem jak synonim! a przypominałem, że tak wygląda koniec zbankrutowanej piramidy finansowej! a informowałem, że oni już wiedzą! a Wy co? no co? nie wierzyliście mi a teraz płaczecie bo dzisiaj był kolejny, piąty w tym tygodniu krah nie licząc kilkuset krahóf w 2012 roku po największym z 13 kwietnia
A jakbyście słuchali kena czy synonima i ładowali puty do wora jak radził przy 2000 to bylibyście dziś bogaci jak oni i Don Index a tak zbankrutowaliście. Teraz tylko można stwierdzić nagi fakt i rzec:

AH CO ZA KRACH! 8-0
RSX / 153.19.214.* / 2012-11-23 19:10
Znowu cudofix, co za kpina. To się staje równie prymitywne jak nasz narodowy podatek od szczęścia - lotto.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy