Forum Forum inwestycyjneForex

Jak forex to hotforex.com.pl opinia +

Jak forex to hotforex.com.pl opinia +

zabrze / 213.241.92.* / 2012-09-16 22:42
Czytałem o Forexie na świecie jak i w Polsce. Jest to obszerny temat można pisać do woli.
Znalazłem (przeczytałem artykuł) o Hotforex.Com.Pl
Popatrzyłem na stronę i jako że moje zainteresowanie sięgnęło wczytania się w ich firmę, która ma obszerne zaplecze.
Znalazłem ciekawą ofertę. Jako że każdy z nas pilnuje swoich obszerności / pieniędzy trzeba uważać na wszystko?
Wyczytałem, że mają zaufaną firmę a dlaczego?
Suport mają aż w 12 językach oczywiście nie żaden bot czy coś!
Depozyt od 5 USD
Dźwignia nawet do 1:5000
Jeżeli nie wiesz czegoś znajdą dla ciebie miejsce w szkoleniu. Czy może być coś lepszego? Poczytałem o kontach VIP i Premium.
Ktoś pisał na forum przypomnę: Depozyt od 500 USD
Niskie sperandy na pary AUD, NZD - praktycznie handel tani na wszystkich parach walutowych
Wysokie bonusy 50%
Bonusy w pieniądzach, za jakie można grać 15%
CO PRZYKUŁO MOJĄ UWAGĘ TO:
-Suport telefoniczny, i Email dowolny czas, język.

Zastanawiam się na Kontem Premium. Nie ma ukrytych opłat, czy kruczków, firma nie widniej gdzieś na czarnej liście, nie ma złej opinii.
Czy macie jakieś ciekawe opinie? Przeżyte historie z tym forexem?
Proszę o komentarze, co do firmy/ hotforex.

Wnioskując:
-działania legalne, suport polski, małe wpłaty, depozyty, a no i bonusy, promocje, można zdobyć IPAD czy tablet.
Jeszcze dokładnie nie czytałem o tym, ale ktoś pisałem na forum, że za loty są właśnie takie nagrody.
Odbieranie ich jest darmowe, Szybki broker STP - międzynarodowe licencje oraz regulacje
BONUSY 50%. NIE NO NIE MA, CO!

*Jest okay i czuję, że zysk będzie spory, chodź by nie duży, ale jak są szkolenia można się dowiedzieć trochę i dalej inwestować. PISAŁEM z suportem potwierdzał wszystko, co wyczytałem na stronach o nich.
To samo powiedział i nie ma opcji straty.
Chyba promocje o Tablety to chodzi o Polski serwis, to także sprawdzę.
Jednocześnie polecam wam i czekam na wasze zdanie.
Tomek Zabrze!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy