Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak zarabiają konsultanci od dotacji?

Jak zarabiają konsultanci od dotacji?

siwuch / .* / 2005-01-22 18:04
Komentarze do wiadomości: Jak zarabiają konsultanci od dotacji?.
Wyświetlaj:
konsultant / .* / 2005-01-27 09:49
panie jerzy gontarz z praktyki... stosowalismy zasade no cure, no pay. i czym sie to konczylo - minimalna wspolpraca ze strony firm zainteresowanych dotacja!!! dopiero jak zaplaca to nabieraja szacunku do wydanych juz pieniedzy i wspolpracuja. w krytycznym swietela przedstawil pan firmy doradcze ue(kotrych nie ma w cale tak duzo, prosze sobie przejzec na przyklad pf) tylko zastanawiam sie dlaczego? odnosze wrazenie ze nie ma pan pojecia o polskim sektorze msp o ich charakterze, zatrudnieniu, tym co sie wewnatrz nich dzieje itd. przepraszam ale wedlug mojego doswiadczenia (2lata na rynku) opowiada pan p*******!
Zdrowezasady / .* / 2005-01-22 21:38
tak bede czytal w pup tysiace dokumentacji za 600 pla netto na interwencyjnych pracach dla kolesiów mego pana i lokalnej smietanki a oni po 10 tys bedą sobie odpalac juz nie powiem ile poza .... Tez kiedys byłem o liberalnych pogladach ale to w Polsce nie mozliwe chciwość nie zna granic - Hasła urzedniki podatki mnie juz denerwują .Prywatni przedsiebiorcy wyzyskują w urzedach robi sie za darmo za pomysły poselskiej smietanki - ustawy -smiech a w centralnych urzedach to zasiadaja tylko omnibusy - koneksje brak jakości 30% charuje za 100% ludzi bo sie boi a te pozostałe to tylko szyldy sobie zmienia a nie zakres czynośći - grunt to sie ustawić PUP mag. informatyki administrator statystyk spec od zus, programista, ksiegowy tragarz snieg odwalac dla bezrobków na parkingu co by swoimi BM MOGLI ZAPARKOWAC i co urwa jeszcze. 30 lat 8 stazu pracy 850 z dodatkami na rekę - wyliczyłem sobie emeryturkę OFE 188 PLN A ZUS 212 to nominalnie a gdzie inflacja RODZINA jaka przyszłość tylko skoczyc z mostu.Kogo mam podpisac :-( PATRIOTĘ :-))) wole u hiszpanów smołe przelewac a do gara coś włożyć
siwuch / .* / 2005-01-22 18:04
A Dlaczego zarabiają ????? na chcących otrzymać dotacje UE. W tym powinna pomagać administracja państwowa w końcu na coś płacimy podatki, Urzedy zatrudnienia nie mają co robić, niech się tym chociaż zajmą - jednocześnie stworzą kilka miejsc pracy. A w ogóle to wszystko jest do banii. Tylko patrzą jak wyrwać kolejny grosz z kieszeni.

Najnowsze wpisy