Forum Forum prawneCywilne

Jak odzyskać dług od osoby prywatnej?

Jak odzyskać dług od osoby prywatnej?

Myszka 333 / 2009-01-21 14:59
Osoba prywatna ma w/c mnie zobowiązanie finansowe , chciałam tą sprawę załatwić polubownie ale dłużnik nawet nie odbiera telefonów , proszę o jakieś podpowiedzi w tej kwestii. Nadmienię , że ta osoba nie tylko mnie jest winna sporą sumę pieniędzy jak też domniemam , iż ta osoba oszukała wiele osób i nadal na pewno to robi. Proszę o jakieś podpowiedzi w tej sprawie od czego mam zacząć ten kłopot?
Wyświetlaj:
Pan Paul Hart / 212.7.217.* / 2018-07-23 08:15
Cześć,

Ta firma pożyczkowa Paul Hart i dajemy pożyczkę w wysokości 3% stopy procentowej. Specjalizujemy się w oferowaniu rentownych rozwiązań kredytowych, aby zaspokoić finansowe potrzeby tych, którzy potrzebują natychmiastowych pieniędzy na swoje życie biznesowe lub osobiste. Dzięki konkurencyjnym warunkom i elastycznym ofertom, aby zmniejszyć obciążenia finansowe w skuteczny sposób dzięki 100% gwarancji i łatwemu procesowi składania wniosków przez internet, co z kolei pozwala zaoszczędzić cenny czas i pozwala uzyskać fundusze w krótkim czasie.

Poniżej przedstawiamy rodzaje kredytów komercyjnych, które przedstawiam: komercyjne, nieruchomości, finansowanie hipoteczne, finansowanie oparte na aktywach, kredyty na zapasy, finansowanie osobiste, finansowanie działalności, finansowanie sprzętu, finansowanie operacji, finansowanie sprzętu medycznego, finansowanie zakupu dzierżawy, finansowanie tłumy kapitału wysokiego ryzyka i wiele innych. Pożyczki można uzyskać bez względu na kredyt osobisty, brak zabezpieczenia lub krótkoterminowe w działalności gospodarczej przy oprocentowaniu 3% rocznie. Analizuję twoje potrzeby, aby znaleźć rozwiązanie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail: paulhartloanfirm@yahoo.com
Bartek75 / 46.134.54.* / 2018-07-20 12:30
Witajcie, niestety nie dawno zmagałem się z tym samym problemem. Przeczytałem masę artykułów, gdzie radzono aby najpierw podjąć kroki polubowne a dopiero później bardziej radykalne. Próbowałem rozmawiać z dłużnikiem, przedstawiałem mu przeróżne możliwości spłaty należności - bezskutecznie. Niby coś ustalaliśmy ale na końcu i tak wszystko okazywało się jedną wielką ściemą. Zdesperowany postanowiłem skorzystać z usług specjalisty, mieszkam w Krakowie więc postanowiłem skontaktować się z krakowską kancelarią radcy prawnego Piotra Furtaka specjalizującą się w windykacji. Dzięki jego pomocy odzyskałem pieniądze, które mi się należały. Ta sytuacja nauczyła mnie jednego - że w dzisiejszych czasach trzeba mieć na prawdę ograniczone zaufanie.
Barabra Emmanuel / 37.28.152.* / 2018-07-20 05:37
cześć wszystkim
Nazywam się Barabra Emmanuel, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge, po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, potrzebowałem pilnej pożyczki, aby założyć firmę i złożyłem wniosek od różnych pożyczkodawców online. który obiecał pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukiwali mnie, a ja zostałem z niczym, Dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki , Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc w spłacie kredytu hipotecznego i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować się z łaską jorge za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) powiedz jej, że Barabra poleciła ci, Wszystko dzięki niej .

Barabra Emmanuel
gabinia / 2018-07-12 01:33
Masz dług, problem z Komornikiem?
Masz prawo wiedzieć!
Masz swoje prawa!
Pomoc Prawna, Upadłość konsumencka !
Wstępna analiza Twojej sprawy!
Stosujemy nowatorskie i korzystne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na koszty prowadzenia sprawy !
Zapraszam serdecznie do kontaktu
https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl
koprobo / 2018-07-06 08:49
Mi w odzyskaniu pieniędzy pomgoło MK-Finanse. Najlepiej z taką sprawą zgłosić się do profesjonalistów, którzy mają swoje sposoby na dłużników i robią to zgodnie z prawem.
Eva841 / 37.28.152.* / 2018-07-06 07:58
Dzień dobry, moi ludzie, czy od tego czasu szukasz pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się, ponieważ jest wysłana przez Boga kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, ona pomaga wielu z nas tutaj, jestem Eva, kobieta, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki od kiedy wysyłam moje dzieci do szkoły i otwieram firmę, oszukałem moich fałszywych pożyczkodawców do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdziłem i spieniężyłem pożyczkę w wysokości 45 000 bez żadnego stresu i teraz jestem tu na Formularz, w którym należy podać nazwę tej firmy i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomagają wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są one% 100 pewni i gwarantują, ponieważ dzisiaj cieszę się, że w końcu dostałem szansę na uzyskanie Pożycz dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomógł on także wielu osobom z innych krajów.

Eva
Ana548 / 178.255.44.* / 2018-07-03 04:47
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, w której spieniężyłem pożyczkę w wysokości 25 000,00 euro, aby spłacić swój dług i rozpocząć działalność w branży odzieżowej po tym, jak zostałem oszukany w wysokości około 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie stosujcie się dla pożyczki, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Stella Rene, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy będziesz w potrzebie {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} bezpieczne i gwarancja w porządku.

pozdrowienia
Ana
Carolina / 5.133.12.* / 2018-06-21 09:03
Witajcie, moi ludzie z Polski, jestem Karoliną, przyszedłem powiedzieć każdemu, kto jest w moim kraju, cierpiący na jakiś kryzys finansowy, chcę, aby byli pewni i poinformowani, że istnieje firma pożyczkowa, która pomogła wielu osobom z innych krajów pomoc, wczoraj idę po pożyczkę od pani Stelli i jestem z Brazylii, Warszawa, dostaję moją pożyczkę w wysokości 120 000, aby rozwiązać cały mój problem, a dziś wszystko jest w porządku, a także kiedy zawsze potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z firmą mailem poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla ciebie szybki Niezawodny i przetestowany pożyczkodawca taki jak ona, ona naprawdę naprawdę pomogła mi w karierze i dziś chcę, abyś zabrał Stellę Rene, ponieważ ona jest prawdziwa i legit, i ma wiele osób z mojego kraju siebie, jeszcze raz bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

Carolina
Elena973 / 105.112.98.* / 2018-06-16 07:51
Drodzy Pożyczka Poszukiwacze

Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: elenanino0007@gmail.com

Nazwa:
Wymagana kwota pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Numer telefonu komórkowego:

Dziękuję, niech Bóg cię błogosławi
PEWNOŚĆ SIEBIE
Elena
ArturKr656 / 89.76.89.* / 2018-02-16 00:16
Możesz też skonsultować się z kancelarią komorniczą. Na pewno będą w stanie Ci pomóc. Ja współpracowałem z www.jkrukkomornik.pl i odzyskałem pożyczone pieniądze.
Joasia8789 / 2018-01-15 13:39
Ja swoje długi przekazałam do kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. 80% już odzyskane. Praca wyglądała zupełnie inaczej niż w przypadku "tradycyjnych firm". Nie trzeba było pospieszać, pytać, dowiadywać się. Okresowe informacje o postępie prac, kopie pism, wszystko szybko i jasno. Udało mi się również w całości odzyskać długi prywatne.
kobab726 / 37.47.47.* / 2017-12-16 15:19
Ja mysle,że najskuteczniejszym sposobem na odzyskanie długu będize skierowanie sprawy na drogę sądową, do komornika. W moim przypadku to sie sprawdziło, pieniądze odzyskałem szybko. Korzystałem z usług http://www.tarnow-komornik.pl/wnioski/ .
Maniek80 / 89.76.89.* / 2017-12-15 17:09
Możesz tez zasięgnąć pomocy w kancelarii komorniczej. Ja współpracowałem kiedyś z www.jkrukkomornik.pl i udało nam się odzyskać pieniądze.
WINDYKACJA!!!! / 78.8.148.* / 2017-12-05 15:30
Masz problem z dłużnikiem ? Nie czekaj aż będzie niewypłacalny ! Odzyskaj swoje pieniądze na koszt dłużnika!500-467-204
gg83296 / 94.254.163.* / 2017-11-17 22:17
Z takimi sprawami radzę się zgłosić do profesjonalistów, którzy mają swoje sposoby i działają zgodnie z literą prawa. Z własnego doświadczenia mogę polecić pana prawnika z kancelarii w Krakowie – nazwy się „Partner”.
JustynaW312 / 37.47.29.* / 2017-11-21 23:34
A jak można się z nimi skontaktować?
gg83296 / 94.254.167.* / 2017-11-22 20:24
Najlepiej zadzwonić do nich na infolinię, działają w całej Polsce.

Najnowsze wpisy