Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak wybrać właściwą lokalizację dla swojego przedsiębiorstwa?

Jak wybrać właściwą lokalizację dla swojego przedsiębiorstwa?

Winoteka / 212.126.28.* / 2012-02-27 09:10
Witam, szukam lokalu pod działalność handlową w Poznaniu (ekskluzywny sklep z winami). Oferta nieruchomości jest bardzo szeroka. Trudno wybrać najodpowiedzniejszą lokalizację, która zagwarantuje mi stały ruch klientów z grupy docelowej. Zastanawiam się również nad formą najodpowiedzniejszej reklamy. Prowadzę już jeden punkt handlowy w Poznaniu, jednak lokalizacja okazała się nie trafiona.
DobryDoradcaWbiznesie / 212.126.28.* / 2012-02-27 09:20
Choć wybór lokalu wydaje się być sprawą oczywistą i bardzo prostą, w gruncie rzeczy jest to zagadnienie kluczowe weryfikujące rentowność planowanej inwestycji. Żeby wybrać najodpowiedzniejszą loaklizację, konieczne jest przeprowadzenie dodatkowych analiz poziomu natężenia ruchu oraz określenie poziomu wskaźnika rentowności.
Jeśli będzie Pan potrzebował wsparcia polecam Firmę Invest Yourself (www.invest-yourself.pl). Jest to nowoczesna platforma dla przedsiębiorców, wspierająca ich w procesie otwierania, bądź rozbudowy przedsiębiorstwa w Polsce czy za granicą. Wieloletnie doświadczenie, oraz innowacyjne autorskie narzędzia, pozwoliły skutecznie wesprzeć wielu, działających z sukcesem Przedsiębiorców. Trzeba zauważyć, że współpracując z Invest Yourself, otrzymujesz właściwe miejsce dla Twojego biznesu, nie ponosząc większych kosztów niż przy współpracy ze standardowym biurem pośrednictwa obrotu nieruchomościami.

Invest Yourself
św. Marcin 45/31
61-806 Poznań

biuro@invest-yourself.pl
www.invest-yourself.pl
www.invest-in-polen.pl

Najnowsze wpisy