Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

jak kupic akcje na rynku pierwotnym?

jak kupic akcje na rynku pierwotnym?

wojtas304 / 2007-01-09 01:12
chodzilo by mi o kompleksowe rozwiazanie z poziomu zakupu droga elektroniczna, jestem w m-banku posiadaczem e-maklera, ale jeszcze go nie rozgryzlem, nie widzialem tam raczej spolek, ktore wkraczaja na gielde, prosze o pomoc.
Wyświetlaj:
KALAKS / 2007-01-09 22:12
oj! e-maklera nie rozgryziesz bo nic nie ma do rozgryzania, jest tyle co widać i nic więcej, szkoda, ale taka prawda
sosna / 2007-01-09 21:00 / Kupujący na górkach
Musisz zaglądać do Oferty Publiczne, ostatnio widziałem tam jakąś spółke.
korr / 83.168.96.* / 2007-01-09 09:27
Hej Wojtek Przykro mi ale nie kupisz poprzez m-bank akcji na rynku pierwotnym no chyba ze emisja zajmnie sie bre bank ale ostatnio to rzadkość. Poza tym e makler jest bardzo ograniczoną formą i na dzień dzisiejszy raczej można na nim inwestować w akcje a przydały by się chcia kontrakty terminowe. Jeśli masz dostęp do dz banku to oni często prowadzą emisje bo podpisują umowy z domamimaklerskimi. No ale i tak trza miec sporo kasy bo redukcje są ogrom. Ja czekam obecnie na Komfort Market S.A. moze się uda wejść do końca rok.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy