Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jak rozliczacie czas pracy pracowników?

Jak rozliczacie czas pracy pracowników?

skomentuj
anna_url / 2014-11-17 11:33
Do tej pory rozliczanie czasu pracy w mojej firmie odbywa się za pomocą list obecności, raportów itp. Chciałabym to zmienić i wprowadzić elektryczny system ewidencji czasu pracy. Jaki system jednak wybrać? Zatrudniam 43 pracowników, o wiele łatwiej byłoby monitorować ich przyjścia i wyjścia za pomocą programów. Co możecie polecić?
Wyświetlaj:
Dariajan / 91.223.167.* / 2018-05-29 13:28
firma Cardon (zresztą, genialna firma, sama korzystam z ich dobroci) prowadzi właśnie coś takiego jak karty magnetyczne i nie dość, że jest to szybki sposób, to jeszcze bardzo wygodny i wcale nie jest drogi
Bluetek RCP / 89.174.200.* / 2018-05-16 09:41
Polecam system RCP firmy Bluetek, niski koszt zakupu i wdrożenia (najtańszy 800zł), wysoka niezawodność 3 lata gwarancji, wsparcie na każdym etapie wdrożenia.
Do wyboru jest kilka urządzeń:
http://www.bluetek.pl/systemy-rcp/rejestratory-czasu-pracy.html

Oprogramowanie RCP jest proste łatwe w obsłudze.
Kamil924 / 79.163.130.* / 2018-04-03 10:00
Obecnie wszedł na rynek nowy program NewHR24. Przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Służy do rozliczania dni urlopowych ale ewidencja czasu pracy tez będzie niedługo https://newhr24.pl
marzena_a / 93.159.142.* / 2017-11-29 13:12
Dzień dobry! Ja też zawsze miałam problem z obliczaniem dni urlopu, ekwiwalentu itd. Firma, w której obecnie pracuję korzysta z narzędzia do ewidencji czasu pracy, rozliczania urlopu i delegacji. Serdecznie polecam wszystkim firmom! Duże ułatwienie i dla pracowników! Narzędzie to nazywa się onPoint.pl
Programista / 185.119.151.* / 2017-11-21 19:50
Ja pracuję w firmie programicztycznej. Nie mamy systemu odbijani kart. Korzytsamy z tzw. time trackera - każdy sam monitoruje czas pracy swoich zadań, a na koniec pracodawca ma gotowy raport naszych godzin. W systemie oprócz godzin pracy dodajemy urlopy i zwolnienia chorbowe (wtedy szef dostaje powiadomienia). Jeśli szuaksz takiego systemu mogę polecić, ten z którego my korzytsamy od tego roku Timepot - www.timepot.pl
Jasniepan12 / 94.40.77.* / 2017-10-13 11:50
Ja mam firme transportowa...moze to troche inna bajka, ale jesli chodzi o monitorowanie czasu pracy to uzywam systemu http://navitop.pl. Bezblednie wskazuje, co , kto , gdzie i jak :) Nie mam juz problemu z kontrola pracownikow - zdecydowanie polecam , jesli ktos z branzy szuka rozwiazania dot. czasu pracy.
marionatka / 188.252.10.* / 2017-09-07 14:10
ojej! nie baw się w to ręczne skrobanie bo strata czasu... lepiej poszukaj w internecie jakis program co cie wspomoze. Ja osobiscie do calych kadr mam program online i tam czas pracy rejestruje. No i ten czas pracy wpisuja moich pracownicy samodzielnie, ja na koniec miesiaca tylko zaczytuje te dane z systemu od nich i tworze reszte. Osobiscie polecam ci SYSTIM.PL na ktorym pracuje, poszukaj
Bogdan63 / 2017-09-04 15:28
Witam. Jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej. Zatrudniam obecnie kilkunastu pracowników. Pracownicy są podzieleni na zespoły i równolegle realizują kilka projektów. Chciałbym usprawnić proces zarządzania zadaniami w moim zespole, a także mieć większą kontrolę nad ich czasem pracy czy postępami w wykonywanych zadaniach. Poszukuję mobilnej aplikacji, która pomoże mi usprawnić działanie mojej firmy i nadzorowanie pracowników. Zainteresowany tym tematem natrafiłem na aplikację Xapp. Czy ktoś z Was zna tę aplikację? Co o niej sądzicie? Jej działanie i możliwości wyglądają niezwykle ciekawie, wydaje mi się, że sprostałaby moim wymaganiom. Czekam na podpowiedzi.
tomashw118 / 167.114.230.* / 2017-05-17 15:41
U nas kwestia rozliczania czasu pracy rozwiązała się sama po wdrożeniu systemu do planowania produkcji (Modus ERP). Na hali postawiono kilka stanowisk na których pracownicy odbijają rozpoczęcie a potem zakończenie wykonywanych operacji. Dodatkowo na tych samych stanowiskach pracownicy przychodząc do pracy od razu logują się za pomocą specjalnej „pastylki” (pierwsze logowanie rejestrowane jest jako wejście), a na koniec dnia klikają dodatkową funkcję Koniec pracy (wyście). W ten sposób dokładnie wiem o której przyszli, o której wyszli oraz ile czasu przepracowali nad poszczególnymi zleceniami. System również wylicza mi ich wydajność porównująć czasy rzeczywiste z normami. Na koniec miesiąca drukuję gotowy raport zawierający te informacje.
@Mirek59 / 84.10.59.* / 2017-04-20 13:34
Ja używam programu Chronos, na zasadzie kontroli dostępu. Jeśli chcą wejść to muszą się zeskanować i na odwrót.
mario_nowy1 / 87.239.222.* / 2016-10-16 22:18
6. ja zatrudniam 100 pracowników i stosuję karty magnetyczne, dodatkowo mam monitoring, dlatego nikt nie próbuje odbijać dwóch kart na raz. U mnie wszystkim zajęła się firma thor i jestem bardzo zadowolony z ich pracy
Jacek_H / 95.155.83.* / 2016-05-21 21:26
U nas też są czytniki do kart (plastikowych). Mamy dosyć sporą firmę, ok. 100 pracowników. Zależało nam więc na tym, żeby karty były dobre i żeby cenowo też było okej. Zdecydowaliśmy się na wyrobienie kart w cardon.com.pl i teraz mamy dużo łatwiej z kontrolowaniem czasu pracy pracowników. W cardon mają fajne podejście do klienta, wywiązują się na czas z umowy.
Kakal737 / 5.172.236.* / 2016-05-20 14:32
My w firmie mamy karty zbliżeniowe. Bardzo ułatwiło nam to kontrolowanie czasu pracy naszych pracowników, którzy nie raz (zanim mieliśmy karty) przychodzili później niż powinni a wychodzili wcześniej. Niby monitoring jest, ale nikt nie śledzi tego na bieżąco, więc nie było takiego efektu jak po kartach. Karty zamawialiśmy w cardon.com.pl Bardzo dobre jakościowo, nadruk też ok, nie rozmagnesowują się. Cenowo też wyszło bardzo w porządku. Pracownicy mają bardzo dobre podejście do klienta, nie jesteśmy jakąś wielką firmą (15 pracowników), a traktowali nas jak "wielką korporację". Nie wyczuliśmy przysłowiowego "na odwal się"! Wręcz przeciwnie :).
krzychu27 / 77.65.89.* / 2016-03-24 09:31
Ja w swojej firmie korzystam z systemu Biosys i jestem z niego bardzo zadowolony. Prosty w obsłudze, dokładny, a w dodatku bardzo usprawnił prace, odkąd pracownicy wiedzą, że są skrupulatnie rozliczani ze swojego czasu pracy.
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy