Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Floraa / 2012-04-13 13:07
Nie dawno otworzyłam salon kosmetyczny. Lokacja wydaje mi się bardzo przystępna. Mam odłożony trochę kapitału jeszcze na to by rozreklamować moją firmę. Rzecz jasna nie chcę trafiać w ciemno z pomysłami, dlatego zwracam się do was z prośbą : powiedzcie mi proszę w jaki sposób dobrze zareklamować swoją firmę?
Wyświetlaj:
Rafael616 / 94.251.213.* / 2013-09-23 15:35
www.dodajgo.pl
Najskuteczniejszy portal dla właścicieli nieruchomości, Najlepsza reklama w sieci po prostu ją dodaj:)
fragles256 / 2013-09-09 13:53
Najpierw wyróżnij się czymś na rynku czymś co ma wartość dla klienta. Inaczej Twoja firma zginie w gąszczu innych firm bo wszyscy będziecie do siebie podobni. Gdy już się wyróżnisz to zbuduj skuteczny system poleceń Twojej firmy, który przynosi najlepsze efekty reklamowe. Pomyśl też o wręczeniu jakiś fajnych gadżetów reklamowych stałym klientom aby zacieśnić z nimi relacje. Powodzenia.
http://www.wyjatkowegadzety.com.pl
ajlajkkesz / 188.47.246.* / 2013-04-01 21:16
Ciekawym , niecodziennym i oryginalnym wydaje mi się reklama twojej strony na http://zdobyty.pl . Ja bym to nazwał taką "reklamą premium". Jak uważacie?
iryn / 78.30.93.* / 2013-03-26 12:02
na początek możesz spróbować jakiś darmowych sposobów na promocję w sieci, zapoznaj się z tym artykułem: http://blog.dih.pl/darmowa-reklama-da-sie pomoże Ci on ominąć zbędne koszta, pamiętaj również, że reklama w sieci jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach
Artur1047 / 83.24.226.* / 2013-03-20 21:44
Zerknij na tą stronę:
wpiszrabat.pl

Ja przytuliłem 27 klientów z tego.
Sprzedaję meble do biura.
Dla salonu kosmetycznego myślę, że jak najbardzej.
Maciej 12 / 91.209.180.* / 2013-03-19 13:29
Jak dobrze zareklamować swoją firmę? Temat bardzo rozległy i chociaż wielokrotnie wałkowany na forum, to nadal niewyczerpany. Polecam poniższy artykuł. Jest tam ponad 20 sposobów na to jak i gdzie zareklamować małą firmę, wraz z wadami i zaletami.

http://www.biznespraktycznie.pl/jak-zareklamowac-firme-1.php

Trzeba pamiętać o tym że, w przypadku konkretnej firmy należy wybrać jedynie kilka sposobów i próbować je wdrożyć. Wszystko też zależy od konkretnej branży, skali działania i firmy.
basia34 / 2013-03-19 13:44
egzakli! to jest nawazneisjze aby zrobic sobei plan reklamowy i dazyc do tego aby go spelnic w 100%. to podstawa dobrej reklamy i czeprania zyskow z niej
Romuś / 2013-03-19 13:30
Ja robiłem mnóstwo rzeczy żeby zareklamować moją firmę, od założenia strony na facebooku , po rozdawanie ulotek...niestety nic nie przyniosło zadawalających rezultatów...
Jerzy Shaizner / 93.157.75.* / 2013-03-15 23:00
Witaj Floro,
Możesz spróbować od serwisu www.masztaniej.pl
Z tego co wiem to mają teraz promocję i do końca Kwietnia wystawiasz oferty za darmo. To jest coś takiego jak groupon i gruper tylko z tą różnicą, że na masztaniej.pl możesz sama dodawać zniżki i masz swój panel przedsiębiorcy. Do tego oni nie pobierają żadnej prowizji, a klienci płacą bezpośrednio Tobie. Moja znajoma ma tam wystawione zniżki z salonu kosmetycznego i wiem, że kilku klientów właśnie dzięki temu serwisowi do niej przyszło. Spróbuj może warto :)
wideoprezentacja / 176.116.148.* / 2013-02-11 15:21
force@op.pl
reklamix / 2013-02-05 13:34
w obecnej dobie wysoko rozwinietego socialmedia i mediow spolecznosciowych pomysl nad stworzeniem fajnego i atrakcyjnego profilu facebook. Napewno przyciagnie wielu chetnych. I co najwazniejsze bedzie twoja wizytowka w internecie :) Do tego oczywiscie strona internetowa i mysle ze bedzie ok :)
FR43443 / 109.233.91.* / 2013-02-04 23:23
Strona internetowa to rzeczywiście podstawa. Warto poświęcić nieco czasu i energii na wypromowanie swojej strony www. Można zrobić to samemu, jednak kosztuje to dużo czasu, energii i pieniędzy. Trzeba jednak bardzo uważać. Internet jest pełen ofert pozycjonowania czy optymalizacji. Bardzo często jednak takie osoby czy też firmy stosują niedozwolone przez Google metody. Co prawda, w krótkim czasie strona rzeczywiście może znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, jednak na dłuższą metę takie działanie może zakończyć się nawet całkowitym i nieodwracalnym usunięciem przez Google strony ze swoich indeksów.

Warto poczytać więcej na www.biznespraktycznie.pl
AndrzejAndrzej / 89.77.183.* / 2013-01-17 18:42
Np wręczając swoim klientom kubeczki reklamowe ze swoim logo, adresem bądz innymi danymi- to świetna promocja i reklama dla każdej działalności. Ja zamówiłem w firmie Ara-Color ich strona to http://9502052d3e.mamfirme.pl/
radzio888 / 188.146.21.* / 2012-10-27 16:41
koniecznie muisz zainwestowac w dobra strone i jej pozycjonowanie, marketing internetowy ma teraz ogromny wplyw na sprzedaz towarow i uslug, najlepiej zlecic to profesjonalistom, polecam zajrzec na strone www.rcomp.pl
asdff / 194.146.120.* / 2012-09-28 16:30
za darmo można sie ogłaszać na www.uslugodawca.pl
Marcin0987 / 78.9.155.* / 2012-09-28 10:59
Jako, że salon kosmetyczny jest raczej biznesem lokalnym to postawiłbym na działania bardziej lokalne. Oczywiście zainwestuj w ładne logo i profesjonalną stronę internetową oraz wpisy w katalogu firm bo bez tego obecnie ciężko być odnalezionym, ale skup się raczej na działaniach lokalnych- zamieszczaj swoje reklamy na stronach urzędu miasta i innych serwisach z nowinkami z Twojej miejscowości, nawiąż współpracę z blogerkami, których blogi są poświęcone urodzie i modzie(zamieść na ich blogu baner lub link do swojej strony) oraz pomyślałbym jeszcze o zakupach grupowych i wystawieniu jakiejś ciekawej promocji. Wszystkie wyżej wymienione pomysły wsparłbym reklamĄ bardziej tradycyjną czyli ulotkami, plakatami oraz gadżetami reklamowymi jak np. ten pilniczek, który może być również wizytówką: http://zaplanujreklame.pl/kup-teraz/4813-care-pilniczek-do-paznokci-z-mozliwoscia-nadruku-np-logo-telefon-pakiet-10szt
ingrutq / 77.255.22.* / 2012-09-25 08:58
Ja proponuje zainwestować w profesjonalne LOGO. Koszt właściwie niewielki - sporo jest takich ofert np. na portalach zakupów grupowych a korzyści znaczne.

Najnowsze wpisy