jak kupic akcje

nes / 2008-10-28 21:16
chce za 50tys zl kupic akcje paru spolek niestety czytalem umowy ingsec bzwbk i paru innych i ich oplaty i prowizje sa dlamnie skomplikowane czy moze ktos mi przedstawic jak to wyglada w praktyce nie zamiezam grac na gieldzie bo 50tys to bardzo malo
przyklad akcje mony pl kosztuja 2zl kupuje za 10000zl powiedzcie mi jakie mam opcje podobno nie oplaca sie trzymac rachunku otwartego jak to zrobic ile mnie to wyniesie
prosze o pomoc
michal
Wyświetlaj:
pablito de maracena / 87.205.166.* / 2008-10-29 22:27
sorry gosciu ale zbytnio nie rozumiem twojej wypowiedzi. Co moze byc skomplikowanego w oplatach i prowizjach?? o ile mi wiadamo to srednia prowizja na rynku cos kolo 0,39% od wartosci transakcji, a co do oplat mozna znalezc biura ktore prowadza rachunek za darmo(kosztem oczywiscie braku dostepu do roznych opcji).
michal michalowski / 149.254.192.* / 2008-12-05 21:29
a koszt rachunku otwartego to 50 zlotych rocznie wiec dla takiego milionera jak Ty chyba niewiele...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy