Forum Forum finansoweKredyty

jak to jest z dostępem do kredytu?

jak to jest z dostępem do kredytu?

Niedźwiedź 12 / 2011-05-05 13:09
Witam serdecznie!!
mam pytanie do Was, a propos dostępu do kredytu...co najbardziej banki biorą pod uwagę , podczas przyznawania kredytów osobom prywatnym? Czy w grę wchodzą tylko zarobki czy coś jeszcze? Z góry dziękuję za odpowiedź!!
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-27 11:07
Mogę polecić stronę finrada.pl jest tam porównywarka szybkich pożyczek i wszystko jest napisane jakie koszty na jaki okres itp. Można też złożyć wniosek.
RUbin22 / 2013-07-03 14:48
Ja dwa razy starałem się o kredyt, raz na wycieczkę za rganicą, drugi raz samochodu. Niestety w obu przypadkach kredytu mi odmówiono... dlaczego? A no dlatego ze miałem umowę zlecenie... zarobki miałęm na poziomie 800 zł brutto, dla banku to było zbyt mało... neistety w naszym rkaju umow ana zlecenie jest tak popularna , że osobom któ¶e chcą nromalnei żyć nei mają takiej szansy bo zewsząd natrafia na tego typu komplikacje... może w końcu uda mi się znaleźć pracę na umowe o pracę...
m_rak / 2011-05-05 13:22
poza Twoimi dochodami będą sprawdzać Twoją sytuację rodzinną, historię kredytową, jakie rachunki opłacasz za czynsz, samochód, ile wydajesz na jedzenie, ubrania itp.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: