Forum Forum finansoweKonta

Inwestuj w pożyczki

Inwestuj w pożyczki

skomentuj
zenonzelei / 2018-07-19 21:12
Zachęcam do inwestycji w pożyczki

Po co trzymać pieniądze na nisko oprocentowanym koncie lub lokacie, gdy można mieć 9-11% odsetek rocznie z Mintos.

Platforma jest sprawdzona międzynarodowo. Jest regularnie audytowana, a Twoje inwestycje są chronione prawem.

Osobiście zarabiam na tym codziennie.

Zachęcam do kontaktu na priv, a podam jak zacząć inwestować z bonusem.

W wielkim skrócie, Twoja inwestycja to dofinansowanie firm pożyczkowych, które potrzebują kapitału, aby udzielać pożyczek swoim klientom. W interesie firmy pożyczkowej jest to by klient spłacił pożyczkę. Jeśli dłużnik nie spłaci pożyczki firma pożyczkowa nie zarobi pieniędzy albo nawet poniesie straty finansowe.
Tak, więc i firma pożyczkowa i Ty, jako inwestor, gracie do jednej bramki. Tylko, że Ty nie musisz martwić się windykacją dłużnika i niespłaconą pożyczką. Ciebie chroni to, że zainwestowałeś w pożyczkę z gwarancją wykupu.

Ciebie zawsze chroni prawo. Przy inwestycji w każdą pożyczkę generowana jest umowa cesji pożyczki. Jest to akt prawny, znany doskonale także z polskiego prawa, który zabezpiecza interesy inwestora – formalnie daje mu prawo do wierzytelności z tytułu udzielonej pożyczki. Umowę cesji pożyczki można sobie pobrać przy każdej inwestycji w daną pożyczkę.

Moja główna rada to inwestycja tylko i wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu, Co to oznacza?
Na Mintos znajdziemy pożyczki z gwarancją odkupu w sytuacji pożyczkobiorca jej nie spłacił. Jeśli pożyczka nie zostanie spłacona w ciągu 60 dni od terminu spłaty, to firma pożyczkowa odkupuje od Ciebie twój udział w pożyczce – odzyskasz pieniądze oraz odsetki za ten okres.

Na Mintos możesz inwestować w pożyczki w innych walutach. Osobiście nie wchodzę w to, ponieważ nie interesuje mnie śledzenie kursów walut, ale zawsze możesz spróbować.

Nie inwestuj w pożyczki na których już jest opóźnienie w płatnościach.

Najlepsza inwestycja to taka, gdzie spłacono 1-2 pierwsze raty. 0, to niepewność, czy pożyczkobiorca jest rzetelny, a powyżej 2 to są już co raz słabsze odsetki.

Istnieje też możliwość skonfigurowania automatycznego narzędzia do inwestycji, które obecnie testuję.

To na razie tyle. Zachęcam do logowania się z reflinka: www.mintos.com/pl/ref/WHWBE5

Dzięki temu po 30, 60 i 90 dniach od Twojej inwestycji obaj otrzymamy od Mintosa bonus kwotowy w postaci po 1% od Twoich inwestycji na ten dany dzień.
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-16 14:08
Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane.
Osobiście polecam finrada.pl
saperto / 212.96.244.* / 2019-07-09 10:36
Na pewno polecam działanie z XTB, w płynnych tematach, które możecie po prostu przetestować na demie. Temat pożyczek też mnie kiedyś interesował, ale ten rynek wymaga regulacji. W dalszym ciągu łatwo mozna trafić na klienta, który nie odda kasy, a ściągnięcie z niego środków będzie prawie niemożliwe.
skomentuj

Najnowsze wpisy